Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845393 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #2460 -: Август 13, 2015, 06:20:29 pm »
Благодаря ви!  :-*
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2461 -: Август 13, 2015, 07:13:13 pm »
Eeeй на опозе на транзитен Юпитер към натален започвам работа. Стана за отрицателно време - вчера ми казаха, днес ме заведоха да видя работното място и работата, утре ще вадя документи и в понеделник започвам.  :012:
Юпитер транзитира в опозиция с вашия Юпитер
Този транзит идва шест години преди съвпадът им и бележи повратна точка в кариерата ви. Нещата, които са започнали тогава, получават ново развитие и плановете съответно се променят. Възможно е през този период постиженията ви да достигнат известен връх, най-накрая да получите насърчение и да продължите в същата посока.Променяйте темпото и насоката на действие само след трезва преценка, защото последиците от сегашните събития са по-трайни, отколкото си ги представяте. Влиянието на транзита само по себе си изглежда невинно, но на практика по-късно ще се връщате към този период, защото той трайно е определил насоката на живота ви.  " Атсрология за всички" Грант Леви стр. 406 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2462 -: Август 18, 2015, 06:57:18 pm »
Марс опозиция нат Марс(Юпитер)
трз Марс съвпад с нат ЛФ в 1Д
Трз Слънце тригон нат Луна
трз Мерк опоз нат Мерк
Плутон триг нат Венера не го броя.
Днес по спешност са оперирали баща ми,не ми казват от какво,не са ми казали,че.влиза в болница.Аз все научавам последна.и пазят от мен все едно.е държавна тайна.В реанимация е на системи и.кислород.Чух го по телефона,звучеше нормално след упойка.Чувствам се добре и спокойна,не знам защо и то въпреки неизвестностите,в които нарочно ме държат.
 Не ми се мисли заради коя планета точно се е случила операцията по спешност.
« Последна редакция: Август 18, 2015, 06:58:51 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2463 -: Август 18, 2015, 08:35:37 pm »

 Не ми се мисли заради коя планета точно се е случила операцията по спешност.
Марс опозиция  Марс/Юпитер в натала, където предполагам марс е У10 или Юпитер е съУ10, че не знам на МЦ (бащата)  овен или риби имаш, но и в двата случая тр Марс го е клъцнал.
Да му мине бързо!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2464 -: Август 18, 2015, 09:19:09 pm »
Марс опозиция  Марс/Юпитер в натала, където предполагам марс е У10 или Юпитер е съУ10, че не знам на МЦ (бащата)  овен или риби имаш, но и в двата случая тр Марс го е клъцнал.
Да му мине бързо!
MC Овен.
Погледнах набързо транзитите в неговия натал.Най-тревожното,което открих е
трз Хирон опоз натален Марс(в радикса в квадрат по между си),
Нод.ос квадрат Уран
трз сатурн квадрат Юпитер
 и Юпитер опозиция на себе си.
В същото време има много подкрепящи аспекти и смятам,че всичко ще бъде наред.
Юпитер тригонира Слънце(в радикс секстил)
Плутон тригон Сатурн
Мерк съвпад с Сатурн/Марс(в радикс тригон)
трз Уран тригон Плутон(вероятно Плутон е в 1Д)
Благодаря за пожеланията. :)
« Последна редакция: Август 18, 2015, 09:27:22 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2465 -: Август 19, 2015, 08:19:05 am »
MC Овен.
Погледнах набързо транзитите в неговия натал.Най-тревожното,което открих е
трз Хирон опоз натален Марс(в радикса в квадрат по между си),
Нод.ос квадрат Уран
трз сатурн квадрат Юпитер
 и Юпитер опозиция на себе си.
В същото време има много подкрепящи аспекти и смятам,че всичко ще бъде наред.
Юпитер тригонира Слънце(в радикс секстил)
Плутон тригон Сатурн
Мерк съвпад с Сатурн/Марс(в радикс тригон)
трз Уран тригон Плутон(вероятно Плутон е в 1Д)
Благодаря за пожеланията. :)

Дракич, съжалявам за случилото се ..... то вече ще започваме все по-често да се притесняваме за тях, че правят бели :) Да се оправя бързо човека!  :58:

Би ли споделила, коя от планетите има връзка с 1,6,8,12 домове?  Ако имаш час де ....

