Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845537 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1830 -: Март 14, 2015, 11:21:25 pm »
Да, Опозит, запозната съм. Просто съм изморена и огорчена от традиционната медицина. Назначават се ненужни изследвания, поставят се грешни диагнози, изписват се лекарства, с чиито вносители докторите са сключили договори... Писна ми просто.
Ще ми изпишат антибиотик-след него гъби-за тях пак лекарство-след това лекарства за черния дроб...няма измъкване.
Всяка една съставка, която я има в лекарствата, може да се намери и в билка. Само дето билките нямат странични ефекти.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1831 -: Март 14, 2015, 11:23:13 pm »
Ами от малко дете правя камъни, на 6 години за сефте имах цистит. Сигурно заради изгорената ми Венера, а пък и е квадратирана от Плутон. Защо да не пия минерална вода? Аз само такава пия-редувам ги. Сол обичам-признавам си...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1832 -: Март 14, 2015, 11:27:05 pm »
Не не-в случая лечение с антибиотик или с химически препарати от сорта на ципрофлоксацин ще са само временно спасяващи положението

Какво има в минералната вода, която пиеш-знаеш ли?
Какво представлява солта?
Да не спамя темата-прочети в нета

А, да, последно-направи си изследване за калция в кръвта
« Последна редакция: Март 14, 2015, 11:38:51 pm от Papy »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1833 -: Март 15, 2015, 12:12:36 am »
При камъни в бъбреците-задължително излекувай първо тях!Камъните са укрие за бактериите и скрито огнище,калциевите са ръбати и нараняват тъканите-условия за инфекция .Пак се започва с определяне какви са калциеви,уратни,оксалатни.По различен начин се лекуват .Прочети в нета .Рекламираха скоро препарат от три билки,едната беше златна пръчица,стори ми се добър ,забравих името .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #1834 -: Март 15, 2015, 02:10:16 am »
Just_a_Dream, според мен обострянето на цистита има пряка връзка с последните ситуации при теб.
 
Преглеждала съм форума отгоре-отгоре последните дни, но мисля, че беше сподели за съпруга си, че е пътувал в бедстващ район и беше силно притеснена и отделно, че си напуснала работа. 

Бъбреците се свързват с конфликта, че човек се чувства сякаш е изгубил всичко, че се е провалил, че прехраната и живота са заложени на карта един вид. А циститът е свързан с невъзможността човек да си маркира територията.

За да се образуват камъни в бъбреците значи има излишък на пикочна к-на, която бъбрцете превръщат в урея, с която организма не успява да се справи.
Един добре балансиран хранителен режим с вегетарианска храна богата на фибри, но без храни, които имат оксалова к-на (спанак, магданоз, боб, какао), както и без кафе, нес-, захар би трябвало да даде добър резултат. С по-малко прием на вит. С, повече чиста (пречистена) вода и чай от червена боровинка.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1835 -: Март 15, 2015, 06:33:28 am »
Just_a_Dream, според мен обострянето на цистита има пряка връзка с последните ситуации при теб.
 
Преглеждала съм форума отгоре-отгоре последните дни, но мисля, че беше сподели за съпруга си, че е пътувал в бедстващ район и беше силно притеснена и отделно, че си напуснала работа. 

Бъбреците се свързват с конфликта, че човек се чувства сякаш е изгубил всичко, че се е провалил, че прехраната и живота са заложени на карта един вид. А циститът е свързан с невъзможността човек да си маркира територията.

За да се образуват камъни в бъбреците значи има излишък на пикочна к-на, която бъбрцете превръщат в урея, с която организма не успява да се справи.
Един добре балансиран хранителен режим с вегетарианска храна богата на фибри, но без храни, които имат оксалова к-на (спанак, магданоз, боб, какао), както и без кафе, нес-, захар би трябвало да даде добър резултат. С по-малко прием на вит. С, повече чиста (пречистена) вода и чай от червена боровинка.
Романтика, аз не съм зависима от тази работа. Просто обичам да бъда самостоятелна, автономна, да разчитам единствено на себе си. Не ми е приятно мъжа ми да поема моите "лични разходи". Ако почне да ми плаща маникюра, козметичката и пр. значи съм стигнала дъното... Затова аз като едно предвидливо дете кътам ли, кътам пари... Парите са свобода, свобода и сигурност, а също така и достойнство. Иначе цял живот се чувствам все едно, че живея на ръба на скала-почти никога там не е било безветрено. Живота ми се е преобръщал на 180 градуса за часове, а промените винаги идват при мен светкавично. Живяла съм в над 20 места, сменяла съм десетки работи. Нямам време да се привързвам към хора, домове и обстоятелства. Ако се наложи събирам багажа за час и продължавам, без да се обръщам. Винаги съм се чувствала като гост навсякъде.  :)
« Последна редакция: Март 15, 2015, 06:35:04 am от Just_a_Dream »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1836 -: Март 16, 2015, 10:14:38 pm »
Един бърз транзит на Венера към натална планета , действието му , ако изобщо има такова в рамките на деня ли може да се очаква или събитие може да настъпи няколко дена след отминалия точен аспект?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1837 -: Март 16, 2015, 11:46:22 pm »
Един бърз транзит на Венера към натална планета , действието му , ако изобщо има такова в рамките на деня ли може да се очаква или събитие може да настъпи няколко дена след отминалия точен аспект?
при мен на Венера транзитите съм забелязала, че действат малко преди да станат точни

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1838 -: Март 17, 2015, 12:13:19 am »
Благодаря ти Акрукс, Венера ти си ми казвала ,че сама по себе си е слаба дори и с кофти транзит едва ли ще навреди

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1839 -: Март 17, 2015, 12:30:49 am »
Благодаря ти Акрукс, Венера ти си ми казвала ,че сама по себе си е слаба дори и с кофти транзит едва ли ще навреди
моята никак не е слаба, а под кофти транзит сигурно имаш предвид нехармоничен аспект, но понеже тя е бенефик, то няма как да навреди ако прави квадратура, може да се отрази като повече харчене на пари или угаждане, но не и нещо сериозно, свързано с взаимоотношенията

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1840 -: Март 17, 2015, 12:35:03 am »
притеснявам се за едни неща и заради това, просто Венерата е единствената ,която ми прави нехармонични аспекти тази седмица. МАрс е ясен той :) силен и двигател на промяна. Факта , че Затъмнението е в точен тригон със Сатурн управител 8-ми в 6 ти , все пак има много по-голяма тежест?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1841 -: Март 17, 2015, 12:45:28 am »
притеснявам се за едни неща и заради това, просто Венерата е единствената ,която ми прави нехармонични аспекти тази седмица. МАрс е ясен той :) силен и двигател на промяна. Факта , че Затъмнението е в точен тригон със Сатурн управител 8-ми в 6 ти , все пак има много по-голяма тежест?
Разбира се, Венера ден-два ще дества с аспекта си, който дори може да не усетиш на общия фон на по-тежки транзитни планети, ако аспектират твои лични планети
СЗ не, че има по-голяма тежест, а е с по-продължително действие, може до 2г да оказва влияние, аспектът е хармоничен и ще е свързан с пари и работа, може точно то да отключи късмета ти в тази насока, дългоочаквана от теб развръзка

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1842 -: Март 17, 2015, 01:06:28 am »
да, не става въпрос за лична планета, все пак Юпитер е далеч от това , а и нямам гадже - Юпитер ми е управител 7 ми, Венера 5/12 , нямам и любов :) Няма какво да се издразни за съжаление.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #1843 -: Март 17, 2015, 09:34:48 pm »
Не знам дали да си задам въпроса като хорарен или да помоля да ми видите транзитите.
Проблемът ми е с колата. Майстроите са на различни мнения, та смятам да чуя още двама. Но... Обясняват ми, че трябва да се прави ремонт на турбо, ама то като се оправи, може да се скапе двигателя. А по ходовата част вече всичко съм сменила. Единият майстор каза да я продавам и да си купувам нова. Ама като ще трябва и в нея да налея поне 2 бона за ремонти, а за тази ще ми излезе максимум към три, съвсем не знам какво да направя и каква карта да гледам :(

 :17:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1844 -: Март 17, 2015, 11:12:38 pm »
Продавай