Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845749 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2130 -: Май 30, 2015, 12:41:51 pm »
Според вас, какви планетни аспекти трябва да има човек, че да инвестира последната си сума пари, за да си купи компютър, да си прекара и-нет, да го обучат приятели, за да си направи фейс с една основна цел - издирване на бивши приятелки от преди 20-30г. и подновяване на връзки? ;D


Този да няма съвпад слънце ЮЛВ и нещо да го е активирало?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2131 -: Май 30, 2015, 12:42:01 pm »
Според вас, какви планетни аспекти трябва да има човек, че да инвестира последната си сума пари, за да си купи компютър, да си прекара и-нет, да го обучат приятели, за да си направи фейс с една основна цел - издирване на бивши приятелки от преди 20-30г. и подновяване на връзки? ;D
Това е много як транзит на Уран(приятели,интернет,компютър,технологии) ;)  :012: А тригонът от Юпитер е подкрепил начинанието.
« Последна редакция: Май 30, 2015, 12:43:49 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2132 -: Май 30, 2015, 01:01:17 pm »
Рени, мненията са прехвърлени в друга тема

Древните са ни завещали тълкувания на вечерница и зорница

Papy, след 2 седмици пак прочети какво написах. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2133 -: Май 30, 2015, 01:59:24 pm »
Приятел и набор на баща ми е.

Този човек ме изуми как действа, няма шест-пет ;D Преди месец си купи компютър. И затова кратко време успя да намери няколко бивши, от които и чужденки. И за негов късмет всички се оказаха свободни и му предлагат срещи...Спря се на жена от близък град и вече живеят заедно...
Тотално хвърчило е, не знам как му се връзват на приказките  :lol_hitting:
Като млад нашите ми разказваха, че е бил много съблазнителен и момичета дори са се били биели за него :ecomcity: , явно и сега продължава с магията, нищо че предните му зъби не са налични...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2134 -: Май 30, 2015, 02:10:40 pm »
Приятел и набор на баща ми е.

Този човек ме изуми как действа, няма шест-пет ;D Преди месец си купи компютър. И затова кратко време успя да намери няколко бивши, от които и чужденки. И за негов късмет всички се оказаха свободни и му предлагат срещи...Спря се на жена от близък град и вече живеят заедно...
Тотално хвърчило е, не знам как му се връзват на приказките  :lol_hitting:
Като млад нашите ми разказваха, че е бил много съблазнителен и момичета дори са се били биели за него :ecomcity: , явно и сега продължава с магията, нищо че предните му зъби не са налични...
Няма точен Уранов аспект,освен двата секстила,които е направил към Юпитер и Слънце на 16*.Но в натала има само една квинконция към двете планети.Няма точен час ли?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2135 -: Май 30, 2015, 02:25:15 pm »
Papy, след 2 седмици пак прочети какво написах. :)

Тълкуването е същото и преди и след 2 седмици/хилядолетия

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2136 -: Май 30, 2015, 02:30:14 pm »
Дракониада, в картата има Слънце Водолей в аспект с Уран, акцент Вода/Въздух с Меркурий в рецепция Юпитер.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2137 -: Май 30, 2015, 02:38:17 pm »
Дракониада, в картата има Слънце Водолей в аспект с Уран, акцент Вода/Въздух с Меркурий в рецепция Юпитер.  :)
Имах предвид,че излиза трз Уран от 16* Овен да е отключил събитието с два секстила между участниците в нат тригон Слънце/Юпитер
А секстилите били слаба ракия,а?
« Последна редакция: Май 30, 2015, 02:42:18 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2138 -: Май 30, 2015, 02:43:28 pm »
Събитието е по Сатурн, не по Уран, прочети добре какво е споделила Романтика като отправна точка за случващото се.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2139 -: Май 30, 2015, 02:46:36 pm »
Тълкуването е същото и преди и след 2 седмици/хилядолетия

Отвори малко по-широко прозореца де, няма да настинеш ?!?  ;) Гледката от твоя балкон не е една и съща с тази от балкона на Слънцето, а пък тълкуването е като разбирането на "теорията на относителността":един косъм в супата е сравнително много, а един косъм на главата - сравнително малко. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2140 -: Май 30, 2015, 02:49:42 pm »
За мен събитието е по Уран,Сатурн не се занимава с нововъведения в начина на живот,с приятелствата и особено с интернет и компютри,нито се обучава(освен ако не е У11).Старите приятелства могат да се обяснят освен със Сатурн и Юлв,също и с транзитиращ управител на подходящ воден дом.Но ми се струва,че часът на раждане е неизвестен
« Последна редакция: Май 30, 2015, 02:52:23 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2141 -: Май 30, 2015, 02:56:52 pm »
Всъщност не знаем кога е започнало това:Преди около 2г възврат на Сатурн,който е управител на СЛВ или наскоро от трз Уран.......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2142 -: Май 30, 2015, 03:41:33 pm »
Нямам точен час.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2143 -: Май 30, 2015, 04:19:51 pm »
Всъщност не знаем кога е започнало това:Преди около 2г възврат на Сатурн,който е управител на СЛВ или наскоро от трз Уран.......

е как - романтика нали пише - "преди един месец" :)

Дракич, защо не споменаваш съвпада Слънце/венера и съответно, секстила на тр Уран към нея - преди месец този секстил е бил почти точен. Освен това, Уран е съвпад ЮЛВ в Рак.  И в добавка, ретро Сатурн квадрат нат Меркурий.
« Последна редакция: Май 30, 2015, 06:48:18 pm от Happy58 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2144 -: Май 30, 2015, 06:17:20 pm »
е как - романтика нали пеши - "преди един месец" :)

Дракич, защо не споменаваш съвпада Слънце/венера и съответно, секстила на тр Уран към нея - преди месец този секстил е бил почти точен. Освен това, Уран е съвпад ЮЛВ в Рак.  И в добавка, ретро Сатурн квадрат нат Меркурий.
Омаловажавам съвпада Слънце/Венера,понеже и аз го имам и не го причислявам към интернетпробива на господина.За трз Уран квадрат към себе си и Нод ос си затраях,защото е далече от точния градус и има много време до него.Но знаеш ли го Уран какво и кога ще  :)сътвори-вече мисля,че е напълно непредсказуем
П.п:посочих само аспектите,които смятам за причинители,а не всички възможни аспекти.Меркурий и опозицията със Сатурн може би е причинила трудности при прилагането на новите техники в началото,но мисля,че Мерк и трз към него са много немощни за такава широкомащабна операция ;)  :012:
« Последна редакция: Май 30, 2015, 06:34:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: