Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845577 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Събития и транзити
« Отговор #2505 -: Август 27, 2015, 04:17:15 pm »
На този хубав ден, когато Слънцето и Юпитер съвпадат, а са и в съвпад с моя Юпитер (и всичко това в 4-ти дом), макар и при ретроградна Венера, си купих вила.
За справка, новолунието ми беше в 4 дом, в тригон с Луната (у2) и Нептун (у11).
Черпя ви виртуално, топло, топло от барбекюто  :103:
Браво,да ти е честита  :08:
И при мен съвпада е точно на ДЦ,но  засега нямам проявление.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Събития и транзити
« Отговор #2506 -: Август 27, 2015, 05:45:17 pm »
На този хубав ден, когато Слънцето и Юпитер съвпадат, а са и в съвпад с моя Юпитер (и всичко това в 4-ти дом), макар и при ретроградна Венера, си купих вила.
За справка, новолунието ми беше в 4 дом, в тригон с Луната (у2) и Нептун (у11).
Черпя ви виртуално, топло, топло от барбекюто  :103:
Честита вила! Много хубава новина!
Аз също имам съвпад в 4 дом, но засега нищо... А и за мен този ден ми е един от най - тъжните от преди 3г.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2507 -: Август 27, 2015, 05:50:19 pm »
Откакто Луната е в козирог и ми транзитира през стелиума в  3-ти дом не спряха да ми звънят от Виваком да си преподписвам договора. Вчера 20 пъти, днес само 4  ;D понеже си играя на нервички с тях и не им вдигам телефона  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2508 -: Август 27, 2015, 09:45:21 pm »
Уранче,живи и невредими сте,това е важно
а този с джипа е засилил махалото към вас,но то ще се върне и ще го удари със същата сила,не знаят какво си причиняват с това показно превъзходство

Да де, обаче понякога на човек му идва да си купи патрони за глиган

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2509 -: Август 29, 2015, 08:20:38 am »
Миналата година, когато юпитер влезе в лъв, макар и още в моят 12ти дом се започна едно харчене за скъпи дрехи и аксесоари, та така цяла година.

Откакто влезе в дева изведнъж ме прихвана някаква мания за спестовност :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2510 -: Август 29, 2015, 08:36:24 am »
Както мразя ранното ставане, изпущих хелиакалния изгрев на Зорницата. Хубаво обяснение, благодаря, Акрукс.
що не си го записа да го изгледаш по-късно :72:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2511 -: Август 29, 2015, 10:31:18 am »
що не си го записа да го изгледаш по-късно :72:
Можеше да науча котаците да стоят мирно в редичка и да снимат, но късно се сещам. Нейсе, след двеста години пак.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2512 -: Август 29, 2015, 01:01:40 pm »
С орлите ли ще живееш? Харесвам колко отпимистично си настроен.  :57: :85:


Имам нужда от малко помощ, форум. Мой приятел претърпя авария...в краката. Премазани са. Не са счупени, но от колената надолу са поразмазани. Ще сложа карта, ако някой има желание да погледне. Картата е с приблизителен час, но не е ректифициран.

Като гледам... това пълнолуние ще му отнесе Луната с това каре. Инцидент е станал в изминалата нощ/вечер.

Дир. Луна върху съвпада Слънце, Меркурий и двамата у6. И ред други аспекти, прогресии и дирекции. Засега не е ясно ще се налагат ли някакви операции.  :(
Според вас ще може ли да проходи отново момчето?

Това пълнолуние излезе скрита лимонка. За два дена около мен хиляда човека или се самоубиха, или други ги нараниха. Инцидент с това момче е по чужда вина. Естествено, хиляда и триста клетви по адрес на този надрусан пендел.  :(


Тр. Юпитер през 6 дом. Тук може и да се съглася, че е действал запазващо. Цяло чудо е, че има крака въобще. А за това, че не са изпонатрошени на сто места - не знам, Бог го пази, Юпитер ли, идея нямам.

