Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845218 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1695 -: Февруари 06, 2015, 10:51:51 pm »
Акрукс, проблема , не е ученето , повярвай ми, 1 от 20 точки не и стигнаха за да мине.... просто не знам
А няма ли начин да подаде възражение и да ѝ преразгледат работата и оценката?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1696 -: Февруари 06, 2015, 10:57:19 pm »
изпитите са по 3д, независимо за висше или за шофьор


ахааа, .. изпитите ... малка, но много значителна подробност :)

 :58:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1697 -: Февруари 07, 2015, 06:30:21 pm »
това е солара на сестра ми за тази година, когато се слу4и изкасването на изпитите, интересно е 4е има Сатурн на върха на трети дом , но и Слънце , Меркурий и Венера в 3 ти,
Сатурна в случая ли е дал прекъсването на образованието, по този солар не се вижда това , което се случи?
« Последна редакция: Февруари 07, 2015, 06:33:04 pm от greg07 »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1698 -: Февруари 07, 2015, 07:05:17 pm »
Соларите не ги разбирам много,но причината наистина трябва да е Сатурн-в краен анаретен градус,скорпион,точен съвпад с куспидата на 3/изпити,писане,гворене,документи/,положение,което е опозиция,аспект на стопиране втори път на куспидата на 9д,висше образование .Планетите в 3 дом са много,но парада се води от тази на куспидата,особено тежка като Сатурн .Един голям стоп на изпит/писмен или говорим,който опозира,стопира 9д,висшето образование .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1699 -: Февруари 07, 2015, 07:56:55 pm »
аз още й давам надежда заради Слънцето / МЕркурий / Венера , но може би няма да го бъде.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1700 -: Февруари 07, 2015, 08:34:58 pm »
Grego07.сестра ти има интерсепция в натала в 9д,може да се изрази във второ висше,смяна на ВУЗ,не знам дали не е отработено от интерсепцията във 3д-учене на две места по време на средното образование :017:,интерсептираните знаци са в падение в тези домове :017: При мен У9д Юпитер в падение,съвпад с Плутон,даде прекъсване за 1година,по време на което придобих втора специалност ,след което продължих и завърших,работих и по двете специалности за проба,след което се отказах и от двете .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1701 -: Февруари 07, 2015, 09:04:33 pm »
Някой написа,сестра ти да зареже фръцкането и да седне да учи.Сатурн ще и даде много на К3,но обича къртовската работа до изнемога и пълна отдаденост на амбицията.Тя има ли амбиция изобщо?И мисля,че Сатурн би помогнал на математиците,но не даром (като Юпитер).  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1702 -: Февруари 07, 2015, 09:37:12 pm »
това е солара на сестра ми за тази година, когато се случи да я скъсат на изпитите, интересно е че има Сатурн на върха на трети дом , но и Слънце , Меркурий и Венера в 3 ти,
Сатурна в случая ли е дал прекъсването на образованието, по този солар не се вижда това , което се случи?
Сатурн е във 2д и е У4, У5, във взаимна рецепция е с Плутон У3, така че не е попречил на изпитите, а е помогнал за по-сериозна подготовка. Венера У1, У2, У9 е в 3д, не се чувства добре в козирог, в съвпад с ИЦ, може да се каже и с Плутон У3, което показва, че ще ѝ е тежко по отношение на финанси, на следване, свързано с изпити, изразяване, комуникация- Плутон винаги бележи някакви трансформации, а а в случая ще са свързани с домашна среда, населено място, понеже е в сол 4д
Сол. куспиди повтарят наталните, което показва, че годината ще е една от значимите за нея.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1703 -: Февруари 09, 2015, 04:24:42 pm »
Една приятелка "ми се разсърди завинаги" и скъса с мен.  ;) Нагло ми беше отношението и,защото аз бях в правото си да и се сърдя,а тя се надрънди,нафръцка и обиди.Бях много пряма,а тя нахално ми каза,че съм права,но без грам неудобство или да го чувства.Тогава извадих тежката артилерия,а тя се почувства унизена.Нашите отношения са много сложни и не е за сефте да се караме ужасно,но този път тя омаловажи факта,че аз я познавам от 100г и артистичните и дарби не минават при мен.Не прецени правилно ситуацията,уж ме познава от мнооого дълго и реши да си омаловажи безхаберието,безотговорността и да разчита наивно на чувството ми за щедрост и търпение.Но тц,не стана и и настъпих газта,форсирах я на макс,тя не издържа и се нафука.  ;) Ако ви кажа,че нищо не чувствам-все едно съм изгледала един филм....
 Има много точни транзити,но не знам на кой дължа поредното и късане с мен.  :012:
Трз Луна съвпад нат Уран
Венера приближава съвпад с Мерк и квадрат на Сатурн
трз Марс квинконция Уран
Юпитер квинконция Мерк
Уран съвпад Венера
какви истински и безпощадни и ги наговорих само!Ако не и ги кажа аз какво мисля за нея като за приятелка кой?
Преди време се усукваше около 2ма мои мъже и ме лъжеше(!),че няма отношение като жена към тях,докато не се подразних от това,че ме лъже и я "олепих" с доказателства-нейни смс,а тя ме обвини в злоба.  :D :043:
« Последна редакция: Февруари 09, 2015, 04:33:18 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1704 -: Февруари 09, 2015, 04:54:10 pm »
Драк, не очаквай всеки да се чувства гузен в степента, в която ти би се почувствала в аналогична ситуация. И мен ме е изумявала човешката наглост, вкл. и на приятели, но не може всеки да е като мен или като теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1705 -: Февруари 09, 2015, 05:05:48 pm »
Аз наистина се чувствам много некомфортно когато трябва поради обстоятелства независещи от мен отлагам изпълнението на задължение.Но я настъпих,понеже тя е великата комбинаторка на лъжи и винаги я хващам,но тя не се отказва да пробва да ме излъже.Скарахме се за пари,които тя трябваше да ми възстанови-като и отпуснах по-дълъг срок,отколкото тя първоначално предложи,за да е напълно в способностите и да събере сумата,без да е притеснена.
На всичкото отгоре умишлено удължих и дългият срок,за да и е още по-комфортно и да не усети недоимък на средства.Дойде,хвърли ми парите,защото разправиите се осъществиха по телефона и си отиде без "благодаря"-не че съм умряла за благодарност,без думичка,само със смъртна обида  :012:
« Последна редакция: Февруари 09, 2015, 05:07:28 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1706 -: Февруари 09, 2015, 05:09:30 pm »
Дай пари на приятел и виж как се губи приятелство.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1707 -: Февруари 09, 2015, 05:15:13 pm »
Дай пари на приятел и виж как се губи приятелство.  ;)
Нищо не съм изгубила-ще и се обадя за Рождения ден през май,ако не ми се обади за моя през април и пак ще я подкараме по старо му-все така става.Караме се по това време и се сдобряваме на пролет.  ;D :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1708 -: Февруари 09, 2015, 09:08:24 pm »
Аз пък не обичам напред-назад, особено щом като се скараме, нищо не чувствам
Трябва сърце за всяко нещо в живота, иначе що да се морим :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1709 -: Февруари 09, 2015, 10:34:03 pm »
За мен наистина не важи максимата,че като се скарам с някой това ще е до гроб или "където плюя не лижа".Това е защото много бързо ми минава гневът и не мога да съм ядосана за дълго  :012: .А и да не сме кучета,че като се залаеме-все да се лаеме или да се цупим. Светът е такъв-хора сме.Изобщо не говоря за ОНАЗИ ГЛУПОСТ ПРОШКАТА а за това,че сме имали и ще имаме напрегнати моменти с всеки,който ни е много близък и според мен не е срамно да излизаме над нещата,които са били крайъгълни. Е сега,ако тя иска да ми се сърди до гроб и го успее.... :P :012:
Нищо не чувствам,защото не ни е за първи път да вдигаме пушилка и се надявам да НЕ ни е за последен.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: