Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845369 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2595 -: Септември 13, 2015, 10:42:41 pm »
Нали знаете, че всеки българин разбира от 2 неща-футбол и политика

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2596 -: Септември 13, 2015, 10:49:56 pm »
Папи, и така си отворила спам, само да вметна, че 888 ти лайкване е от мен. Някак...мнението ти ми хареса. А после видях, че ти наредих три осмици.  :72:
Иначе добро чесало за езици.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2597 -: Септември 13, 2015, 10:50:33 pm »
http://xkcd.com/386/

Горе-долу.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2598 -: Септември 13, 2015, 10:55:58 pm »
Папи, и така си отворила спам...

Аз съм отворила спам? Ненене...ще трия тия дни, жалко, че покрай сухото и мокрото ще иде
А за лайковете-мерси, аз редовно си проверявам от кой са ми, за да знам колко съм популярна сред правилните хора

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2599 -: Септември 13, 2015, 10:58:31 pm »
А кои са правилните хора :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2600 -: Септември 13, 2015, 11:50:32 pm »
А кои са правилните хора :D

Понеже си от по-новичките, да обясня-отговорът ми означава, че се радвам на Ема, но въобще не ме интересува дали мнението ми е генерирало лайк

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2601 -: Септември 13, 2015, 11:54:10 pm »
Нали знаете, че всеки българин разбира от 2 неща-футбол и политика

и пиЯне  :012: :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2602 -: Септември 15, 2015, 11:58:10 pm »
Да се оплача как си заклах десния показалец тази вечер  :91: Бая кръв изтече, но поне не е като за шиене.  :D Сега съм го пристегнала яко.  :012: Счупих една чиния, от масивна керамика  :012:. Иъплъзна ми се от ръката, падна в мивката и някак си го отнесе пръста. И сега транзитите- освен транзитно слънце квадрат натален уран, друго обяснение не виждам много. Слънцето с натала е У2,3. Мерка и луната пък бяха в квадрат с асц, луната е У1. А транзитният марс в почти тригон с нат. слънце.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2603 -: Септември 16, 2015, 12:22:08 am »
Да се оплача как си заклах десния показалец тази вечер  :91: Бая кръв изтече, но поне не е като за шиене.  :D Сега съм го пристегнала яко.  :012: Счупих една чиния, от масивна керамика  :012:. Иъплъзна ми се от ръката, падна в мивката и някак си го отнесе пръста. И сега транзитите- освен транзитно слънце квадрат натален уран, друго обяснение не виждам много. Слънцето с натала е У2,3. Мерка и луната пък бяха в квадрат с асц, луната е У1. А транзитният марс в почти тригон с нат. слънце.
Порязването е по Марс, иначе Луната в 4д е дръпнала спусъка на Уран да потроши чинията.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2604 -: Септември 16, 2015, 12:32:49 am »
Порязването е по Марс, иначе Луната в 4д е дръпнала спусъка на Уран да потроши чинията.

И на мен първата ми мисъл беше да видя къде е транзитен марс и се учудвам, че е в тригон със слънцето и разходящ тригон с нат.уран.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2605 -: Септември 16, 2015, 08:22:18 am »
Да се оплача как си заклах десния показалец тази вечер  :91: Бая кръв изтече, но поне не е като за шиене.  :D Сега съм го пристегнала яко.  :012: Счупих една чиния, от масивна керамика  :012:. Иъплъзна ми се от ръката, падна в мивката и някак си го отнесе пръста. И сега транзитите- освен транзитно слънце квадрат натален уран, друго обяснение не виждам много. Слънцето с натала е У2,3. Мерка и луната пък бяха в квадрат с асц, луната е У1. А транзитният марс в почти тригон с нат. слънце.

 а в натала марс, Уран, Луна, Мерк, Слънце имат ли някакви негативни аспекти помежду си? Ако да, някакъв активиран в момента?
Меркурий също ти е У3, заедно със Слънцето, а той нали е ръката и в квадрат с Асц ... .
Тригоните са спасили положението в крайна сметка.

Да се оправя бързо пръста  :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2606 -: Септември 16, 2015, 08:58:36 am »
как си заклах десния показалец  А транзитният марс в почти тригон с нат. слънце.

щом луната е У1,то Марс е тр.през 12 дом - удря 6 с опозе,а Марс към Луната има ли асп.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2607 -: Септември 16, 2015, 12:53:34 pm »
И на мен първата ми мисъл беше да видя къде е транзитен марс и се учудвам, че е в тригон със слънцето и разходящ тригон с нат.уран.
Луната от 4д.  е направила квадрат с нат. Марс в 6д , Луната при теб е У1- сама си се клъцнала  :) тр Венера във 2д квадрат нат Венера съУ4 (везни вмъкнат знак в 4д)- счупила си домакинска вещ и си наранила кожата; от по-бавните - тр Юпитер У6 в 3д е квадрат със Сатурн У8 в 5д; освен това в лунара също има указания- лун. Плутон съУ6 в лун. 8д, който е в нат. в 6д, а лун 6д е в нат 4д- влошаване на здравето при битова злополука

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2608 -: Септември 16, 2015, 12:56:46 pm »
щом луната е У1,то Марс е тр.през 12 дом - удря 6 с опозе,а Марс към Луната има ли асп.
Стреличке, лъв е след рак, Марс и Венера транзитират през 2д при нея.
Ние с теб сме с лъв в 12д и У1 не е Луната, а Мерка  :29:
(за какво си мислиш, че ти се е разконцентрирал мерника, а?)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2609 -: Септември 16, 2015, 01:11:10 pm »
Стреличке, лъв е след рак, Марс и Венера транзитират през 2д при нея.
Ние с теб сме с лъв в 12д и У1 не е Луната, а Мерка  :29:
(за какво си мислиш, че ти се е разконцентрирал мерника, а?)

Тъкмо щях да напиша, че асц е рак.  :) А марсът транзитира все още през 2 дом.

Луната от 4д.  е направила квадрат с нат. Марс в 6д , Луната при теб е У1- сама си се клъцнала  :) тр Венера във 2д квадрат нат Венера съУ4 (везни вмъкнат знак в 4д)- счупила си домакинска вещ и си наранила кожата; от по-бавните - тр Юпитер У6 в 3д е квадрат със Сатурн У8 в 5д; освен това в лунара също има указания- лун. Плутон съУ6 в лун. 8д, който е в нат. в 6д, а лун 6д е в нат 4д- влошаване на здравето при битова злополука

Благодаря, akruks. Точно си описала ситуацията.  :) Не е нещо сериозно, просто ми стана интересно за транзитите. За сравнение - когато транзитния марс минаваше в 1ви дом  в рак, се сдобих с една камара синини и цицини.  Преминаването му през асц ми подари голяма цицина на челото.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name