Прогресивната му Луна е в точно каре с у8. Да ме плаши ли това?

Ще има и прогресивно новолуние в каре със Сатурн след месеци. Хич не ми звучи оптимистично това. Прогресивно новолуние. Дирекционна Луна върху Слънцето му. Тогава и Уран опозиция Марс, Сатурн на Луната му. Уф.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #2513 -: Август 29, 2015, 02:02:29 pm »
На прима виста не ми изглежда да има натални предпоставки да си загуби краката. После-повече
De omnibus dubitandum est

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2514 -: Август 29, 2015, 02:25:51 pm »
Багодаря, Диянка. Аз съм се изключила от мислене, че много ми дойде информацията тези дни. Влагам емоция и не съм обективна.
Марс му е у1, в момента тр. Марс квадрат Сатурн.

Предстои му Слънчево затъмнение в 6 дом. Тогава тр. Марс ще му е точно на к6 и в опозиция с Лилит. Юпитер ще тригонира Слънце и Меркурий. Единствено това малко ме успокоява. Навярно ще му е нужна някаква рехабилитация, знам ли и аз. По-късно ще разбера подробности. Обратата връзка е гарантирана, просто за момента нищо не е ясно. Знае се само, че няма счупено и е голям късметлия в това отношение. И че краката му не са били отрязани, предвид машината, която ги е... погълнала.
Снощи едно настроение, днес показва овнешки рога по Асц - не може да ходи, но готов да си тръгва, че не понасял болници.  :012: Това също ме успокоява. Щом се репчи, значи е жив - по всеки начин.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2515 -: Август 29, 2015, 02:35:25 pm »
Тр. сатурн е в съвпад с венера в критичен градус, венера управлява и втори дом
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2516 -: Август 29, 2015, 03:42:19 pm »
Ще има и прогресивно новолуние в каре със Сатурн след месеци. Хич не ми звучи оптимистично това. Прогресивно новолуние. Дирекционна Луна върху Слънцето му. Тогава и Уран опозиция Марс, Сатурн на Луната му. Уф.
Пр. Новолуние е в 11д, Сатурн е У10,11- нов етап и промяна за него ще има по отношение на колективи, приятелства, кариера. Крайниците са по близнаци, Меркурий и 3д, а ходилото по риби. Пълнолунието сега в негов 12д може да показва край на престоя му в болница, в секстил с Меркурий У3, съУ6 и Слънце У6- според мен ще оздравее и запази краката. Пълнолунието е също в тригон с Плутон У8 в скорпион, знак и планета на трансформация, прераждане- ще се възстанови; болезненото събитие е отразено от дир. Хирон в края на 3д в тригон с нат. Плутон У8- няма да е фатално, според мен.
През септември предстои да има СЗ в 6д, а после ЛЗ в 1д, което ще е в тригон с Луната У4 в 8д, но в квадрат с Меркурий У3, съУ6 и Слънцето У6- може да загуби работа, да се провали пътуване/изпит, а може да има проблем с придвижването, да се пази от счупване на крайник/глава

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2517 -: Август 29, 2015, 03:46:17 pm »
Краката са съответно:

Бедра - стрелец
Колена - козирог
Прасци - водолей
Ходила - риби
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2518 -: Август 29, 2015, 03:56:47 pm »
Акрукс  :08: Благодаря!
Работата е почти сигурно, че ще я загуби. Но сега е важно здравето му.
Само да кажа, че пак по спешност в 'любимата' ни болница е бил закаран. И отношението е било повече от критично.  :D
Такива неща...
Ще му предам, че е имал баячки и вещерки в подкрепа на неговото оздравяване.
Благодаря ви, хора. В такива мигове и две думи са... ами окуражаващи.  :58:

При него от колената надолу е проблем. Все пак... всичко го боли.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2519 -: Август 29, 2015, 05:43:34 pm »
си купих вила.

честито  :08: