Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845169 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1575 -: Декември 17, 2014, 03:29:53 pm »
Вчера спечелих отново награда- подаръчен комплект на известна марка за козметика  :)
 :cheer:
тр Луна съвпад с Венера У2 във 2д
тр Венера У2 в тригон с Уран (разходпщ на градус)
тр Марс У3, У8 в 5д в точен тригон със Слънцето ми във 2д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1576 -: Декември 17, 2014, 05:13:33 pm »
Меркурий в Козирог- с какво ще са ангажирани мислите ни? Нали няма да сме много осъдителни и прекалено критични в изказа си ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1577 -: Декември 22, 2014, 06:33:36 pm »
Когато в мунданен план се повтаря съвпад от натала, но без този съвпад да засяга натална точка, струва ли си да му обръщаме внимание? Вчера е имало съвпад на тр Плутон с тр Венера - има някаква връзка (малка) със случка при мен от вчера, ама не е нещо особено, та ... затова питам.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1578 -: Декември 22, 2014, 06:45:04 pm »
Когато в мунданен план се повтаря съвпад от натала, но без този съвпад да засяга натална точка, струва ли си да му обръщаме внимание? Вчера е имало съвпад на тр Плутон с тр Венера - има някаква връзка (малка) със случка при мен от вчера, ама не е нещо особено, та ... затова питам.
Преди време транзитните Марс и Юпитер направиха съвпад на мястото си в моя натал."Събитието" беше,че една сутрин се събудих с преобърнат на 180*(Водолей) фанатичен принцип и предприех много нахъсано една авантюра(не любовна).Тя продължи 3 години.На моменти беше много досадна,на моменти опасна,на моменти тотална безизходица.  :D
Това е моят опит със съвпад на мунданни планети,които имам.На съвпада Слънце/Венера върху моите не обръщам внимание.  ;)
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 07:13:45 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1579 -: Декември 22, 2014, 07:20:40 pm »
Преди време транзитните Марс и Юпитер направиха съвпад на мястото си в моя натал."Събитието" беше,че една сутрин се събудих с преобърнат на 180*(Водолей) фанатичен принцип и предприех много нахъсано една авантюра(не любовна).Тя продължи 3 години.На моменти беше много досадна,на моменти опасна,на моменти тотална безизходица.  :D
Това е моят опит със съвпад на мунданни планети,които имам.На съвпада Слънце/Венера върху моите не обръщам внимание.  ;)

ее, при теб е много очебийно. При мен съвпада е "във въздуха", нищо на докосват. Става въпрос за Венера/Плутон. При мен беше случка, не събитие :) - сигурно това е разликата :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1580 -: Декември 22, 2014, 07:49:53 pm »
ее, при теб е много очебийно. При мен съвпада е "във въздуха", нищо на докосват. Става въпрос за Венера/Плутон. При мен беше случка, не събитие :) - сигурно това е разликата :)
Остава да се надяваме,че случката е била приятна.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1581 -: Декември 22, 2014, 07:55:54 pm »
Остава да се надяваме,че случката е била приятна.  :08:

а, да :) - среща с колежката от Германия (дойде си предния ден) в един много приятен ресторант - съвпада транзитира в моя 6 дом, венера е У11/4, а Плутон У5 :). Не ми е приятелка, но ... по-късно с приятелката ми отидохме да пазаруваме подаръци в един от моловете. Все приятни нещица :)

Знам, че това не са събития, просто наблюдавам картата си, отчитам и малките транзити и така се уча :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1582 -: Декември 26, 2014, 12:20:33 pm »
Трз Слънце квадрат МЦ/ИЦ
трз Меркурий(У12) квадрат Слънце
трз Венера пълзи съм ДСЦ
Трз Марс секстил Сл,Венера,Хирон тригон Сатурн
трз Юпитер секстил Уран
Плутон съвпад СЛВ ,квадрат .....
Уран съвпад ....
ЮЛВ съвпад Слънце/Хирон
Нептун транзитира 9Д.
Така ме накова злобна ;) амбиция по онази щуротия,че започнах проучване.
Освен това се чувствам като мравката,която тръгнала да се мери със слона.  :012:
Толкова съм неравностойна в сферата,че няма на къде повече.  :D Но важното е,че съм нагла .  :012: :012: :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1583 -: Декември 27, 2014, 06:08:10 pm »

Мислите ли, че има проблем около АЦ и ДЦ тук?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1584 -: Декември 27, 2014, 06:48:30 pm »
Яя, какъв проблем те вълнува?

Има някаква активност около Асц/Дсц. Юпитер е на Асц, опозиция Дсц, това няма как да не се отрази. Опозира Нептун, който е на Дсц. Марс е на Дсц.
Юпитер квадратира нат Луна. А на Сатурн му предстои каре към Венерата.

Мунданното опозе на Марс и Юпитер ще засегне рождената Луна, а и се случва по оста Асц/Дсц.
Емоциите ще са малко преекспонирани, може да има повечко желание за себедоказване или налагане на мнението над околните. Предизвикано от прекомерна вяра в себе си.
Засегнат е и нат Нептун, може да има неяснота, объркване.
Нат Сатурн е стар управител на Водолей и 7 дом. И той е на прицел от мунданното опозе на Марс и Юпитер.
Сега виждам, че и рожден Марс ще пострада от транзитите.
Въпрос на самоконтрол, който ще е малко по-труден, поне според мен. Заради намесата на Марс и Юпитер, в този мунданен аспект не ми лъха на...умение да се контролира.
А тук е засегнат големия квадрат в рождената карта. Само като видиш намесени Марс и Луна, които се активират не много хармонично от Марс и Юпитер...
Ще отмине и това. Но с повечко нагнетяване от другите и себе си. Липсата на обективност също може да се окаже пързулваща.
Успех. :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1585 -: Декември 27, 2014, 06:57:24 pm »
По принцип при мен Марс върху Нептун , върху десцедент дава , разкриване на лъжа , измама , разо4арование ...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1586 -: Декември 27, 2014, 06:59:54 pm »
Яя, какъв проблем те вълнува?


А тук е засегнат големия квадрат в рождената карта. Само като видиш намесени Марс и Луна, които се активират не много хармонично от Марс и Юпитер...

Успех. :-*

Мерси, Емма. Точно това е проблемът. Както и домовете, които управляват планетите. Луна върху Марс У4, У9, Марс У4 върху Нептун У8, в опозиция на другия У8... Аз, за съжаление, няма да мога да се намеся, защото ще съм в чужбина.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1587 -: Декември 27, 2014, 07:11:20 pm »
Това карта на детенце ли е?

Ти пази и себе си. Ако си 'майката' на тази карта.  ;D
4/9/Луна/Марс/чужбина.
Тази битка си е на 'картата', тя ще си я изведе сама, нали трябва да съзрява. А това става и чрез конфликти с другите и Аз.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1588 -: Декември 27, 2014, 07:16:48 pm »
Ще има предпоставки, ще е на чуждо място. Важното е да не е застрашен и да е жив и здрав.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1589 -: Декември 27, 2014, 07:22:36 pm »
по скоро трябва да има някакви леки конфликти , отколкото нещо сериозно. Все пак марс е бърза планета , а и Юпитер минава през асцедента, да внимава с хапването!