Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845471 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1755 -: Февруари 21, 2015, 04:22:08 pm »
Дракониада, винаги ли си била "на заплата" и била ли си без работа? :)

п.п.Знам, че си споменавала баща си като светъл пример и не мисля, че имаш необходимия житейски опит. ;)
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 04:25:16 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1756 -: Февруари 21, 2015, 05:51:40 pm »
Била съм управител на собствена фирма,плащала съм заплати на мои служители, на 27г  фалирах за първи път,а на 30 за втори път,като преди фалитите изкарах и много пари.
На 27г станах майка за първи път, а на 30г гледах сама две малки деца, получавах две заплати- една от майчинството, една от фитнеса, където работех от 9 до 15ч.
Не трябва да поставяш себе си за пример и да изискваш другите да са като теб, защото всеки е с различни потребности и предназначение на земята- твоята овча Луна ако е в 10д и има потребност от професионална реализация, и да командориш в службата, моята е в 7д и имам нужда от семейство, и да управлявам домочадието.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1757 -: Февруари 21, 2015, 05:58:38 pm »
А моята осмодомна има нужда да печели добре и да преодолее зависимостите.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1758 -: Февруари 21, 2015, 06:16:36 pm »
Aз започнах "бизнес" на 24-25 г., като нещо странично в началото  и по принуда.  По- късно го превърнах в основно занимание. Фалирах на 40+. :012:
През последната година общувам предимно с такива, които са се занулили като мен.  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #1759 -: Февруари 21, 2015, 06:16:40 pm »
То е много лесно да се раздава акъл от страни, какво и как трябва да се направи. Всички хора са различни и реагират/действат по техният си начин. Съветите са хубаво нещо, стига да не се натрапват насила или от сорта "Ама виждаш ли сега, нямаш избор ще работиш и чистач", ще работиш, ако искаш. Повечето дето раздават много акъл, ако те самите попаднат в неприятна ситуация не се справят много успешно.
Съвет е като кажеш каквото знаеш и оставиш човека отсреща сам да решава.

Когато ми се срина нервната система, всички отстрани искаха да ме тъпчат с хапчета и да ходя на доктор, ако бях послушала "знаещите", още щях да съм в това състояние. Да можеше да е по-лесно с хапчета, но просто щяха да притъпят симптомите и в момента в който ги спра, отново щях да се чувствам зле. Е аз избрах моя начин да се справя, въпреки натиска отстрани. А много по-лесно щеше да ми е, ако вместо да ми дават акъл ме ляха подкрепили.
Така че оставете хората да правят нещата по своя начин.
Грег ще си намери работа, когато му дойде момента. Оплювате му Марса, ама не мисля, че има защо. Бори се да намери точно това, което иска и не се примирява да е нещо друго, въпреки обстоятелствата и въпреки, че му е трудно. По добре ли е да започне работа, която не иска, която го прави нещастен и ходи с нежелание, само и само за да покрие очакванията и вижданията за живота на другите. Това да направиш компромис не е сила, сила е когато не правиш компромис дори да нямаш избор.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1760 -: Февруари 21, 2015, 06:20:05 pm »
Предпочитам да дадеш идея на Грег как да се справи(което беше и моят мотив да участвам с коментари),отколкото да мислиш за моите потребности,защото аз нямам проблем.
Написах отговор на Уран с долния пост,което е далеч от да се дам за пример.
на грег съм му отговорила многократно, идеи не мога да давам на човек, който не познавам лично, а и не ми е искал идеите, а единствено да кажа вижда ли се светлинка в тунела относно работата
в известен смисъл ми е гузно, понеже доста по-отдавна му прогнозирах, че се задава тежък период в работата му, но тогава го казах като предупреждение, а не като заплаха, на принципа на това, че когато човек знае, че наближава зима се запасява с храна и гориво, за да изкара зимата...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1761 -: Февруари 21, 2015, 06:27:55 pm »
Виж, много добре знам как се стартира не от нула, а от -10 поне. Печелила съм когато съм действала безразсъдно и над ръба на възможностите си. Изтощително е и нямам вече енергия за подобна хазартност, а и виждам как други пребивават уютно в лоното на сигурността.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1762 -: Февруари 21, 2015, 06:30:17 pm »
е моята луна е в 4ти дом и има нужда от комфорта на своя дом :) Дракон , аз както казах преди знам какво ми трябва и къде, имам нужда от работа с пове4е отговорности и възможност да у4а и да доказвам себе си. Работа , която да ми даде стабилност и посока в живота.

