Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845043 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2385 -: Юли 24, 2015, 10:01:38 am »
Мен Сатурн ме.вцепенява така.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2386 -: Юли 24, 2015, 10:08:03 am »
Имам лек/малък проблем - от няколко дни ме е налегнала такава апатия, че направо не мога да се понасям - единственото, което правя, е НЕправене на каквото и да е.

Хепи, това от жегата :) Да вземе да захладнее малко, да ни се охладят мозъците, че моя е като разтопен сладолед  :)

Цитат
Искам, имам някакви цели/задачки, но ... съм пълен блокаж. Опитвам да се насиля, но нищо не се получава

И аз така, само отлагам за след малко и това след малко е вече цялата седмица ;D
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 10:10:38 am от Satin »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2387 -: Юли 24, 2015, 10:14:05 am »
Хепи, това от жегата :) Да вземе да захладнее малко, да ни се охладят мозъците, че моя е като разтопен сладолед  :)

И аз така, само отлагам за след малко и това след малко е вече цялата седмица ;D

Сатинче, тенкю, ама не ми помагаш така .... направо ме е срам от себе си  :57: :57: дай някаква друга идея. :)

Всъщност, в натала съм сериозно земноводна. Транзитите са/бяха доста водни, 3 прогресивни лични планети в Скорпион, активиращи нещо си там .... наистина тази жега може да е причината ...  :08:
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 10:20:56 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2388 -: Юли 24, 2015, 10:17:29 am »
Мен Сатурн ме.вцепенява така.

Да, и това го мислех - но забравих да пиша ... ето, отнесена съм бе, аман  :lol_hitting:

този господин активира опозицията Юпитер/Луна по 1/7 дом, но с тригон/секстил. Луната е У1.

Тр Юпитер направи куинконс с наталния Сатурн. А в натала са си в приличен тригон. Комбинирано с тригона на тр Сатурн към нат Юпитер ....

може ли от тези прекалени тригони да се получава това  ??? ???

вместо да взема да направя нещо свястно при тези тригони .... м...а му!!!!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2389 -: Юли 24, 2015, 10:28:45 am »


Странно проявление по време на навлизане на Марс в 1. дом и то с мунданен квадрат към Уран ... очаквах повечко екшън, честно казано ...

Ако някой има идея, ще съм благодарна.                                                                                                                                      Цитат Хепи-Имам идея,където има участие Уран очаквай неочакваното,странното,но пък също и рязко проявление от Марс,Уран,квадрат,ако е от това задължително рязко,бързо проявление,ако внезапно се е появила събитийност,внезапно ще изчезне :017:
[/quote]

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2390 -: Юли 24, 2015, 10:31:54 am »

Странно проявление по време на навлизане на Марс в 1. дом и то с мунданен квадрат към Уран ... очаквах повечко екшън, честно казано ...

Ако някой има идея, ще съм благодарна.                                                                                                                                      Цитат Хепи-Имам идея,където има участие Уран очаквай неочакваното,странното,но пък също и рязко проявление от Марс,Уран,квадрат,ако е от това задължително рязко,бързо проявление,ако внезапно се е появила събитийност,внезапно ще изчезне :017:

а ти имаш ли по натал  асп.връзка марс-уран

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2391 -: Юли 24, 2015, 10:37:09 am »
а ти имаш ли по натал  асп.връзка марс-уран
Цитат-въпросът е към Хепи,разбира се .

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2392 -: Юли 24, 2015, 10:45:56 am »
Цитат-въпросът е към Хепи,разбира се .

Аз нямам натален аспект Марс/Уран, но това не попречи при точния куинконс на тр Уран към нат Марс да се случат разни случки - бях писала във форума тогава в какво състояние бях.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2393 -: Юли 24, 2015, 10:49:36 am »
И аз се чувствам страшно скапано напоследък, нямам астрологично обяснение, само ретро сатурна, но той не прави аспекти с натални планети....не знам какво става.

Юпитер и венера са в първи дом, по-оптимистично и весело си мислех, че ще този транзит. :(
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2394 -: Юли 24, 2015, 12:01:14 pm »
И аз се чувствам страшно скапано напоследък, нямам астрологично обяснение, само ретро сатурна, но той не прави аспекти с натални планети....не знам какво става.

Юпитер и венера са в първи дом, по-оптимистично и весело си мислех, че ще този транзит. :(

е, а де  ??? ??? .... пропускаме си такива хубави астрологични положения  :19: :19:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2395 -: Юли 24, 2015, 12:10:51 pm »
тр. Меркурий върви към тригон с наталния- установих, че ми е изтекъл срока на личната карта, дано се размина с минимална глоба ;D
Но ако е някоя злобна бюрократка може да не ми минат номерцата с невинната физиономия ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2396 -: Юли 24, 2015, 12:12:49 pm »
Не смятам, че пропускам нещо, напротив използвах транзита и предприех действия. Резултат от отстрещната страна няма. Пари не ми придойдоха въпреки аспектирането от Юпитер и венера на натални венера и Юпитер, свързани с 10ти дом.

Знаех си аз, че Сатурн в скорпион ще оака цялото лято. ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Събития и транзити
« Отговор #2397 -: Юли 24, 2015, 02:14:36 pm »
Странно проявление по време на навлизане на Марс в 1. дом и то с мунданен квадрат към Уран ... очаквах повечко екшън, честно казано ...

Ако някой има идея, ще съм благодарна.

Вероятно ти предстои възврат на Марс. По принцип тогава има сериозен спад на енергията. Като цъкне съвпадът, друга песен ще пееш.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2398 -: Юли 24, 2015, 02:26:09 pm »
Вероятно ти предстои възврат на Марс. По принцип тогава има сериозен спад на енергията. Като цъкне съвпадът, друга песен ще пееш.

Е, предстои, ама след цял един знак - в момента излиза от полусекстила. Но това също е идея - благодаря ти. Ако не забравя, ще дам обратна връзка за тези 2 месеца до възврата.  O:-)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2399 -: Юли 24, 2015, 02:41:49 pm »
Happy, Венера от същите дни е стационарна в критичен градус, ти си Слънчеви Везни ; Луна у АСЦ беше в конфигурация голям кръст с твоята натална ; тр. Марс в 1-ви е акшън за онези,които отразяват същия, ти си Венерка-Меркурий, а последния беше пък изгорен.  Всичко това те е подсетило наново, за тр. Уран, който вече е  стационарен в 10-ти -ти искаш да изглеждаш възбудима, наелектризирана, бунтовна , готова за нови неща, ама за същото е необходимо добре работеща нервна система, за да можеш да понесеш енергията на Уран и да я въведеш в ежедневните си дела, устойчивостта на характера не винаги е достатъчна, когато става въпрос за същия. Всяко периодично неразположение отразява действието на  съответния /-ите бавен/-и  транзит/-и активиращи картата ти  и от теб зависи, как ще гледаш на същите, като защо или като ох, ах...!   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“