Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844784 пъти)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #1245 -: Октомври 21, 2014, 05:18:29 pm »
Рени, мерси за полезната инфо. :08:
Има още да го наблюдавам явно този аспект до разпада му и след това. Засега го усещам като силно желание за бягство от подреденото ежедневие, за промяна, за свобода. Но съвсем скоро ми предстои и съвпад на транзитен Сатурн с Уран. Не знам дали част от желанието за промяна не се дължи и на този транзит  ::)
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1246 -: Октомври 21, 2014, 05:44:49 pm »
И аз в момента съм под влияние на този съвпад и така ми се ще да променя местоживеенето си. Даже започнах да разглеждам къщи, макар че не знам откъде ще извадя толкова пари. Но няма лошо човек да си помечтае.  O:-)
Така е, не само не е лошо, а е полезно човек да си мечтае хубави неща и ако Луната е естествен У4, то Уран е естествен У11, домът на мечтите и въжделенията  :)
При мен тази година тр Уран застана над Юпитер У4 в натала ми и мечтите ми за дом се раздуха- само гледам и аз къщи, представям си обзавеждането на жилището, а пари освен от лотарията да спечеля...  ;D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1247 -: Октомври 21, 2014, 07:29:34 pm »
Първо,да се извиня за това,което ще напиша. :012: Но аз така си укротявам демоните вътре в мен.

Моите проблеми с кифлата,живееща над мен,не спират.То бива простотия,селяния,ама това нейното вече е прекалено.А се има за уж образована и умна жена.Дръжки!Явно нещо не може да случи на доктор,който да и изпише подходящите хапчета. :012: Гадината мръсна,проклета...не млъква това същество,бре...и какви разкази съчинява...сигурна съм,че може да подмине хиляди световно известни автори,пишещи фантастика. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1248 -: Октомври 21, 2014, 08:01:58 pm »
Със съседи досега проблем не съм имала, само с колеги - поради изброените от теб характеристики. В отношенията със съседите можеш да определиш на каква дистанция да ги държиш, за да не ти се качват на главата (не говоря за тежки случаи на идиотизъм), но в един трудов колектив нямаш такава свобода - там сте като едно семейство и в един момент лъсва най-лошото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1249 -: Октомври 21, 2014, 08:07:07 pm »
Първо,да се извиня за това,което ще напиша. :012: Но аз така си укротявам демоните вътре в мен.

Моите проблеми с кифлата,живееща над мен,не спират.То бива простотия,селяния,ама това нейното вече е прекалено.А се има за уж образована и умна жена.Дръжки!Явно нещо не може да случи на доктор,който да и изпише подходящите хапчета. :012: Гадината мръсна,проклета...не млъква това същество,бре...и какви разкази съчинява...сигурна съм,че може да подмине хиляди световно известни автори,пишещи фантастика. :012:

Какво в момента тр. Меркурий активира в натала ти и обратно към наталния и К3, има активация ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1250 -: Октомври 21, 2014, 08:11:42 pm »
Какво в момента тр. Меркурий активира в натала ти и обратно към наталния и К3, има активация ?  :)

Тр.Меркурий разходяща опозиция с Юпитер-У5.Към наталният Меркурий след няколко градуса тр.Сатурн също ще направи опозиция,плюс пр.Венера съвпад нат.Меркурий.Забравих и тр.Марс куинконс нат.Мерк.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1251 -: Октомври 21, 2014, 08:47:23 pm »
Тр.Меркурий разходяща опозиция с Юпитер-У5.Към наталният Меркурий след няколко градуса тр.Сатурн също ще направи опозиция,плюс пр.Венера съвпад нат.Меркурий.Забравих и тр.Марс куинконс нат.Мерк.

Идеално време да премислиш ситуацията и да вземеш решение/отношение по същата след 25 . 10. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1252 -: Октомври 21, 2014, 09:53:27 pm »
Със съседи досега проблем не съм имала, само с колеги - поради изброените от теб характеристики.
Къде е Лилит при тебе, Лили, понеже при мен е в 3д в скорпион и цял живот си имам ядове със съседи, както и с една моя братовчедка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1253 -: Октомври 21, 2014, 10:24:35 pm »
Не съм имала ядове и караници със съседи, точно обратното, макар че спазвам любезна дистанция и не създавам близки приятелства с тях. Лилит ми е в Телец, в съвпад с Юпитер в 7 дом.
Попитах къде ти е Лилит заради написаното в предния коментар, че със съседи нямаш ядове, а само с  колеги и ето, че нещата си излизат, колегите нали са по 7д  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1254 -: Октомври 21, 2014, 10:27:34 pm »
По 6ти не бяха ли? А, там са слугите, а аз още не съм станала шеф.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1255 -: Октомври 21, 2014, 10:37:56 pm »
По 6ти не бяха ли? А, там са слугите, а аз още не съм станала шеф.  ;D
Да, по 6д са служителите, а да станеш шеф не е късно дори е вариант да избегнеш неразбирането с колегите, като преминат в категория твой слугинаж

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1256 -: Октомври 21, 2014, 10:40:16 pm »
Като гледам какво е качеството на персонала, предпочитам никога да нямам "слуги", сама ще си "слугувам".  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1257 -: Октомври 21, 2014, 10:45:50 pm »
Влиянието на Лилит предимно в конфронтации и кавги ли се изразява?

Аз също имам Лилит в съвпад с Юпитер, само че в 9-ти дом. Няма тенденция да се карам с чужденци, академици, не съм имала и проблеми със закона никога.

В каква друга негативна насока може да се изяви Лилит в този дом?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1258 -: Октомври 21, 2014, 10:50:40 pm »
При мен носи проблеми с интимни партньори, но и влияние върху тях.

С колегите нямам кой знае какви кавги и конфронтации, просто се противопоставям на негативни прояви, а те се срещат често. Но по ниските и средни нива в колективите е така. Моят кахър не са точно кавги, а кофти обкръжение, с което не успявам да се слея.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1259 -: Октомври 21, 2014, 11:14:20 pm »
Влиянието на Лилит предимно в конфронтации и кавги ли се изразява?

Аз също имам Лилит в съвпад с Юпитер, само че в 9-ти дом. Няма тенденция да се карам с чужденци, академици, не съм имала и проблеми със закона никога.

В каква друга негативна насока може да се изяви Лилит в този дом?
Лилит в IX дом
Психологически образ на врага е духовен или идеологически, често зад граница. Възможен отказ от своите убеждения, предателство от учител. Влечение към скитничество, порочна еротика.