Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844785 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1365 -: Ноември 05, 2014, 06:21:52 pm »
Момичета, не трябва ли да се ограничим само до събитие "съставяте на правителство" ? Драки, защо гледаш и за по-нататък?
Стана ми интересно да си помечтая и да се надявам на национална стабилност,върху някои аспекти.   :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1366 -: Ноември 05, 2014, 06:31:21 pm »
Стана ми интересно да си помечтая и да се надявам на национална стабилност,върху някои аспекти.   :)

аха, добре  :P - затова сигурно заряза Уран като У1 и се концентрира върху Сатурн :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1367 -: Ноември 05, 2014, 06:50:46 pm »
аха, добре  :P - затова сигурно заряза Уран като У1 и се концентрира върху Сатурн :)
  :012: Уран можел невъзможното,но пък чак такова чудо да направи като светкавична оправия и благоденствие,заради тригонът с Юпитер?-Това и Овен да го помечтае е прекалено!  :012: :012: Този тригон е много магьоснически и бърз,а ние сме в България все пак.  ;) Но Амин де!  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1368 -: Ноември 05, 2014, 07:11:51 pm »
аз по принцип съм объркана при карти на събития - кое е асц, кое еди-какво си ..... но пък и двата модерни управителя на 1 дом са ретро - дали няма да се върне стар премиер? :) само си бърборя, но без да мечтая :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1369 -: Ноември 05, 2014, 07:38:51 pm »
Ами аз само един от предишните премиери виждам с качества на Юпитер(в Лъв  ;D) -напомпана,звездна работа,личност създала много силни,противоречиви настроения към себе си.  O:-)  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1370 -: Ноември 06, 2014, 02:07:28 am »
Момичета, не трябва ли да се ограничим само до събитие "съставяте на правителство" ?
Ами нали точно на събитие е картата и не е на съставяне на правителство, то вече е съставено и му връчиха мандата- гледа се бъдещето му, а Луната играе решаваща роля в  събитийна карта, подобно на хорарите.
В случая У1- правителството, Юпитер У10 (в лъв!) премиера, У7- партньорите, У4 народа (в 8д- няма живот )

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1371 -: Ноември 06, 2014, 02:19:41 am »
Искам да не си права и онези да проявят мъдрост и да обединят народа.Луната е във 2Д и това трябва да е богатството на картата.  :)
Съвпадът Марс/Плутон е много тежък,но горещо се надявам в знакът Козирог да повлияе със способността да изгради по-добри жизнени структури. .........
Точно защото Луната е във 2д в сходяща опозиция с Меркурий У4 в 8д няма да има обединяване, а обедняване...
Меркурий освен документи и договори, а в картата 4д-народа, е естествен сигнификатор на книжните пари.
Луната е У6 и в разходящ тригон с Юпитер У10 в 7- лидера и слугите му са разделили пая успешно, а за народа не предстои да има дори трохи от софрата с предстоящата опозиция към У4
УранУ1 може да е в разходящ хармоничен апспект с Юпитер У10, но е ретрограден в картата, та нищо чудно да има връщане на мандата или поне стартирането ще е трудно, или със забавяне, спънки...

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1372 -: Ноември 06, 2014, 08:57:01 am »
Ами нали точно на събитие е картата и не е на съставяне на правителство, то вече е съставено и му връчиха мандата- гледа се бъдещето му, а Луната играе решаваща роля в  събитийна карта, подобно на хорарите.
В случая У1- правителството, Юпитер У10 (в лъв!) премиера, У7- партньорите, У4 народа (в 8д- няма живот )

благодаря за указанията :)

аз не следя политиката и не бях наясно. За мен начало на правителството е първото заседание на народното събрание. Ако това е същото и това е датата - Бог да ни е на помощ. Даже не ми се и коментира.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1373 -: Ноември 06, 2014, 09:03:19 am »
благодаря за указанията :)

аз не следя политиката и не бях наясно. За мен начало на правителството е първото заседание на народното събрание. Ако това е същото и това е датата - Бог да ни е на помощ. Даже не ми се и коментира.
Картата е построена за минутата, в която Президентът връчи папката с мандата на Борисов и се здрависаха. И аз не следя политиката, но ми прекъснаха сериала с извънредно включване, та така...

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1374 -: Ноември 06, 2014, 09:19:37 am »
Акрукс, прави ми впечатление най-точния аспект тук - куинконса между Луната У6 и Сатурн у12 - ти как би го разтълкувала? Явно ще има някакво приспособяване, ще трябва да се откажем от едно, за да имаме друго, но .... какво?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1375 -: Ноември 06, 2014, 09:34:36 am »
Акрукс, прави ми впечатление най-точния аспект тук - куинконса между Луната У6 и Сатурн у12 - ти как би го разтълкувала? Явно ще има някакво приспособяване, ще трябва да се откажем от едно, за да имаме друго, но .... какво?
Да се откажем? така си го написала, все едно с теб сме част от правителството  :012:
Сатурн е у12, но също така У1, което ще рече правителството и неговите тайни, задкулисие, а У6 са служителите на това правителство- куинконкс е минорен аспект, но все пак може да показва, че служителите няма да са напълно съгласни със задкулисието на правителството и с част от него (стари кадри по Сатурн), защото с Уран у1 Луната у6 е в разходящ съвпад...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1376 -: Ноември 06, 2014, 10:08:22 am »
нямам опит с такива карти, но не ми се вижда хич добре. уран и нептун ретрогради и зле аспектирани, последен аспект на луната опозиция с меркурий, също и квадратът й с марс и плутон от 11ти - може и да не изкара дълго. квадратът и препратките му към 9ти и 12ти дом - пари от чужбина може да има, но да са ограничени.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1377 -: Ноември 06, 2014, 10:17:33 am »
Да се откажем? така си го написала, все едно с теб сме част от правителството  :012:
Сатурн е у12, но също така У1, което ще рече правителството и неговите тайни, задкулисие, а У6 са служителите на това правителство- куинконкс е минорен аспект, но все пак може да показва, че служителите няма да са напълно съгласни със задкулисието на правителството и с част от него (стари кадри по Сатурн), защото с Уран у1 Луната у6 е в разходящ съвпад...

хммм, трудно ми е още да правя връзките .... тенкю

под "откажем" имах предвид народа - нали Луната е народа в тази карта. Но няма значение.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1378 -: Ноември 06, 2014, 04:02:05 pm »
Основна характеристика на едно правителство е неговата формалност,представителност ,авторитет,в случая бих обърнал по-голямо внимание на МЦ,!0Д,като са празни У10Д Юпитер квадратура с естествения У10Д Сатурн това е някакво вътрешно противоречие,между различните му съставни части,фракции .У8Д Венера,икономика,банки ,нощна планета в дневна карта,изгорена,дебилитирана в скорпион,не вещае добро за финансовата политика .

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1379 -: Ноември 06, 2014, 04:02:24 pm »
не знам дали да се моля да оцелее, никога няма да е същото за нея, не може да е
Жената е с 90% изгаряния и на командно дишане. С риск да прозвучи жестоко, но не виждам изобщо какъв е смисълът да се борят за живота и. Ако оцелее изобщо, в което дълбоко се съмнявам с тези обезобразявания живота и така или иначе ще е свършил. Нито мъж ще си намери (разведена е), нито на работа ше я вземат, дори и на улицата няма да смее да се покаже. Не разбирам постъпката и изобщо. Има 11 годишен син, за който да се грижи... Моля се душата и да си отиде... Няма смисъл да я мъчат повече...  :'(