Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845265 пъти)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #1335 -: Ноември 01, 2014, 08:46:25 am »

 Ами то на теб ти е сбъднала мечтите по 4д, нали имаш собствен апартамент в столицата  :)



Още не е съвсем собствен, ще стане след 9 години :)
 
Венера е бърза планета и този съвпад наистина го прави веднъж годишно, но тази година е гарниран и със съвпад на тр.  Сатурн и Уран. За това си мисля, че трябва да има по-сериозно събитие.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1336 -: Ноември 01, 2014, 11:29:39 am »
Събитието,на което бях беше "Риголето" в зала 1 на НДК-за него съм мечтала да го видя на сцена,а не в ЮТюб.  :) Компанията ми беше със Слънце в моя 8Д,но с големи заслуги по моя 9Д.Билетът ми беше подарък,а поканата неочаквана.  :)
 
    http://www.youtube.com/watch?v=O7oFtoc702w
Арията е да ви подсетя за...  :)

Много хубав подарък.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1337 -: Ноември 01, 2014, 02:31:39 pm »
Много хубав подарък.
Миналата година изпуснах празниците на Верди,а за мен той на сцена е голямо събитие и Венерата ми е щастлива.  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1338 -: Ноември 03, 2014, 02:34:15 pm »
Половин градус ме дели от точен съвпад тр. Сатурн натален Марс в 3-ти дом. Преди 3 дни стар здравословен проблем се обади, заради който утре започвам билково лечение. А лошите отношения с по- възрастните у нас вероятно причинени от съвпада продължават.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1339 -: Ноември 03, 2014, 02:52:32 pm »
Половин градус ме дели от точен съвпад тр. Сатурн натален Марс в 3-ти дом. Преди 3 дни стар здравословен проблем се обади, заради който утре започвам билково лечение. А лошите отношения с по- възрастните у нас вероятно причинени от съвпада продължават.  :)
при мен откакто тр Сатурн У6 отпусна хватка с Марс У3, у8 в 3д и ми премина болката в задната част на бедрото, която ме измъчваше в продължение на година и половина...
Лошите отношения у вас трябва да идват от 4д и аспект/и с У4- какво се случва там?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1340 -: Ноември 03, 2014, 03:07:27 pm »
Половин градус ме дели от точен съвпад тр. Сатурн натален Марс в 3-ти дом. Преди 3 дни стар здравословен проблем се обади, заради който утре започвам билково лечение. А лошите отношения с по- възрастните у нас вероятно причинени от съвпада продължават.  :)

Джъст, този аспект по-скоро трябва да ти донесе съобразяване и малко повече наведена глава. Но не и лоши отношения. По-скоро ще трябва да ги отработиш така, че грапавините да се изгладят. Ако не сега, проблемите ще продължат и ще ескалират след време при квадрата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1341 -: Ноември 03, 2014, 03:09:25 pm »
Юпитер ( У4) в момента е точно на К12. В сходящ квадрат с Марс и в сходяща опозиция със самия себе си. На К12 точно описва настоящата ситуация. Абсолютно не разговаряме с майката на мъжа ми по какъвто и да е повод. Така или иначе нещо не ми харесва тази жена. Имам чувството, че ме гледа под лупа. Веднъж ми каза, че левия наклон на почерка ми значел еди какво си, пък факта, че ушите ми били мънички значел незнам си какво... :o

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1342 -: Ноември 03, 2014, 03:23:59 pm »
Юпитер ( У4) в момента е точно на К12. В сходящ квадрат с Марс и в сходяща опозиция със самия себе си. На К12 точно описва настоящата ситуация. Абсолютно не разговаряме с майката на мъжа ми по какъвто и да е повод. Така или иначе нещо не ми харесва тази жена. Имам чувството, че ме гледа под лупа. Веднъж ми каза, че левия наклон на почерка ми значел еди какво си, пък факта, че ушите ми били мънички значел незнам си какво... :o

Ти пък, ако й видиш Марса или Урана ще си помислиш, че значат трето си. Старае се да те опознае, снаха й е влязла в къщата. Не се настройвай. Приеми съвет от патило.
Между другото, и аз съм си гледала големината на нокътната плочка, линиите на пръстите, на лицето... Дори имам такива книги, които реално нищо не означават, ама айде. :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1343 -: Ноември 03, 2014, 04:50:50 pm »
Юпитер ( У4) в момента е точно на К12. В сходящ квадрат с Марс и в сходяща опозиция със самия себе си. На К12 точно описва настоящата ситуация. Абсолютно не разговаряме с майката на мъжа ми по какъвто и да е повод. Така или иначе нещо не ми харесва тази жена. Имам чувството, че ме гледа под лупа.
нормално е да те гледа по лупа, нали е свекърва, а може само да имаш такова чувство  :)
Имаш по натал квадрат на Марс У3 с Юпитер У4, както и опозиция на Мерка с Луната, вероятно не ти върви приказката с жените и не си домошарка
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 04:56:22 pm от akruks »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1344 -: Ноември 03, 2014, 05:02:49 pm »
нормално е да те гледа по лупа, нали е свекърва, а може само да имаш такова чувство  :)
Имаш по натал квадрат на Марс У3 с Юпитер У4, както и опозиция на Мерка с Луната, вероятно не ти върви приказката с жените и не си домошарка
Приказките с жените ми вървят. Разбирам се чудесно с приятелките си и с майка си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1345 -: Ноември 03, 2014, 05:05:17 pm »
Това ми прозвуча като нормално е да е тъпа, нали е свекърва :012:
Не знам защо така ти е прозвучало, изобщо не съм имала това предвид  :-\

Идеята ми беше, че е нормално за една майка да гледа под лупа снахата или зетя, нали си оставя рожбата в чужди ръце. Различно е от това да го раздава ларж, а зад гърба да тича по ходжи да мори снаха си или зетя си- това вече не е нормално за мен!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1346 -: Ноември 03, 2014, 05:08:22 pm »
Приказките с жените ми вървят. Разбирам се чудесно с приятелките си и с майка си.
Луната У11 на К11 в опозиция с Меркурий У1, У10 в 5д- ще да е голямо разбирателството и без проблем се вписваш в колективите сигурно  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1347 -: Ноември 03, 2014, 05:12:57 pm »
А не е ли по-нормално да се опита да се държи нормално  :) В чужди ръце, ще кажеш че в Сибир го е пратила най-малко :012:
Аз написах кое за мене е нормално и кое не е, а който си има друго виждане за нормалност не е задължително да ми люшка капоните нон стоп  :012:

В сибир не го праща, но преди 30г една снаха, заедно с нейния любовник, прати мъжа си на оня свят, а после любовника ѝ го осъдиха на смърт чрез разстрел, а нея на 20г затвор, че тогава нямаше още доживотни присъди...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1348 -: Ноември 03, 2014, 05:19:22 pm »
Никаква работа не и е да ме изследва тя. Единственото, което мога да заключа от това разследване е че или е ненормална (каквато всъщност е) или че свободното и време не е достатъчно добре уплътнено...
Така или иначе нещо не ми харесва тази жена. Имам чувството, че ме гледа под лупа.

Това, че ти имаш такова чувство и това, реално да те изследва са две различни неща!!!
Истината  е, че ти не я харесваш, както си споделила, и по тази причина приемаш всичко казано от нея превратно, а това не прави ненормална нея...

След време, когато отгледаш няколко деца и тръгнат да се задомяват пак ще приказваме  ;D

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1349 -: Ноември 03, 2014, 05:26:35 pm »
Това, че ти имаш такова чувство и това, реално да те изследва са две различни неща!!!
Истината  е, че ти не я харесваш, както си споделила, и по тази причина приемаш всичко казано от нея превратно, а това не прави ненормална нея...

След време, когато отгледаш няколко деца и тръгнат да се задомяват пак ще приказваме  ;D
Тя наистина не е нормална. Лекувана е от психиатър и пие лекарства от години. И това ясно е показано в картата на мъжа ми. Луната му е в Риби изключително зле аспектирана... Нейната карта не съм гледала и нямам намерение...