Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845252 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #945 -: Август 02, 2014, 10:07:46 pm »

От весел и позитивен човек тип философ, се превърнах в черногледо плутоново създание :91:
Веселякът Юпитер като ти тригонира Светилата и каквото друго овче имаш, ще живнеш
 :29:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #946 -: Август 03, 2014, 09:14:20 am »
И освен това ми се струва, че асц му е рак

ами аз го приготвих, пък съм забравила да го кача  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #947 -: Август 03, 2014, 09:54:39 am »
Благодаря на всички ви за отговорите - явно е, че има и негативни и положителни показатели - според мен не е съвсем "чиста работата" - ще продължавам да го обмислям.

Ето и малко инфо (давам го накуп, за да не копирам няколко поста - но се вижда, че имате много добри попадения):

- професионално - имал е магазин за хранителни стоки - 20 годи и преди 1-2 години го е дал под наем и не работи нещо специално. Докато го е държал, го е работил съвместно с жена си.

- планират да замине с жена си и после евентуално да изтеглят и децата (или поне едното). Там отива при приятели - те ще го поемат и му намират работа.

- не го познавам лично - жена му беше на консултацията - и не знам що за характер е, но с рожденна дата 22 има голяма възможност за внезапни и инцидентни случки.

А ето и прогресии+дирекции - не ги пуснах преди това, защото ме интересуваше просто периода на заминаването - проблема, който виждам при него е само за периода август 14 до НГ и предимно септември. Но пък в РД не може да се види, дали по принцип е заложен проблем в чужбина.
« Последна редакция: Август 03, 2014, 09:59:49 am от Happy58 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #948 -: Август 03, 2014, 12:14:18 pm »
Изтрих си мнението, сега пак: слънце му е хилег, по профекции му управлява 51-та година, в натала съвпад с марс, малефик от сектата, при съвпад на дир възли може да има проблеми, особено ако асц му е рак (което ми се струва по-вероятно).

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #949 -: Август 03, 2014, 12:16:22 pm »
Моят Плутон ми е на МС... чакам да го видя как ще ме трансформира  :017:
При мен Плутон на МЦ донесе множество промени по темите на 4-ти / 10-ти дом - смяна на дом, кариера, статус. Имаше и събития по дома, в който се намира по натал.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #950 -: Август 03, 2014, 12:23:16 pm »
Засега няма някакви осезаеми промени  :) Но ще го видим, има достатъчно време да ме реорганизира и трансформира  ::)
Натално е в 6-ти  :)
При мен Луната е в квадратура към МЦ, та при съвпад на Плутон с МЦ е аспектирал и Луната - може и това да е допринесло за събитията.
Щом е в 6-ти и сега е в съвпад с МЦ, би трябвало да има някакви промени в работа / кариера. Кой дом управлява?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #951 -: Август 03, 2014, 12:39:18 pm »
Изтрих си мнението, сега пак: слънце му е хилег, по профекции му управлява 51-та година, в натала съвпад с марс, малефик от сектата, при съвпад на дир възли може да има проблеми, особено ако асц му е рак (което ми се струва по-вероятно).

Папи, не го докарва до Асц Рак. Но пък и нямам намерение да се занимавам с ректификация.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #952 -: Август 03, 2014, 12:44:01 pm »
А сега къде да пиша това,което видях?
В натала на баща ми не се знае часът, СЛВ в Овен(съвпад с моите МЦ и планети там) има квадрат от Уран в Рак.Уран към Марс,управителя на възела е в знаков секстил и далечна квадратура.
Когато трз Уран съвпада с неговия СЛВ го вкарват по спешност в болницата,а аз научих "случайно",защото най-нарочно не ми бяха казали.Сигурно сте чувствали как целият ви свят се срива.

по това време нямала ли си някакъв аспект към куспида на 4/10 дом по прогресии или дирекции, та дори и транзити?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #953 -: Август 03, 2014, 12:45:34 pm »
С 2 ъглови светила картата става прекалено силна за собственик на магазин, освен ако не е тръгнал от пропаднало село, 4-то от 6 деца примерно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #954 -: Август 03, 2014, 12:51:03 pm »
С 2 ъглови светила картата става прекалено силна за собственик на магазин, освен ако не е тръгнал от пропаднало село, 4-то от 6 деца примерно
като добавим и силните звезди до ъгловите светила...
може пък тепърва да си изяви силата зад граница, където му е драснато отгоре  да бъде

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #955 -: Август 03, 2014, 01:30:34 pm »
- не го познавам лично - жена му беше на консултацията - и не знам що за характер е, но с рожденна дата 22 има голяма възможност за внезапни и инцидентни случки.
не ме плаши, че на голямата момчето е роден на 22-ри (на малката нейния пък на 11-ти, все царски числа)
моя мъж на младини имаше поредица от внезапни инциденти и не е роден на 22-ри, а на 18-ти, но има жизнен път 4  :)
http://horoskop.rozali.com/zagadki/neli-koleva-gospodarsko-li-e-chisloto-22.html

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #956 -: Август 03, 2014, 02:29:41 pm »
не ме плаши, че на голямата момчето е роден на 22-ри (на малката нейния пък на 11-ти, все царски числа)
моя мъж на младини имаше поредица от внезапни инциденти и не е роден на 22-ри, а на 18-ти, но има жизнен път 4  :)
http://horoskop.rozali.com/zagadki/neli-koleva-gospodarsko-li-e-chisloto-22.html

инцидентите при мъжа ти по всяка вероятност идват от комбинацията на 18/9 и ЖП4 - несъвместими са и може да дадт такова проявление - казвам може - всичко е индивидуално, все пак има и много други цифри в картата. А този човек няма.
Не е толкова страшно 22 или 11 - просто дава някакви предпоставки. Всичко е въпрос на проработка.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #957 -: Август 03, 2014, 02:31:08 pm »
С 2 ъглови светила картата става прекалено силна за собственик на магазин, освен ако не е тръгнал от пропаднало село, 4-то от 6 деца примерно

не, не е. В такъв случай, няма смисъл да му гледаме картата, защото може и това да не е точния час. Съжалявам, че ви ангажирах.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #958 -: Август 03, 2014, 02:45:20 pm »
Може и да бъркам, Хепи, нека и другите да преценят

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #959 -: Август 03, 2014, 05:48:04 pm »
Момичета, тук си говорим за транзити, плийййз   


 O:-) O:-)