Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845160 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1350 -: Ноември 03, 2014, 05:27:39 pm »
А този пример  ...не е уместен в случая. Джъст просто иска нормално отношение, не е тръгнала да убива лелята  Дано не е де
ето, че не си ме прочела правилно- случая беше, че млада жена от нашия завод се беше залюбила с милиционер на портала и му дала акъл как да убие мъжа ѝ, не е убивала свекърва си, но определено свекървата не е внимавала навремето на кого си дава сина  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1351 -: Ноември 03, 2014, 05:29:58 pm »
Тя наистина не е нормална. Лекувана е от психиатър и пие лекарства от години. И това ясно е показано в картата на мъжа ми. Луната му е в Риби изключително зле аспектирана... Нейната карта не съм гледала и нямам намерение...
О, щом е с диагноза за какво изобщо ѝ се връзваш на приказките, че даже се сърдиш и ѝ мълчиш- тя толкова и ще те разбере, че си сърдита  :012: :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1352 -: Ноември 03, 2014, 05:34:01 pm »
Това са пълни глупости! Никой няма право да се меси в избора на сина или дъщеря си. Аз ако имах майка, която да не одобрява избора ми щях да и тегля такива майни... Това месене може само да озлоби младите и още повече да ги сплоти! Виждала съм десетки примери за млади семейства, които спират да поддържат контакт с родителите си заради подобни месеници...
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 05:35:42 pm от Just_a_Dream »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1353 -: Ноември 03, 2014, 07:10:15 pm »
Верно не съм :57: Но пак съм си на моето де :012: Защото никой на никого не дава, още по-малко пък може да превъзпитава. И най-доброто което може да направи е поне да не се бърка.

Уич, тази снаха е дошла в дома й - ако не нещо друго, то поне отношение й дължи. А това, че й видяла почерка и малките уши и й е казала, какво означава, не е толкова лошо - жената явно знае, това го пише по книгите, част от професия е. Отделен е въпроса, че Джаст по принцип си е настроена негативно към нея.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1354 -: Ноември 03, 2014, 07:24:28 pm »
Кой към кого как е настроен аз не мога да зная, не съм им в къщата, нито пък ти  :) И не е важно какво казваш, а как го казваш...уважението и отношението се печелят не се дават ей така на честна свекървенска :012:

е не четеш ли постове във форума - то си личи от реакциите на Джаст - аз тях коментирам.
А това за отношението към свекървите, по принцип ... тук не говорим за това.

Но и ти да си, и някой ти дойде в къщата и започне да изисква нещо от теб, нали няма да ти хареса - тогава едва ли ще се втурнеш да печелиш уважение от него - за това говоря. Пък дали е свекърва, снаха, зет, брат и т.н. - няма значение. Да си напъне д...то, да си направи къща(или да си наеме)  и да си прави каквото иска в нея.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1355 -: Ноември 03, 2014, 07:40:46 pm »
Пак казвам, че не им зная историята в детайли, не ме и интересува особено. Но защо тя трябва да напъва каквото и да е? Този мъж за какво  й е  :017: да търпи мама му ли? Защото такива мами отглеждат обикновено лукови глави.

ааа, не знам  :57:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1356 -: Ноември 04, 2014, 10:51:39 pm »
Стана ми мъчно за тази жена, която се замозапали и бере душа ???
Прочетох че на 13ти ноември ще има рожден ден и може би ще навърши 40 години.
Но както казвали лекарите,може и да не оцелее...

Това ли й е донесло слънчевото затъмнение в скорпион?
Колко тъжно...Боже.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1357 -: Ноември 04, 2014, 11:12:59 pm »
не знам дали да се моля да оцелее, никога няма да е същото за нея, не може да е

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1358 -: Ноември 05, 2014, 12:23:56 am »
Стана ми мъчно за тази жена, която се замозапали и бере душа ???
Прочетох че на 13ти ноември ще има рожден ден и може би ще навърши 40 години.
Но както казвали лекарите,може и да не оцелее...

