Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 847350 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2250 -: Юни 16, 2015, 12:41:13 pm »
Квадратът всъщност е време за действие, а не за настроения :)
Ами аз ентусиазма го свързвам винаги с действия, със замах, а не с настроения  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2251 -: Юни 16, 2015, 12:45:10 pm »
Мда, разбрах, че действията, които съм предприела са били безсмислени. А даже Сатурн в тези градуси не аспектира нищо в натала.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2252 -: Юни 19, 2015, 05:51:37 pm »
Сега гледам, Нептуня ми на к. 12...от това ли е, от какво не зная, но такава чудо не бях виждала. Аз реших, че е я епилепсия, я нещо друго  :o а то пияно до несвяст  :17: Докторица ми се накарала, че я викам за такъв случай :-X Ами ако вземе та пукляса, к"во я правя тая кукавица  :014:
Да, алкохолът е свързан с Нептун, но в случая не си се напила ти, а друг човек- при него трябва да е замесен 6д, а при теб тр Нептун на К12 е активирал саможертвата, действията ти в полза другиму, без да чакаш отплата.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2253 -: Юни 19, 2015, 10:19:54 pm »
От три дни са ме хванали дяволите, няма причина да съм гневна/ядосана, но вътрешно имам някаква агресия и трудно си сдържам нервите. Тонът ми е отвратителен към всички. Най-малкото дразнение може да ме изкара извън равновесие. Не мога да спя от прилив на енергия и тази вечер май пак ще е същото. Чувствам се като боксьор преди мач  ;D
Единственото ми обяснение тр. Марс/Слънце в моя 3-ти дом и секстил нат.Марс  :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2254 -: Юни 19, 2015, 10:30:02 pm »
Satin, много Въздух и Огън има в периода и е нормално Водните и Земни създания да са(сме) изтощени от това. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2255 -: Юни 19, 2015, 10:30:33 pm »
Сатен-спорт
Уитч-църква

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2256 -: Юни 20, 2015, 08:05:20 am »
Гледам, че от утре Тр. Венера, която управлява 7 и 12 дом ще съвпадне с МЦ. Да очаквам ли някакво раздвижване в емоционалната сфера?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2257 -: Юни 20, 2015, 08:44:03 am »
Trendy, ще искаш да те виждат като принцеса, по-женствена. Постави си за цел да внесеш повече красота, равновесие по делата на 10-ти и ако Венера не прави стресови аспекти-налице ще са приятни преживявания, като тук по-скоро може да са като материална придобивка и/ или амбиция да усетиш нуждата да смениш статуса, зависи какъв е той. Там, където е Венера винаги има емоции и чувства, но ако питаш за връзка -същата не е показател затова, трябват и още доста подкрепящи аспекта.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2258 -: Юни 20, 2015, 08:50:58 am »
Благодаря ти, Рени! :) Венера ще е в опозиция със Слънцето и Мерка ми, ще дам ов към края на септември   :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2259 -: Юни 20, 2015, 08:52:56 am »
Гледам, че от утре Тр. Венера, която управлява 7 и 12 дом ще съвпадне с МЦ. Да очаквам ли някакво раздвижване в емоционалната сфера?

МЦ не е остта на отношенията :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2260 -: Юни 20, 2015, 09:19:11 am »
Всички главни оси са взаимни отношения, всичко започва и свършва с тях, всичко и всеки  влизат и излизат през тях. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2261 -: Юни 20, 2015, 09:44:54 am »
Не съм съгласна. Влиза през остта асцедент десцедент, през ИЦ- МЦ нищо не влиза.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2262 -: Юни 20, 2015, 10:10:38 am »
Terry, в математиката "2+2=4" , но може да има хора,които не са съгласни с това твърдение, въпреки че като подредят около масата две двойки столове, получават 4 стола около същата и всеки е влязъл / седнал от неговата си страна/път - и тук е така, има твърдения. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2263 -: Юни 20, 2015, 10:47:53 am »
През МЦ-ИЦ могат да "влязат" родителите, близките и като цяло, хора с които сме по-тясно и интимно свързани. Също така влизат хора, които могат да имат по-съществено значение за нас - не само близки, а и в професионалното ни обкръжение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2264 -: Юни 20, 2015, 11:15:02 am »
Няма как роднините "да влязат" през ИЦ, защото те са си "там" още при раждането ни. През МЦ също не влизат професионалните контакти, неслучайно десц символизира и бизнес партньорите.

И тук не става дума за твърдение, а за теоретични постановки с оглед вида на остта и начина й на изчисление - меридиан, еклиптика и т.н., чела съм го, но е абсурд да ви го повторя, геометрията никога не ми е била сила :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.