Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845835 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1635 -: Януари 16, 2015, 07:11:21 pm »
Да, Акрукс, обикновено внимавам, когато наближат каретата към Уран. И сега бях предпазлива в предходните дни, дори походвах пеша.  ;D
Дадох си 1 градус орбис на разходящото каре, а пак проблем.  ;D

Не огледах картите. Сега се загледах, че в мунданен план не е никак добре. Марс е в точна опозиция с Лилит. А Сатурн и Луна са връх на тао-то.
Ако бях обърнала внимание на планетите днес, нямаше да шофирам. И като бонус добре са се наместили на натала ми.

Мислех си, че съм го 'отработила' с няколкото изгърмяни крушки в последните дни.
Не е станало кой знае какво, щетите са само за гумата. Други поражения няма, очаквах да е по-зле. А и не съм шофирала калпазански, за да е било застрашаващо за мен.  ;D ;D ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1636 -: Януари 16, 2015, 07:21:36 pm »
Значи освен 3д ти е пострадал и 2д

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1637 -: Януари 16, 2015, 09:04:50 pm »
Да и не.  :85:

Нептун у2, Марс съупр на 2 дом, Юпитер класически упр на 2 дом.

Наличните аспекти към тях са:

Към Нептун няма никой. Този широк тригон от тр. Юпитер не го броя.

Към Марс: секстил от Меркурий/Венера. Квадрат от Хирон.

Към Юпитер: квадрат от Меркурий/Венера. Тригон от Хирон. Точен секстил от Плутон.

Не пострадах финансово, ако погледнем по-мащабно на ситуацията. Да, вътрешно съм със сума за една гума, но очаквах по-сериозни проблеми, предвид няколкото метра каране по джанта и специфичното трополене, което не предвещаваше добра сполука.  ;D
И парите за гумата не променят почти никак финансовото ми положение, защото тъкмо се прибирах от работна среща, от която взех парички.

Малко е нестандартно положението.

Това е картата с почти точен час на събитието. Приблизително по това време съм провела разговор със седмодомието.

Оплетох се в аспекти.


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1638 -: Януари 16, 2015, 09:20:06 pm »
Имайки предвид транзитите, явно случката е от някакво съвсем друго естество - натоварени са ти 1, 12 и 10 дом - там се развива действието. А се отразява индиректно на 3 дом. Ако въобще търсиш смисъл, мисля, че трябва да се замислиш върху тези 3 дома.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1639 -: Януари 16, 2015, 09:35:40 pm »
Хепи, благодаря.

Имам някакви съмнения. Които нямах преди да разбера, че гумата умишлено е надупчена.
Информацията се намества.
Ще видим какво ще излезе. По 10 дом е някак в реда на нещата. Имам си ангажименти. Занимавам си се с тях.
С 12 дом малко съм объркана. Някой скрит враг, конкуренция? Знам ли.

Подозирам, че който ми е намушкал гумата, свързан е и с много странното спиране на друг автомобил 20 метра след като аз спрях. Този човек така и не си направи труда да дойде и да види какво искам, имам ли нужда от нещо. Седя като пукел в колата си. И се омете, когато видя, че половинката пристига. Проблем е, че аз не подозирах нещо умишлено и не си направих труда поне да огледам номер на колата му.
Не знам, не искам да се вкарвам във филми. То ще си покаже какво е.
Чак пък толкоз не съм специална, че да ми се случват такива неща. Но болни мозъци има много. ???

Едит: И по повод интуицията и другата вървежна тема. Секунди преди да се случи проблем с гумата си помислих, че може да катастрофирам. По тази причина намалих скоростта, а аз си се кефя на такива безлюдни пътища в друго време.

« Последна редакция: Януари 16, 2015, 09:39:57 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1640 -: Януари 16, 2015, 09:56:41 pm »
Нептун, транзитиращ през 12-ти дом, на градус от точна квадратура към нодалната ос - в живота ми нахлуват Нептунови типажи - алкохолици, страдалци, хора с психични отклонения. При сина ми, Нептун е точно на куспидата на 3-ти дом - започна да ме пита, кога ще си има братче или сестриче, а преди проявяваше ревност и не даваше дума да се спомене по въпроса  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1641 -: Януари 16, 2015, 10:08:15 pm »
Нептун, транзитиращ през 12-ти дом, на градус от точна квадратура към нодалната ос - в живота ми нахлуват Нептунови типажи - алкохолици, страдалци, хора с психични отклонения. При сина ми, Нептун е точно на куспидата на 3-ти дом - започна да ме пита, кога ще си има братче или сестриче, а преди проявяваше ревност и не даваше дума да се спомене по въпроса  :)

ако подсигуриш 3-я дом на детето, може нентуновите типажи да изчезнат .... :) - зависи какъв е твоя нептун и каква ти е оста.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1642 -: Януари 16, 2015, 10:18:39 pm »
ако подсигуриш 3-я дом на детето, може нентуновите типажи да изчезнат .... :) - зависи какъв е твоя нептун и каква ти е оста.
Ами то, за жалост, не е въпрос само на желание  :). Иначе Нептуновите типажи не ми пречат, намират някаква утеха у мен, но не по някакъв дразнещ начин. Оста ми е СЛВ в Близнаци, 2-ри и ЮЛВ в Стрелец, 8-ми. Сега и Сатурн е близо до съвпад с ЮЛВ - предполагам е някакво отработване на карма.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1643 -: Януари 16, 2015, 11:10:59 pm »
Какво да очакваме от мунданния съвпад на марс и нептун?

Тежко ли е?
При мен ще е в 8ми дом.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1644 -: Януари 16, 2015, 11:19:53 pm »
Какво да очакваме от мунданния съвпад на марс и нептун?

Тежко ли е?
При мен ще е в 8ми дом.
Аспектира ли ти нещо в натала?
Иначе Марс / Нептун в Риби ми прилича на - изрази нещо по творчески начин, дай живот на някоя твоя творческа идея. В 8-ми дом може да е просто приятно сексуално изживяване.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #1645 -: Януари 17, 2015, 11:06:55 am »
Какво да очакваме от мунданния съвпад на марс и нептун?

Избуяване на грипни вируси  :73:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1646 -: Януари 19, 2015, 11:40:16 pm »
Тази вечер бях на едно прекрасно за мен място.Публиката ги аплодирахме възторжено заради красивите изпълнения.Мен буквално ме втрисаше и ме пролазваха тръпки от въздействието  през цялото време.  :)
 Отдавам това внезапно посещение на
трз Марс/Нептун съвпад с 9Д
трз Венера тригон с 12Д
трзЮЛВ съвпад Венера
  Рени,знаех си,че Овен и Скорпион трябва да се отдават на изкуствата когато Марс транзитира в Риби.   ;) :)
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 11:56:35 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #1647 -: Януари 20, 2015, 12:09:31 pm »
тр. Марс & тр. Нептун на АС - събудих се без глас, с болка в гърлото, хрема и леко повишена температура. Не съм пила още никакъв медикамент освен 50гр. коняк ;D
Но като гледам новолунието ще ми е на К12. Кофти... :(

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1648 -: Януари 20, 2015, 02:21:24 pm »
тр. Марс & тр. Нептун на АС - събудих се без глас, с болка в гърлото, хрема и леко повишена температура. Не съм пила още никакъв медикамент освен 50гр. коняк ;D
Но като гледам новолунието ще ми е на К12. Кофти... :(

Онзи ден Дракито даде добра рецепта по случая, а акрукс направи добавка.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1649 -: Януари 20, 2015, 03:06:34 pm »
Днес съвпадът ми е на 30мин от К5 и на 1.5гр. от Меркурия ми. Подозирам, че някой ще се тръшне болен. 
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински