Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845200 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1920 -: Април 03, 2015, 09:53:31 pm »
Акрукс, по-горе написах, че нямам проблем с ръководните кадри, те са най-малкият ми проблем. Имам голям проблем с жени, които по нещо превъзхождам.
това не е вярно, имаме си поговорка, която е валидна за всеки колектив, че рибата се омирисва откъм главата!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1921 -: Април 03, 2015, 10:40:57 pm »
Акрукс, имаш ли някакъв ъпдейт за случая с бебето , внуче на твоя приятелка , за което не бяха сигурни дали сина на твоята приятелка е бащата и искаха да правят ДНК тест?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1922 -: Април 04, 2015, 01:15:52 pm »
Акрукс, имаш ли някакъв ъпдейт за случая с бебето , внуче на твоя приятелка , за което не бяха сигурни дали сина на твоята приятелка е бащата и искаха да правят ДНК тест?
от началото на март не сме се чували, не знам дали искът на майката е одобрен и назначено дело, те може да са се обидили малко с нейния мъж, понеже казах, че все пак може да е нейно внуче и да не говори така за майката, каквато и да е, а и се ядосах, защото приятелката ми е приятелка от близо 11г, през които редовно ми е ревала по телефона или на живо точно от този си син, а сега го брани като орлица, чак се запенва като приказва  :o

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1923 -: Април 04, 2015, 01:36:19 pm »
Ами много си права Акрукс , да ти кажа. Много добре си реагирала. Дано да се сдобрят и таткото да си поеме грижите около детето , че никое дете не заслужава да расте без родителска грижа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1924 -: Април 04, 2015, 05:43:41 pm »
Ами много си права Акрукс , да ти кажа. Много добре си реагирала. Дано да се сдобрят и таткото да си поеме грижите около детето , че никое дете не заслужава да расте без родителска грижа.
ами то до събиране едва ли ще се стигне, но поне, както казваш- да си поеме родителските задължения и да знае детето един ден, че има татко

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1925 -: Април 04, 2015, 07:38:33 pm »
Жалко , че не го познавам този човек , шях малко да му свия сърмите :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1926 -: Април 04, 2015, 07:51:41 pm »
Шях да седна и да си поговоря с него за нещата :) Сестра ми или майка ми като не слушат , така правя и дава резултат :) Тъпо е , че семейството му май са някакви льо-льовци от това , което казва Акрукс и изглежда няма кой да му помогне.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1927 -: Април 04, 2015, 08:03:32 pm »
Бамсе е наи-силното мече на света :) в Гърнето има мед на Баба , което ме прави най-силното мече на света :) Кофти ми е за тази история, всеки човек трябва да намери пътя към себе си , а този мъж изглежда не може , а и като гледам семейството му не помага особенно.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1928 -: Април 04, 2015, 09:44:01 pm »
Грег, знанието идва, когато ученик е готов за него. Не знаеш дали това не е път на детенцето, път на бащата.
Редното и нередното са понятия, които трябва да се изживеят. За да се преработят, асимилират.

Да говориш с някой е напълно безсмислено, ако той не е готов да те чуе. С всички сетива. :)
Подозирам безсмислена тема отворих, съвсем не в духа на написаното от мен.
Просто наблюдение.

А аз какви събития имам от днес - времето ще покаже.
От скука направих нещо импулсивно, но готино. Пък кой знае.
Очаквах да си взема колата днес и много се тревожех, че баш на затъмнението. След онзи случай с дедето шофьор, който щеше да ни избие, нарочих затъмнението за фактор напечени ситуации.
И сега не знам дали не ме е яд повече, че не я взех днес. Утре е неделя. Ще мога да си я гушкам чак в понеделник. А ми липсва. Точно тя! Различно е, не може да се обясни. Наплутонена същност - искам тук и сега. :)

Вчера имах силно сърцебиене и ускорен пулс. Отново нарочих затъмнението. Днес ми беше добре физически. И емоционално. Бях малко по-превъзбудена, по-подскокливо ми беше. Но това беше проблем за околните, не за мен.  :72: ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #1929 -: Април 05, 2015, 07:47:20 pm »
Егати транзитите са днес ......  :banghead: :banghead:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1930 -: Април 05, 2015, 09:57:03 pm »
Егати транзитите са днес ......  :banghead: :banghead:
какво не им харесваш, Марс и Венера нали са в телец, твоя знак  :)
на мен пък тр Плутон се закова на К5, съвпад с ЮЛВ в 5д, квадрат с Юпитер У4 в 8д

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #1931 -: Април 05, 2015, 11:12:38 pm »
какво не им харесваш, Марс и Венера нали са в телец, твоя знак  :)
на мен пък тр Плутон се закова на К5, съвпад с ЮЛВ в 5д, квадрат с Юпитер У4 в 8д
Да, Марс и Венера ми донесоха много щастие последните няколко седмици, но днешните транзити ми взеха здравето.  :012:
тр. Слънце съвпад тр Уран и тр Меркурий и те правят квадрат с тр Плутон. Тоя овенси съвпад целия ми е кацнал на ЮЛВ и квадратира Юпитер.. отделно имаше лунно затъмнение вчера.

Днес съм страшна невроза  :012: не се наспах, лошо ми, неадекватно, раздразнително. Главата зверски ме натиска все едно са се качили 10 слона на нея, а някой днес беше решил да осили телевизора до дупка. Щях да го счупя...  :012: Но реално нямам никакви поводи за това състояние.

Уж, да уча за пробната матура утре ... даже си направих елективна прогноза коя тема ще ми се падне, ноо не мога да уча. Очите ми са кървясали без да вися пред компютър или да чета. Егати деня ...  :012: 100 чая да изпия не минава  :012:
« Последна редакция: Април 05, 2015, 11:16:40 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1932 -: Април 05, 2015, 11:22:50 pm »

Днес съм страшна невроза  :012: не се наспах, лошо ми, неадекватно, раздразнително. Главата зверски ме натиска все едно са се качили 10 слона на нея, а някой днес беше решил да осили телевизора до дупка. Щях да го счупя...  :012: Но реално нямам никакви поводи за това състояние.

... а аз може да се каже си проспах деня, едва се натъкмих да отида за върбово клонче до близкия параклис, но бяха свършили- жената там ме смъмри, като съм искала върба да съм отишла в 7ч сутринта, а не в 13ч на обяд  :012: после се видях с една съученичка набързо, отказах разходката с нея в далечен парк и се прибрах, за да продължа спането и въобще не ми попречи включения телевизор, по едно време рекламите ме разсъниха, раздразниха ме, но нямах сили да се пресегна за дистанционното, а само теглих един здрав гръб на тв-то  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #1933 -: Април 05, 2015, 11:30:51 pm »
... а аз може да се каже си проспах деня, едва се натъкмих да отида за върбово клонче до близкия параклис, но бяха свършили- жената там ме смъмри, като съм искала върба да съм отишла в 7ч сутринта, а не в 13ч на обяд  :012: после се видях с една съученичка набързо, отказах разходката с нея в далечен парк и се прибрах, за да продължа спането и въобще не ми попречи включения телевизор, по едно време рекламите ме разсъниха, раздразниха ме, но нямах сили да се пресегна за дистанционното, а само теглих един здрав гръб на тв-то  :)
Луна без курс във везни  :043: хем ни мързи от везнишката Луна, хем че е без курс ... ааа да не забравим Венера и Марс в телец, които спомена по - горе.  :72:
и като прибавиш едно дъждовно, мрачно и гадно време  :73: можеше да направя едно кросче .... вече щях да спя ... ама тоя гаден дъжд ...  :012:
« Последна редакция: Април 05, 2015, 11:33:35 pm от Теодор »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #1934 -: Април 06, 2015, 06:43:02 pm »
По време на пълнолуние подходящо ли е да се вади зъб?