Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845251 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2625 -: Септември 24, 2015, 03:48:45 pm »
И да искаш да ѝ помогнеш, тя сама трябва да го пожелае и да възнамери промяна.

Има и чувствителни струни, върху които може да се изиграе - ако се опънат до непоносимост, може и да вземе някакво решение.

- доколко е склонна да търпи унижение, при това в своя дом
- доколко е готова да изгуби контрол в ситуация, която счита за поне привидно овладяна
- доколко е способна да толерира злоупотреби с нейната лоялност и до каква степен това ранява нейното самолюбие/самоуважение
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2626 -: Септември 24, 2015, 03:50:51 pm »
Колеги , виждате ли , възможност за развод и втори брак по тази карта (на майка ми) ? Отношенията с баша ми винаги са били много тежки , винаги го е подкреляла, но нищо от негова страна. Злоупотребява с нея много често като лъже за пари , изпозва я по всевъзможни начини , вчера чашата е преляла , като е докарал ''приятелка'' вкъщи ... Майка ми няма решителност да се разведат и да си гледа живота като хората ...

Астрологично погледнато , не ми се струва развод в настояшия момент , но мисля , че старините ще ги кара с друг човек в живота си ...
Няма да се разведе, а и няма смисъл от втори мъж, който ще е подобие на настоящия, може и по-зле, да я използва, за разлика от настоящия, който само крие- Юпитер У7 (настоящ) е съУ11 (следващ). Майка ти е с голям квадрат, между Юпитер, Венера, Луна и Марс, такава ѝ била орисията, трудно може да постигне вътрешна хармония сама за себе си, сигурно и родителите ѝ не са имали хармоничен брак- Слънцето У4 в опозиция с Уран у10

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2627 -: Септември 24, 2015, 03:55:44 pm »
Изглежда не й пука особено ,на нейно масто не бих търпял да ми водят някакви вкъщи , щях да ги извърля моментално . По отношения на партньора, компромисите са на 100% за нея ... винаги е било така. Живота в сянка в името на кариерата на съпруга. Съпруга пред децата, родителите , приятелите, винаги е било така ...

Имай предвид , че баща ми е в Сатурнов възврат тази есен-пролет , нищо чудно той да си замине от вкъщи с друга жена ...

Боли ме най-много за лъжите ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2628 -: Септември 24, 2015, 03:56:54 pm »
Много тежък брак на родителите й .. Много тежък , позна Акрукс , както винаги , благодаря ти.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2629 -: Септември 24, 2015, 03:59:49 pm »
Виж, Грег, тя сама е избрала такъв живот, не можеш ти да го промениш.

А и щом по време на Сатурн в Скорпион, докато е активирал наталния голям квадрат, не ѝ е кипнало и не е взела такова решение, не знам кога ще има по-подходящо време. При такива фиксирано-сатурнови акценти има една особеност - колкото повече време минава в агония, толкова по-трудно вземат решение да я прекъснат, някак свикват, сетивата се притъпяват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2630 -: Септември 24, 2015, 04:03:37 pm »
питах, понеже твоя 9д е 3д на отсрещната страна, остава и Марс да е У7  :)

6-ти управлява

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2631 -: Септември 24, 2015, 04:04:17 pm »
Наталния квадрат и донесе болести с корема , не знам защо и при мен Сатурн в Скорпион в 6 ти пак е свързан с корема  ... но си права не се разделиха. Това е периода в , който започна открито да й изневерява ... Но защо слага винаги съпруга пред децата си :( ние не сме я разочаровали , винаги го е правела :( Лили , знам , че и при теб е било нещо подобно , споделя си в миналия форум.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2632 -: Септември 24, 2015, 04:05:58 pm »
проблем със стомаха се появява, когато ни е страх да прекъснем връзката с някого/нещо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2633 -: Септември 24, 2015, 04:14:00 pm »
Да, интересно, в България децата сякаш са издигнати в култ. Често ми е правило впечатление, че отношенията с децата са с приоритет, не толкова със съпруга. Ако говорим за масови случаи - средностатистически семейства, не от артистичния или академичен елит. Но също така правят впечатление компромисите със съпруга, след като съвместният живот отдавна се е превърнал във формално съжителство. Тук все още държат на традицията, на целостта на семейството /макар че отвътре може отдавна да се е разпаднало/ и не на последно място - на общественото/чуждо мнение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2634 -: Септември 24, 2015, 04:15:29 pm »
Изглежда не й пука особено ,на нейно масто не бих търпял да ми водят някакви вкъщи , щях да ги извърля моментално . По отношения на партньора, компромисите са на 100% за нея ... винаги е било така. Живота в сянка в името на кариерата на съпруга. Съпруга пред децата, родителите , приятелите, винаги е било така ...

Имай предвид , че баща ми е в Сатурнов възврат тази есен-пролет , нищо чудно той да си замине от вкъщи с друга жена ...

Боли ме най-много за лъжите ...
Няма да си замине баща ти, той обича теб и майка ти, но не си показва чувствата. А майка ти, както казах, такава и е орисията- Меркурий У1, У5 в 8д, но в секстил с Юпитер У7- склонна е да жертва себе си и децата в името на брака. Юпитер У7 в 6д- заложено е да обгрижва съпруга си. Най-добре е децата да не се месят в личния живот на родителите си, а да си гледат своя собствен живот.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2635 -: Септември 24, 2015, 04:19:13 pm »
Според вас има ли смисъл да помогам, винаги съм се опитвал , но мисля , че в този случай е по-добре сами да си поемат нещата ... все пак и аз имам , нещо като ''мой живот'' ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2636 -: Септември 24, 2015, 04:22:51 pm »
Да, интересно, в България децата сякаш са издигнати в култ. Често ми е правило впечатление, че отношенията с децата са с приоритет, не толкова със съпруга. Ако говорим за масови случаи - средностатистически семейства, не от артистичния или академичен елит. Но също така правят впечатление компромисите със съпруга, след като съвместният живот отдавна се е превърнал във формално съжителство. Тук все още държат на традицията, на целостта на семейството /макар че отвътре може отдавна да се е разпаднало/ и не на последно място - на общественото/чуждо мнение.
Не омаловажавай силата на парите- в България е много трудно сама жена да поддържа дома и децата си, затова в много случа търпи мъжа си, само заради парите. Издръжките са смешни, заплатите на жените също, ако в една Испания жената като се разведе си живее живота после- взема жилище, големи издръжки от съпруга си, тук знаеш как е.
 У1, У5 в 8д, който е 2д на съпруга- определено тя и децата са зависими от финансите му.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2637 -: Септември 24, 2015, 04:23:14 pm »
Да, интересно, в България децата сякаш са издигнати в култ. Често ми е правило впечатление, че отношенията с децата са с приоритет, не толкова със съпруга. Ако говорим за масови случаи - средностатистически семейства, не от артистичния или академичен елит. Но също така правят впечатление компромисите със съпруга, след като съвместният живот отдавна се е превърнал във формално съжителство. Тук все още държат на традицията, на целостта на семейството /макар че отвътре може отдавна да се е разпаднало/ и не на последно място - на общественото/чуждо мнение.

Родителите ми не са българи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2638 -: Септември 24, 2015, 04:24:22 pm »
Грег, не можеш насила да ги разведеш, нито да ѝ "отвориш" очите.

Но евентуално един искрен разговор, в който да проявиш загриженост, би бил от полза. И да не успееш да ѝ повлияеш по някакъв начин, поне ще усети подкрепа.
 
Обаче си мисля, че всеки опит някой отвън да ѝ дава наклон би бил отхвърлен и може да предизвика твърда съпротива. Ако успее да види всички страни на ситуацията, би могла сама да вземе решение. Но тя самата е изтъкана от доста противоречия, затова си носи кръста.


« Последна редакция: Септември 24, 2015, 04:37:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2639 -: Септември 24, 2015, 04:25:01 pm »
Родителите ми не са българи
и не живеят в България?
Ти откъде си научил българския тогава?  :012: