Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845895 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1710 -: Февруари 09, 2015, 10:41:37 pm »
За мен наистина не важи максимата,че като се скарам с някой това ще е до гроб или "където плюя не лижа".Това е защото много бързо ми минава гневът и не мога да съм ядосана за дълго  :012: .А и да не сме кучета,че като се залаеме-все да се лаеме или да се цупим. Светът е такъв-хора сме.Изобщо не говоря за ОНАЗИ ГЛУПОСТ ПРОШКАТА а за това,че сме имали и ще имаме напрегнати моменти с всеки,който ни е много близък и според мен не е срамно да излизаме над нещата,които са били крайъгълни. Е сега,ако тя иска да ми се сърди до гроб и го успее.... :P :012:
Нищо не чувствам,защото не ни е за първи път да вдигаме пушилка и се надявам да НЕ ни е за последен.  ;D

Цитат
много бързо ми минава гневът и не мога да съм ядосана за дълго. А и да не сме кучета,че като се залаеме-все да се лаеме или да се цупим (

Слънчев Овен- по детски чист и искрен. поне повечето представители. :38:  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1711 -: Февруари 09, 2015, 10:46:52 pm »
Слънчев Овен- по детски чист и искрен. поне повечето представители. :38:  :)
Ами те Плутон и Сатурн са ми подковани добре,но нито съм Скорпион,нито Козирог,за да съм злопаметна-чак ме е яд понякога.  :012: Дори не помня подробности защо съм се спречкала с някой,а само,че сме имали противоречие.Други пък помнят всички подробности и гонят "карес" като си нямат друга работа.   :d030::08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1712 -: Февруари 09, 2015, 11:24:26 pm »
А, че на тия ежедневните или периодичните въобще не им викам скарване
Като се замисля...всъщност се разделям с тия, с които не се карам, но не се и разбирам

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #1713 -: Февруари 09, 2015, 11:56:56 pm »
Караниците са нещо хубаво, стига да няма дълги сръдни и фасони. Много ме натоварват някои като почнат да се сърдят демонстративно, такива ми идва да им тегля един бой поне да има за кво да дуят бузите. Като си сърдит, ходи си в ъгъла и си се сърди, не е нужно да натоварваш другите с глупостите си.
В това отношение водните са непоносими, въздушните повече от 5 мин. не могат да се сърдят, огнените заформят някой скандал  :)

Днес една приятелка ми се направи на важна и ми се разсърди, че не съм излязла с нея (що за причина не знам, да не съм и гадже) :017: След нея още една се разсърди, че и отказах нещо, но тя прекали, то нахална до безобразие  :)


trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #1714 -: Февруари 10, 2015, 08:29:03 am »
Хората ни се сърдят,когато имат очаквания към нас,а ние не ги оправдаваме.Има неща,които са непростими,а такива дето се сърдят за глупости и то с месеци са големи глупаци-водните са много злопаметни  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1715 -: Февруари 10, 2015, 02:29:38 pm »
Никога не съм се карала с приятели, просто се отдръпвам и обръщам гръб на неблагодарниците.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1716 -: Февруари 10, 2015, 03:18:27 pm »
Никога не съм се карала с приятели, просто се отдръпвам и обръщам гръб на неблагодарниците.

Значи ако ти благодарят, всичко ще е ок  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1717 -: Февруари 10, 2015, 04:18:29 pm »
Въпросът не е в благодарността, просто в един момент се дистанцирам от използвачи. Но не ми се е случвало да се скарам с приятелка и да прекъснем отношения със скандал, аз и интимните си връзки така не приключвам /със скандали/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1718 -: Февруари 13, 2015, 07:33:19 pm »
Що пък в пдф?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1719 -: Февруари 13, 2015, 09:40:38 pm »
..и сега понеже пак съ във филма се чуда може ли една квадратура на транзитно слънце с натален плутон толкова да ме скапва...по долу си качвам и картата...

що не си построиш карта с транзити в astro.com , после да я свалиш на твоя комп и след това качиш тука, защото на приложената ти графика е трудно да се гледа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1720 -: Февруари 14, 2015, 04:27:51 pm »
Не използвам astro.com,защото ми е трудно да се оправя в самия сайт,ето тази карта си направих,ама на нея се виждат наталните не транзитните аспекти.Вчера сто часа търсих в сайта транзитна карта...Другият ми въпрос е...ама не му е  мястото в тази тема,но не намирам никъде информация за съвпада на плутон със северния възел в натала.Какво произтича от този аспект?Доколкото знам дава трудности...Та ми е интересно да чуя и вашето мнение.Благодаря предварително!
ти нямаш съвпад на натален Плутон с нат СЛВ, а тр Плутон ще съвпадне с твоя СЛВ след доста години, рано е да го мислиш този съвпад
в астрокома има в прозорчето с менюто опция за натал+транзит, а ако си набрала само натала над него има бутон, с който може да се добавят транзитите
Ако повече се упражняваш ще му свикнеш на сайта, не е сложно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1721 -: Февруари 15, 2015, 01:20:50 pm »
Тони, сатурн ти е минал през 11-и дом, но хич не е било скоро. Какво всъщност те притеснява?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1722 -: Февруари 15, 2015, 05:07:52 pm »
Аз пък от началото на декември 2014 до сега съм  в егати дупката  :( първо сатурн ми премина през 11дом  и изгубих двама от най-добрите ми приятели, след това сатурн ми беше и в съвпад с наталния  плутон,абе на мен транзитите на сатурн  ми е*аха майкатa...и сега понеже пак съ във филма се чуда може ли една квадратура на транзитно слънце с натален плутон толкова да ме скапва...по долу си качвам и картата...

Не използвам astro.com,защото ми е трудно да се оправя в самия сайт,ето тази карта си направих,ама на нея се виждат наталните не транзитните аспекти.Вчера сто часа търсих в сайта транзитна карта...Другият ми въпрос е...ама не му е  мястото в тази тема,но не намирам никъде информация за съвпада на плутон със северния възел в натала.Какво произтича от този аспект?Доколкото знам дава трудности...Та ми е интересно да чуя и вашето мнение.Благодаря предварително!

Тук за какво точно трябва да говорим?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1723 -: Февруари 15, 2015, 05:23:09 pm »
Притеснява ме това,че нищо не върви,направо съм в депресия.Какво се случва ,когато плутон преминава през МЦ?

много работи стават, когато Плутон преминава през МЦ.

Доколкото виждам, ти си на 20 години - хайде погледни малко по-весело, като млад човек. :)
 
Разкажи, какво точно не върви и.... колко усилия положи ти, за да потръгне нещо. Иначе, така по картата, колегите тук могат да си правят свободни съчинения оттук до Луната. По това, което пишеш, е ясно че си на голямо Вие с астрологията, затова, по-добре си разкажи болката. В момента имаш аспекти само на Сатурн и Нептун - не е чак болка за умиране.

За "депресията" - не е толкова страшно - едва ли е толкова страшна работа - имаш си У12 в секстил с натална Луна.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1724 -: Февруари 15, 2015, 05:34:05 pm »
Имам въпрос , договорите по 9 ти дом ли са или по 10/7 , имам предвид подписване на договор?