Въпреки ,че никак не ми харесва мястото , на което живея, не искам в момента да сменям мястото , докато не съм събрал достатъчно сила , умения. Усещането ми е 4е не му е дошло времето. Проблема ми е вътрешния ми страх да не се реализират неща, аз имам страх в себе си и то много голям. Имам талант и нещата можеха да се реалзират много по-рано. Това го казвам от втрешното си усещане без отношение към астрологията.

Ина4е за неквалифицираната и тежка работа и през този период съм минал , докато съм бил студент съм работил в кол центр в България за да си финансирам обу4ението, мога да ти кажа 4е от този период само загубих отколкото спечелих. Да вярно, работих здраво , получих добри пари ,но когато дойде време  да си търся сериозна работа, уви , този стаж само ми навреди. Работодателите само се взираха в работата , която съм работил и си мислеха 4е нищо друго не мога да правя, така че много по-добре беше да направя някакъв стаж по специалността дори и безплатен отколкото тази работа с добри пари , която после ми излезе през носа. Работих по 60 4аса на седмица и бях останал кожа и кости тогава.

Акрукс, наистина учудих се от първото ти тълкуване на Солара за 2012 , вси4ко беше на 100% вярно , другия човек , който позна събитие при мен с то4на ама то4на дата беше Уран :)
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 06:35:20 pm от greg07 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1763 -: Февруари 21, 2015, 06:38:21 pm »
Акрукс , искам да те попитам , при този Сатурн транзитен , тригониращ Марс/Венера би трябвало да има светлина в тунела нали? Все пак това е повторение на натален аспект , не би трябвало да е шега работа?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1764 -: Февруари 21, 2015, 06:52:13 pm »
Напълно съм съгласен с Сатин , компромиси с най-важните неща в живота не трябва да се правят , защото ще ви излезат през носа после. Чувстах се много самотен допуснах много неподходящи хора в живота си , които ме съсипаха , същото и с работодателите , не видиш ли някой свестен стабилен 4овек или среда да стои срещу теб, бягай надале4е ... Същото се отнася и за бра4ните ни партньори , бягайте от хора , които не ви ценят и оби4ат...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1765 -: Февруари 28, 2015, 09:04:32 pm »
Юпитер в Лъв  тригон Уран в Овен, може да имаме шанс да бъдем признати в сферите, в които  сме проявили уникалност, експериментирали  сме в делата по същите и/или сме рискували и то уверено в посока бъдеще.Домовете, които са в знаците Лъв и Овен ще дадат повече информация и дали имаме положителна нагласа да сбъднем някои свои мечти, цели по същите след като Юпитер тръгне в директно движение. В периода до 12.04. най-изкушени, да действат спонтанно, ентусиазирано и с големи очаквания, ще бъдат представителите на трите огнени знака- Овен, Лъв и Стрелец и такива с натални Юпитер, Марс и АСЦ в огнени знаци. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1766 -: Февруари 28, 2015, 11:17:51 pm »
Този тригон ми се случва във 2/10Д в точни градуси(съвпади,секстили и триг с няколко планетки),но не съм приготвила голямата кошница.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1767 -: Март 01, 2015, 12:56:39 am »
Този тригон ми се случва във 2/10Д в точни градуси(съвпади,секстили и триг с няколко планетки),но не съм приготвила голямата кошница.  ;)

И правилно, изчакай месец юни.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1768 -: Март 01, 2015, 02:37:51 am »
И правилно, изчакай месец юни.  ;)
Омръзна ми да чакам този Уран!  :96: Моето търпение не е съвсем биволско!  :96:
Много мечтая да ви се похваля от него,че е сътворил истинско събитие по моите критерии!А той причинява събития на хората около мен! :91:
Благодаря ти,Рени!  :-* :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1769 -: Март 01, 2015, 07:59:21 am »
Омръзна ми да чакам този Уран!  :96: Моето търпение не е съвсем биволско!  :96:
Много мечтая да ви се похваля от него,че е сътворил истинско събитие по моите критерии!А той причинява събития на хората около мен! :91:
Благодаря ти,Рени!  :-* :72:

Имаше някаква такава мисъл, че животът бил това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещето, докато чакаме да се случи това, което ние сме си намислили. :)

Дано съвпадите ти свършат работа и забележиш нещо, щото по тригони и секстили - едва ли :)
« Последна редакция: Март 01, 2015, 08:21:34 am от Happy58 »