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2466 -: Август 19, 2015, 10:20:25 am »
Дракич, съжалявам за случилото се ..... то вече ще започваме все по-често да се притесняваме за тях, че правят бели :) Да се оправя бързо човека!  :58:

Би ли споделила, коя от планетите има връзка с 1,6,8,12 домове?  Ако имаш час де ....
Няма час,баба ми казваше "по обед" и изчерпваше въпроса,но има неща,които не ми се връзват като наталните характеристики за брачния партньор и асц.Иначе се съвпадна МЦ в Овен,защото и неговата работа е била по Марс  :012: На "часовникаря Уран" в моя натал видях,че не може да се разчита.За това гледах само планети към планети и се мъча да направя ректификация,в която не вярвам,освен ако не се нацели случайно.
Права си,че все по-често ще ни притесняват вече.Здраве и за майка ти,Хепи!  :58: :08:
« Последна редакция: Август 19, 2015, 10:24:12 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2467 -: Август 19, 2015, 11:06:10 am »
Транзитен Марс квадрат Луна и тр. Венера съвпад АЦ - проблеми с жени и за пръв път от една година повиших тон на колежка на всеослушание. Е,  няма такъв дразнител.  :character0029:
Но поне има кой да ми успокоява нервите.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2468 -: Август 19, 2015, 12:27:21 pm »
Транзитен Марс квадрат Луна и тр. Венера съвпад АЦ - проблеми с жени и за пръв път от една година повиших тон на колежка на всеослушание. Е,  няма такъв дразнител.  :character0029:
Но поне има кой да ми успокоява нервите.

и кой/какво е това - има ли го в транзитите :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2469 -: Август 19, 2015, 12:51:08 pm »
и кой/какво е това - има ли го в транзитите :)

Времето,  прекарано с детето ме успокоява. Въобще семейството е моето успокоително.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2470 -: Август 22, 2015, 09:07:16 pm »
А така, Дракс! Видя ли? На мен ми се случва по спирките, на други - в градския транспорт.  :D

Между другото, такива изстъпления е имало още по времето на соца, през далечните 70те... Майка ми беше разказала за една нейна приятелка, която се озовава в препълнен тролей и в един момент усеща гол член, който я подпира отзад.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2471 -: Август 22, 2015, 09:39:59 pm »
Позакъсняла марсова опозиция? :012: Или пък подранил предстоящ тригон към овенския стелиум. Отделно има мунданен квадрат Слънце—Сатурн/Луна, ти нали си тачиш У-осмицата за тия работи.

Очаквах да си смразила момъка с някоя реплика, а ти направо с чадъра. Форумният егрегор си действа, няма спор.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2472 -: Август 22, 2015, 09:49:41 pm »
Не съм разбрала някоя от нас да е тупала някой с чадър?  :)

Е, как? На автобусната спирка срещу НАП-а един нахален извратеняк яде големия ми черен чадър  ;D  :93:

Сетих се за едно стихотворение на Маяковски  :012:

"Я достаю из широких штанин большую... красную... паспортину!"  :043: :043: :043:
« Последна редакция: Август 22, 2015, 09:52:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2473 -: Август 22, 2015, 10:56:19 pm »
Аз с дамска чанта съм удряла нахалник. Но чадър е по-класно, дуелно.  :012:

Дракси, честит ти мръсник. Сигурно няма жена, на която да не се е случвало поне веднъж.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2474 -: Август 22, 2015, 11:32:27 pm »
По-често в градски транспорт, по-рядко с личен автомобил. И ще се реализираш като Боркиня в градски транспорт.
Преди месец имах огромно и спонтанно желание да се повозя на тролеите, но ме спря мисълта, че нямам билет и не знам къде мога да се сдобия с такъв. Но ме размисли, Дракс. Отказах се. Достатъчно са ми другите екстремни общувания. А и както съм станала неврозна, мога да убия някой подобен нахалник. Няма да го жаля никак, ако ми падне пердето.

Преди години бях една мила Везна. При подобна среща мълчаливо си тръгнах. А момчето/мъж, добре облечен, с костюм и някаква дипломатическа чанта се задоволяваше безсрамно. Сложил чантата на краката си и действа. Сега не съм сигурна дали ще мога да стана и изчезна така. Или ще му фрасна един в муцуната.  :021:

Я си карай колицата, Емма, и си псувай пешеходците и шантавите шофьори... Градски транспорт в друго време, когато са по-културни мъжете.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.