Това ли й е донесло слънчевото затъмнение в скорпион?
Колко тъжно...Боже.
  досега не срещнах дата, но по новините вчера казаха, че е 75ти набор, значи сега трябва да навърши 39г
СЗ беше в нулев градус, а нейното Слънце е на 20гр скорпион в съвпад със СЛВ, но пък има Сатурн на 2* лъв и Уран на 3* скорпион, а СЗ в съвпад с Уран е очаквай неочакваното

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1359 -: Ноември 05, 2014, 02:29:19 pm »
Политиката не ми е слабост, но от гледна точка на астрологията построих карта на днешното връчване на мандат за ново правителство...
Очаквам вашите коментари и мнения, спрямо това, което показват звездите  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1360 -: Ноември 05, 2014, 03:20:24 pm »
Политиката не ми е слабост, но от гледна точка на астрологията построих карта на днешното връчване на мандат за ново правителство...
Очаквам вашите коментари и мнения, спрямо това, което показват звездите  :29:

Нумерологично датата не е добра - няма стабилност, няма сигурност - има зависимост, има напрежение, НЕсбъдване на желания/мечти. Цифрата показва, че трябва да се свърши работа, но има заблуда, незаинтересованост и това поражда напрежение.

По-зле е и от датата на изборите. Ма.... а му .... :lol_hitting: :lol_hitting:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1361 -: Ноември 05, 2014, 05:11:51 pm »
Политиката не ми е слабост, но от гледна точка на астрологията построих карта на днешното връчване на мандат за ново правителство...
Очаквам вашите коментари и мнения, спрямо това, което показват звездите  :29:

Хубавият аспект е У1(ако го броим като Уран,а не Сатурн) тригон с У10(Юпитер).Ако обаче броим Сатурн като У1 ще има големи препятствия по сработването за възход.
У4(Меркурий) е в 8Д,но получава секстил от У10-трябва да се очаква подкрепа от правителството за масите,които със сигурност ще изживеят трансформации в този дом и дано.
На пръв поглед изобщо не ми харесаха квадратурите на Юпитер към стелиума в 9Д,а Сатурн(дори У12 не е в 10Д,но малко ми олекна от факта,че в тази карта Юпитер е равнозначен на Сатурн,а Сатурн е У12 и вярвам,че квадратурата ще подейства принудително за двустранно отрезвяване и зрялост на народа и политиците.
Крайните диспозитори на картата са във висшите 11 и 9Д.
Утешително е,че слугите,рабитници,служители(У6) получават подкрепа от У10.Има надежда за по-добра социалната политика.
Марс/Плутон секстил Слънце е добре,но не съм сигурна дали това се чете като малко по-висок икономически ръст или ще се задържи същият.Въпреки астродогмите Марс в Козирог го виждам в много добра светлина,като стабилен ход.Не вярвам този Марс(това правителство да изпусне контрола).
 СЛВ в 8Д-невероятно,тежко предизвикателство,в края на което стои и обещание многостранно възраждане.

 У8(Венера) в 9Д трансформация на висшите ценности ?  ;)
  Вижда се,че просперитетът и благата ще се случват благодарение на сътрудничество(вероятно с ЕС).
 Извън астрологията:ние от доста време сме в политическа,икономическа и социална криза.Наследството за новото правителство е много тежко-като най-малкото е тоталното недоверие към политическата каста.От тях невежите очакват чудеса в най-кратък срок в абсолютно всяка сфера.Недоволни ще има пак,злите езици ще продължават да си жълтурят.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1362 -: Ноември 05, 2014, 05:52:20 pm »
Луната, като естествен сигнификатор на народа, в сходяща опозиция с Меркурий У4, съУ7, като опозицията се случва по 2/8д- разединение сред народа и партньорите им ще е крайният резултат.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1363 -: Ноември 05, 2014, 05:58:48 pm »
Луната, като естествен сигнификатор на народа, в сходяща опозиция с Меркурий У4, съУ7, като опозицията се случва по 2/8д- разединение сред народа и партньорите им ще е крайният резултат.
Искам да не си права и онези да проявят мъдрост и да обединят народа.Луната е във 2Д и това трябва да е богатството на картата.  :)
Съвпадът Марс/Плутон е много тежък,но горещо се надявам в знакът Козирог да повлияе със способността да изгради по-добри жизнени структури. .........
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1364 -: Ноември 05, 2014, 06:17:22 pm »
Момичета, не трябва ли да се ограничим само до събитие "съставяте на правителство" ? Драки, защо гледаш и за по-нататък?