Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846857 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1605 -: Декември 30, 2014, 05:04:14 pm »
мисля , че при всеки е индивидуално. При мен уран е много замесен в интимностите, запо4ват и свършват по Уран , т.е. без идея. Докато работата ми е по Юпитер-Сатурн и изобщо възможностите в живота.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #1606 -: Декември 30, 2014, 05:06:02 pm »
Транзит на Уран, а съм забелязала, че и Сатурн действа така понякога-слага край, но и ново начало.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1607 -: Декември 30, 2014, 05:09:36 pm »
Транзит на Уран, а съм забелязала, че и Сатурн действа така понякога-слага край, но и ново начало.

Да права си Сатин, здраво ново на4ало. Ина4е просто , ако е нов човек в живота ми , задължително Уран и Юпитер са замесени , та да може да се срещнем и запознаем... като се замислям до сега съм имал само една връзка и тя беше прекъсната от Уран, гледайки хороскопа ми , втората трябва да бъде прекъсната от транзита на Сатурн върху Десцедента

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1608 -: Януари 05, 2015, 05:24:30 pm »
От няколко дни имам кръвотечение от носа-явно вследствие на високо кръвно.(като малка имах един инцидент и не са ми обърнали внимание и сега  като имам проблеми с него все с това се шегувам,че е причината)А днес сутринта направо за части от секундата посетих "света на мъртвите"...от години не бях преживявала подобно нещо.Добре че половинката ми реагира бързо.Цял ден си мисля как животът е само миг и че трябва да "отпусна" повече края.. :o
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1609 -: Януари 09, 2015, 11:57:40 am »

Нептун ми налазва Мерка в 5д. Започват да се появяват някакви младоци ...  :85:
Много неприятна работа, несериозна  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1610 -: Януари 09, 2015, 02:21:00 pm »
Нептун ми налазва Мерка в 5д. Започват да се появяват някакви младоци ...  :85:
Много неприятна работа, несериозна  :57:
  Хаха- какво се оплакваш, агнешкото е по-скъпо от овчето месо  :012: :012:
При мен Нептун У7 транзитира в 6д, прави опозиция с Уран У6 в 12д- тази нощ сънувах млад и много готин ухажор, как не му вярвах, че ме харесва, а той се кълнеше в любов, докато ми галеше посребрените коси на бретона и каза да го оставя така, да не се боядисвам, че не му пукало какво мислели и говорили другите, ама младока беше ебасиготинияпич, чак ме хвана яд, като се събудих, че е било само сън  :D :D :D
А иначе в реала- миналата седмица една вечер във Фейса един комшия набор 87 ме ухажваше не на шега, неговата сестричка е набор на дъщерите ми, с които другаруваха като ученички... Та на тоя напушен простак му обяснявах, че няма как да стане и ме обижда само с мисълта за подобно нещо, а той ми обясняваше, че имал нужда от зряла жена и ако размисля да го поканя у нас, без да пита дали и с кого съм у нас, деликатно му напомних, че си имам мъж, ама той не се разбра, докато не го блокирах. Поне да беше хубавец, като този в съня ми тази сутрин :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1611 -: Януари 12, 2015, 04:00:45 pm »
  Хаха- какво се оплакваш, агнешкото е по-скъпо от овчето месо  :012: :012:
При мен Нептун У7 транзитира в 6д, прави опозиция с Уран У6 в 12д- тази нощ сънувах млад и много готин ухажор, как не му вярвах, че ме харесва, а той се кълнеше в любов, докато ми галеше посребрените коси на бретона и каза да го оставя така, да не се боядисвам, че не му пукало какво мислели и говорили другите, ама младока беше е****готинияпич, чак ме хвана яд, като се събудих, че е било само сън  :D :D :D
А иначе в реала- миналата седмица една вечер във Фейса един комшия набор 87 ме ухажваше не на шега, неговата сестричка е набор на дъщерите ми, с които другаруваха като ученички... Та на тоя напушен простак му обяснявах, че няма как да стане и ме обижда само с мисълта за подобно нещо, а той ми обясняваше, че имал нужда от зряла жена и ако размисля да го поканя у нас, без да пита дали и с кого съм у нас, деликатно му напомних, че си имам мъж, ама той не се разбра, докато не го блокирах. Поне да беше хубавец, като този в съня ми тази сутрин :)

Хахахаха, а после казват, че от сън спомени нямало....!

При мен има един, който ми се пробва от 2 месеца, ама аз упорито го държа на една ръка разстояние. И в същото време, има един друг, който сигурно изглежда като твоя от сънищата, ама вече разликата в годините става 6 и ми идва големичка за разни опити. :57:
Чакам си аз принца на бял кон - той сигурно крал е станал вече  :85: До тогава предпочитам да се обкръжавам с от набори нагоре. Едно бивше гадже не спира да се навърта, дебне ме като лисугер  :D
Предполагам всичко това е от квадрата на Сатурн към Меркурия ми в 5д.

--------------------------------------
Чудя се, новолуние в 9д дали може да даде съдебни разправии? Май по-скоро не, веднъж годишно задължително се повтаря. Един път имах развитие, но ставаше въпрос за затъмнения.  :017:
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 04:11:01 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1612 -: Януари 12, 2015, 04:13:10 pm »
Оф и на мен Сатурн ми е в апликиращ секстил с Венера и Слънце в 5-ти дом. Дано не почнат да ми се навъртат разни бивши, чеееее....  :lol_hitting: :91: Сега един гнусар се върти около работата ми-като го видя се изпълвам с неистова злоба и омраза! Идва ми да го бия с метален кол, докато го раздробя!  :91:
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 04:15:44 pm от Just_a_Dream »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1613 -: Януари 13, 2015, 07:08:30 am »
Транзитен марс влезе в рибите.

При мен в момента е в 8ми дом. В края на рибите ще съвпадне със слънцето ми. Някой навремето казваше,че те зареждал с енергия за 2 години,когато съвпадне със слнцето, така ли е?


Каква енергия носеще марс в риби? По-спокоен период ли е?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1614 -: Януари 13, 2015, 09:45:19 am »
Бейби, няма как Марс да ти донесе спокоен период. Напротив, ще си по-неспокойна, по нервна. Защото пък и Марс в Риби не е в най-добрата си позиция. Според мен ще ти изръчка чувствата, ще те кара да реагираш емоционално първосигнално и ще усещаш вътрешно безпокойство. И на мен ще ми мине през Слънцето в края на Рибите, ще обменяме впечатления.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1615 -: Януари 13, 2015, 10:25:26 am »
Може би освен повече динамика транзитът действа и като зареждане на батериите. При мен тези дни Марс ще направи точен съвпад със Слънцето и ако има конкретно събитие ще пиша.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1616 -: Януари 13, 2015, 11:19:46 am »
Бейби, няма как Марс да ти донесе спокоен период. Напротив, ще си по-неспокойна, по нервна. Защото пък и Марс в Риби не е в най-добрата си позиция. Според мен ще ти изръчка чувствата, ще те кара да реагираш емоционално първосигнално и ще усещаш вътрешно безпокойство. И на мен ще ми мине през Слънцето в края на Рибите, ще обменяме впечатления.

Така е. Разбирам.
От няколко дни обаче усещам силен прилив на енергия, трансформираща. Може да се каже,че имам повод,не е случайно. Едно нещичко,което ме кара да съм така. Но ми харесва.
В момента също имам тригон на транзитен юпитер с МС, та се чудя дали пък не е от него. Супер енергия,супер социалност,супер усмихвка и желание за контакти,разговори.И то най-вече се проявява в работата ми. Някакъв вид разширение, нали юпитер разширява.
От друга страна реших да сложа край на разширението на г......за :012: Спрях да се храня като невиждала,а напротив по съвсем мъничко,а наблегнах на водата.Имам видим резултат и то само за седмица.
Няма да му се дам на юпитер през първи, знам че мога! :012:

Та по въпроса за марс, ще споделяме.....дано зареждането на енергията бъде още по-голямо и положително!!!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1617 -: Януари 13, 2015, 04:50:45 pm »
Някой навремето казваше,че те зареждал с енергия за 2 години,когато съвпадне със слнцето, така ли е?
Тр Марс в съвпад със Слънце наистина прави човек енергичен и сексапилен, но за съжаление не е за две години напред, а в рамките на аспекта.
Облажих миналата година, когато тр Марс се задържа близо 7мес в моя слънчев знак  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1618 -: Януари 13, 2015, 05:20:55 pm »
Тр Марс в съвпад със Слънце наистина прави човек енергичен и сексапилен, но за съжаление не е за две години напред, а в рамките на аспекта.
Облажих миналата година, когато тр Марс се задържа близо 7мес в моя слънчев знак  :)

Аха да...като беше ретрограден във везни. Ясно :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1619 -: Януари 13, 2015, 09:18:40 pm »
Това намерих за съвпада на тр. Марс с нат. Слънце:

Характериизира се с лична активност, собствени действия често пъти от физически характер. Стимулират се заниманията със спорт, физическа работа и деца. Сексуалната енергия също получава стимул и води до агресивно любовно поведение. Възможно е да се прояви и дух на съперническтво, стремеж към власт и превъзходство. В деловите и професионални отношения се проявява честолюбие и инициативност. Самоувереност, активно отстояване на собствените интереси, нарастване на волята също са свързани с този транзит. Решителни действия, бързо решаване на важни въпроси, но и известна импулсивност могат да станат опасни. Ако този съвпад е аспектират напрегнато от други планети в рождената карта или транзити са възможни прояви на нетърпение, гняв, прекалено агресивно поведение и пренебрегване на правата на другите. Проблем става и сексуалната агресивност.

Горе-долу обобщава онова, което сме писали по темата. Обаче тези, на които рибешките ни слънца са до към 10-я градус ще ни хване и квадратурата на Марс със Сатурн. Получава се много интересна тройка: Марс квадратира Сатурн докато двамата се движат съответно към съвпад и квадрат с Нептун. И това все в юпитерови владения - в знаците Стрелец и Риби. Около 20 януари се струпват няколко редки астрологични събития и с голямо любопитство ще следя какво се случва при мен, при хората около мен и по света. През март пък е последния точен квадрат на Уран с Плутон. Неспокойни, но и...оживени два месеца ни чакат:) По-добре е да се случва каквото и да е, отколкото нищо:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.