Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845827 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #2775 -: Октомври 24, 2015, 09:09:35 pm »
Много ти благодаря!!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2776 -: Ноември 02, 2015, 10:10:48 am »
Днес денят е безобразно катастрофален :(

Първо - часовникът не ме събуди :( Нямаше време да взема душ - трябваше да се приготвя скорострелно. Ако не беше уговорката да ходим на работа с колеги - бих закъсняла, но да се оправя, като хората.

Приготвих се, но никой не идва :( Колежката не е успяла да запали, колегата не е успял, та дойдоха доста късно с трета кола ... И така хванахме всички задръствания.

Пристигам на работа - къса ми се копче на сакото :o А моделът е много специфичен и не може да се носи отворено. Слава Богу - колегата ми е много предвидлив и веднага ми подаде сет за шиене. Обаче вече очаквам всичко. Само 10ч е и всичко върви наопаки?

Какво според Вас да виня за този карък? Качвам карта за днес :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2777 -: Ноември 02, 2015, 03:03:02 pm »
Аз пак с едно събитие :)

Преди няколко дни в jobs.bg ми хареса една обява и я пуснах на мъжа ми :) За мое учудване и той я хареса, а обичайната му реакция е "НЕ! НЕ! НЕ!" Кандидатства :) и коментирахме, че минава месец да събират кандидатури, пък да го гледат и т.н. Но аз му гледах картата. на 3.11 има както при всички Марс+Венера в 6 дом, а също и тр.Слънце в съвпад с нат.Уран - в 7 дом, та го предупредих - каквото ще става - да е внимателен, да не е рязък и т.н.

Днес за моя и негова изненада са го поканили утре на интервю и ме обяви, че съм вещица  :012: Обаче веднага поиска да му кажа още  ;D

Дано му се отрази позитивно :) Юпитер всеки момент ще влезе в 6 дом :) Много ми е интересно как ще се развият събитията :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2778 -: Ноември 02, 2015, 03:20:45 pm »
Да му е на късмет!!!! Ама то си е неговото, ей  :08:

Чакаме положителна ОВ.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2779 -: Ноември 03, 2015, 07:06:07 pm »
Беше с много негативна нагласа, но е във възторг - и от агенцията и от фирмата. Каза, че ако стане - ще не обяви з авещица и ще ми купи кристална топка - да не се "мъча" с картите  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2780 -: Ноември 04, 2015, 05:43:39 pm »
Днес за моя и негова изненада са го поканили утре на интервю и ме обяви, че съм вещица  :012: Обаче веднага поиска да му кажа още  ;D

Дано му се отрази позитивно :) Юпитер всеки момент ще влезе в 6 дом :) Много ми е интересно как ще се развият събитията :)
Луната У3 в лъв вчера е минала над Сатурн У10 , сугурно се е представил блестящо на интервюто.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2781 -: Ноември 04, 2015, 06:25:51 pm »
Да, точно така :) Тази нощ не можа да спи то вълнение и цял ден ме пита - кога ще подпише според звездите  :012: Вероятно заради това беше много емоционален и превъзбуден :)

Аз гледам, че в сряда Юпитер влиза в 6 дом :) Тогава е Новолунието в Скорпион  - в съвпад с Меркурий и в тригон с натален Марс - У7 от старите. Очаквам тогава да има втори разговор или евентуално подписване  ::)

Сега в петък - Меркурий ще е на ДС,  а след това и в съвпад с Уран в 7 дом - може и в петък да го извикат :) Интересно ми е да наблюдавам :)

А защо по Луната - У3 - правиш връзка с блестящото представяне, за Сатурн У10 - ясно :)
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #2782 -: Ноември 04, 2015, 07:41:14 pm »
Здравейте! Досега си разглеждах транзитите, ама нали още ги изучвам, та искам да питам права ли съм. От няколко дни Слънцето ми е в 5 дом, където е и транзитния сатурн. Забелязах, че съм много променлива на настроения, ту ми се излиза и общува, ту искам да се затворя в нас и да не срещам хора наоколо. Както се радвам на нещо, така се натъжавам, ревливо ми е, сменям ентусиазъм с безразличие. Хем ми е "флиртаджийско", хем не ми се действа. Може ли да се дължи на тези 2 транзита?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2783 -: Ноември 04, 2015, 07:55:54 pm »
Здравейте! Досега си разглеждах транзитите, ама нали още ги изучвам, та искам да питам права ли съм. От няколко дни Слънцето ми е в 5 дом, където е и транзитния сатурн. Забелязах, че съм много променлива на настроения, ту ми се излиза и общува, ту искам да се затворя в нас и да не срещам хора наоколо. Както се радвам на нещо, така се натъжавам, ревливо ми е, сменям ентусиазъм с безразличие. Хем ми е "флиртаджийско", хем не ми се действа. Може ли да се дължи на тези 2 транзита?

може :) - единия иска, а другия дърпа спирачката :)
При мен също е такова положението в картата, но аз нямам такива усещания  :017: :017: - дали пък нямаш още нещо .... къде е прогр Луна?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2784 -: Ноември 04, 2015, 08:35:10 pm »
Луната ми е във 2 дом.
Може при теб още да не се усеща, знам ли  :017: а и моя Нептун наближава нат.Венера, което май пак може да се отразява емоционално...
още месец ще съм като шизофреник значи  :012: тъкмо да реша да изляза с някого и след 2 часа нямам никакво желание и отменям срещата.. ту започна да искам някой, ту си казвам я зарежи ....закъсало се е.

Щом като Луната е във 2 дом, а Нептун ухажва Венерка, моето предположение е, че може би желанието за излизане е породено от някаква външна причина или навик, но след това Луната казва "ааа, не е това, което аз искам, не ми харесва", а Нептун го домързява (иска му се почивка) и ти губиш интерес. Не се отчайвай и не се шашкай :). Опитай се да се вслушаш в себе си - дали всъщност първоначалния импулс е това, което наистина ти доставя удоволствие, или го правиш по други причини. Нептун може малко да ти размие нещата, но накрая ще се изясни, споко :). Може би трябва да останеш повече със себе си, да изпаднеш в ситуации на избор, за да можеш да направиш преценката, какво точно ти харесва. И после Нептун в/у Венера може да донесе и любов :)

При мен Слънцето е от края на октомври в 5 дом, а Сатурн вече сигурно 2 год :) (големичък е 5 дом), и прогр Луна е там ... и прогр венера и .. още много работи - там в момента е калабалък, и всичко в Скорпион :) - е, освен Сатурн де.
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 08:37:08 pm от Happy58 »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2785 -: Ноември 04, 2015, 09:27:07 pm »
Здравейте! Досега си разглеждах транзитите, ама нали още ги изучвам, та искам да питам права ли съм. От няколко дни Слънцето ми е в 5 дом, където е и транзитния сатурн. Забелязах, че съм много променлива на настроения, ту ми се излиза и общува, ту искам да се затворя в нас и да не срещам хора наоколо. Както се радвам на нещо, така се натъжавам, ревливо ми е, сменям ентусиазъм с безразличие. Хем ми е "флиртаджийско", хем не ми се действа. Може ли да се дължи на тези 2 транзита?

И при мен ги има тези транзити в действие в момента. Да, слънцето като влезе в 5ти дом усилва желанието за темите му. Пък сатурн бие спирачки дълго време. При мен  има още 4/5 гр и излиза най-накрая от 5ти дом. Отврат е там при транзит, да не кажа, че ми е там и по натал. Но при транзита -голямо пенсионерство му удрям, пък може и да е от възрастта вече. Днес ще празнувам и влизането на мерка ми в 5ти. Но празника се помрачава от марс през иц .. и като знам как му харесва в 4ти дом на марса, ужас не ами..
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2786 -: Ноември 04, 2015, 09:49:49 pm »
И при мен ги има тези транзити в действие в момента. Да, слънцето като влезе в 5ти дом усилва желанието за темите му. Пък сатурн бие спирачки дълго време. При мен  има още 4/5 гр и излиза най-накрая от 5ти дом. Отврат е там при транзит, да не кажа, че ми е там и по натал. Но при транзита -голямо пенсионерство му удрям, пък може и да е от възрастта вече. Днес ще празнувам и влизането на мерка ми в 5ти. Но празника се помрачава от марс през иц .. и като знам как му харесва в 4ти дом на марса, ужас не ами..

иии, Флорка, недей де ....  :d030: :d030:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #2787 -: Ноември 04, 2015, 10:02:20 pm »
И при мен ги има тези транзити в действие в момента. Да, слънцето като влезе в 5ти дом усилва желанието за темите му. Пък сатурн бие спирачки дълго време. При мен  има още 4/5 гр и излиза най-накрая от 5ти дом. Отврат е там при транзит, да не кажа, че ми е там и по натал. Но при транзита -голямо пенсионерство му удрям, пък може и да е от възрастта вече. Днес ще празнувам и влизането на мерка ми в 5ти. Но празника се помрачава от марс през иц .. и като знам как му харесва в 4ти дом на марса, ужас не ами..

И аз живея като пенсионер, ама то се свиква след 2 години транзит  :D като излезе от 5 дом съм си обещала да отпразнувам..

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2788 -: Ноември 05, 2015, 12:45:07 am »
И аз живея като пенсионер, ама то се свиква след 2 години транзит  :D като излезе от 5 дом съм си обещала да отпразнувам..

То дано в 6 ти да не е още по-зле. Аз поне ще мина възврата, ако ме пожали.  :012: Декември е сатурновият възврат, а градус -два след него влиза в 6ти. При мен трая дори повече от две години, голям дом, голямо нещо.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2789 -: Ноември 05, 2015, 11:30:11 am »
...

Аз гледам, че в сряда Юпитер влиза в 6 дом :) Тогава е Новолунието в Скорпион  - в съвпад с Меркурий и в тригон с натален Марс - У7 от старите. Очаквам тогава да има втори разговор или евентуално подписване  ::)
...

Както се предположи - в сряда е поканен на второ интервю :)

Вече се обръща с милото обръщение -"вещугер" .... Все се присмиваше, като ме види да се занимавам, сега започва да си променя мнението :)
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 01:29:31 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!