Автор Тема: Марс  (Прочетена 274041 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1140 -: Юни 27, 2016, 10:01:53 pm »
Стреличка, благодаря за споделеното и че авантюрата има благополучен край.  :38:  :)
Ти си имала предчувствие, но въпреки това си поела ангажимента и риска да тръгнете, смяташ ли че увереността един път идва от Юпитер през стелиума ти на АСЦ, "предопределеността"(неизбежното) от активирането на възела ти, а добрия изход, от това че,  принципа на планетата на върха на йода-ретро Марс в 3-ти дом е бил потиснат ('жертван"-така както иска тази конфигурация) -тук ще цитирам един астрологичен афоризъм за Марс в 3-ти " мислите имат крила" ?
И благодаря, за показалеца-вярно, че Марс ще спре стационарен в йод с Уран и Меркурий.  ::)
ден преди това,научих от сина си ,че негов приятел и съученик от търговко-банковата е починал само на 30г,Бог да го прости!.,,беше стрелче и последните две пълнолуния в стрелец,тр.Сатурн
тромб

тр.Юпитер/СЛВ съвпад У3 Плутон,тригон към себе си, ни бе протектора на път,имам си една скала с изворче,където времето спира и съм по близо до Бог ,заредих с позитивна енергия
 тр.Марс ретро през 3 дом връх на мундо йод с тр.Мерк/Уран ни поднесе тези екстремности , шок и ужас
тр.Меркурий през СЛВ Близнаци от йода в 10 идващ от 4,вярвам ,че предците ни бдят над нас ,чрез интуитивни предчувствия

сега гледам хороскопа на детенцето на моя приятелка
на 27/06/2015 на сватба се задави с фъстъци и оперативно вадиха фъстък от белия дроб
на 26/06/2016,предвид високосната година, заначи пак на същата дата,за малко да се удави в басейн
и какво виждам прогр.Марс в последен анаретен градус,ингресира във Водолей и роден с каре Уран-Слънце/Плутон и тр. Слънце го допълва до т-каре с връх Уран
та инцидентната тема продължава
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 10:14:19 pm от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1141 -: Юни 27, 2016, 10:03:26 pm »
Като споменахте главоболието - проверих къде е Венера в картата на майка ми, понеже е с тежка мигрена и .... хах, в Козирог, последните градуси  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1142 -: Юни 27, 2016, 10:12:57 pm »
тр.Юпитер/СЛВ съвпад У3 Плутон,тригон към себе си, ни бе протектора на път,имам си една скала с изворче,където времето спира и съм по близо до Бог ,заредих с позитивна енергия
 тр.Марс ретро през 3 дом връх на мундо йод с тр.Мерк/Уран ни поднесе тези екстремности , шок и ужас
тр.Меркурий през СЛВ Близнаци от йода в 10 идващ от 4,вярвам ,че предците ни бдят над нас ,чрез интуитивни предчувствия

Да, сега разбрах,  явно при теб много силно си взаимодействат  двата полярни принципа Меркурий-Юпитер (Дева-Стрелец) и Луна/Нептун-вярата и доброволното служене са двигателите на твоята жизнена философия. Това се случва много рядко.  :08:
Имаше ли планета, някоя важна точка, нещо там над хоризонта ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1143 -: Юни 27, 2016, 10:16:13 pm »
Имаше ли планета, някоя важна точка, нещо там над хоризонта ?  :)
в натала Юпитер в 9 синглетон

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1144 -: Юни 27, 2016, 10:26:31 pm »
в натала Юпитер в 9 синглетон

Може би това оттам идва тази проява при теб, но трябва да е имало и някой роднина, който да ти е  "предал"/възпитал  този му принцип на Юпитер и то по-скоро не така близък, като леля, свяко или нещо по-далечно ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1145 -: Юни 27, 2016, 10:33:20 pm »
Стреичка, за инцидента при детето, трябва да има нещо и по Луната му, АСЦ и оста Рак-Козирог , защото Пр. Марс е бил анаретен няколко години ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1146 -: Юни 27, 2016, 10:38:27 pm »
Стреличка, винаги ми е забавно да те чета, дори и когато разказваш за инциденти (добре че няма пострадали). Обективно погледнато катастрофи в града ежедневно-колкото искаш, а аз лично преди 2 седмици смазах змия (за първи път убивам нещо толкова голямо)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1147 -: Юни 28, 2016, 03:06:30 pm »
Максимамално да издребнеем  :D     6.07.2016    23:16:50
Алена, що така има разминаване в часовете, пък използваме една и съща програма ?

Ще проверя довечера - аз отмятам първата секунда, на която се случва :) Но сега не мога да кажа точно в колко - в астрото съм отбелязала 23:16:45 :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1148 -: Юни 28, 2016, 05:46:42 pm »
В смисъл-главоболие и обрив?
Главоболието и обрива по- скоро ги свързвам с транзитната квадратура на Марс към Слънце.
Иначе главоболието не ми е често явление, обикновено ме спохожда в стресови ситуации, но пък кожа- коса- нокти са ми вечният проблем.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1149 -: Юни 28, 2016, 07:08:13 pm »
Корея, в какво се изразяват проблемите с коса, кожа, нокти и с какво в натала ги свързваш?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1150 -: Юни 28, 2016, 07:58:09 pm »
Тя казва, че е от стрес, Делфи. А има и Нептун в 6 дом, който често води до разни алергични реакции.
Иначе подозирам таото на Сатурн, Венера и връх Юпитер у6 за кожните проблеми. Венера й е в Козирог и в опозиция със Сатурн, макар и малко широчка опозиция.

И аз на нервна почва имам проблеми с кожата с мой сатурнясал стелиум. Първо ме удря там. Плюс изключителна чувствителност имам. Внимавам много каква козметика ползвам. А с времето все по-трудно намирам нещо, което да не ми образува проблеми.
Когато се откъсна от стресовите изживявания, отида на ново място и се отдалеча от хората, които ми докарват стрес, кожата на лицето ми се изчиства. Което е нормално. Аз от стрес и нерви се чопля несъзнателно. Постоянно нещо ръчкам, драпам. А ако никой не ме нерви, няма как да драпам.
Кожата на тялото ми е добре, дори си я харесвам много. Но лицето често драпам. Ако ми се появи дребна точка, пъпчица, аз я чопля докато стане на голяма и видима рана.
В последно време явно и организъм ми се е променил. Уж внимавам какво ям. Но понякога се изкушавам от нещо. Което веднага ми докарва пъпка - до час. Особено някой шоколадов бонбон/десерт, който е с неизяснен произход или явно направен с некачествени материали.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1151 -: Юни 28, 2016, 08:02:59 pm »
Maрс стационарен мисля се проявява като Меркурий стационарен при мен по отношение на пътуванията-имах пътуване което се провали днес,очаквах го,но все пак пробвах .

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Марс
« Отговор #1152 -: Юни 28, 2016, 08:25:56 pm »
Тя казва, че е от стрес, Делфи. А има и Нептун в 6 дом, който често води до разни алергични реакции.
Иначе подозирам таото на Сатурн, Венера и връх Юпитер у6 за кожните проблеми. Венера й е в Козирог и в опозиция със Сатурн, макар и малко широчка опозиция.

И аз на нервна почва имам проблеми с кожата с мой сатурнясал стелиум. Първо ме удря там. Плюс изключителна чувствителност имам. Внимавам много каква козметика ползвам. А с времето все по-трудно намирам нещо, което да не ми образува проблеми.
Когато се откъсна от стресовите изживявания, отида на ново място и се отдалеча от хората, които ми докарват стрес, кожата на лицето ми се изчиства. Което е нормално. Аз от стрес и нерви се чопля несъзнателно. Постоянно нещо ръчкам, драпам. А ако никой не ме нерви, няма как да драпам.
Кожата на тялото ми е добре, дори си я харесвам много. Но лицето често драпам. Ако ми се появи дребна точка, пъпчица, аз я чопля докато стане на голяма и видима рана.
В последно време явно и организъм ми се е променил. Уж внимавам какво ям. Но понякога се изкушавам от нещо. Което веднага ми докарва пъпка - до час. Особено някой шоколадов бонбон/десерт, който е с неизяснен произход или явно направен с некачествени материали.
понеже всичко това важи и за мен, горещо препоръчвам да използвате куркума - външно, вътрешно, всякак. прави чудеса;

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1153 -: Юни 28, 2016, 08:34:09 pm »
Може би това оттам идва тази проява при теб, но трябва да е имало и някой роднина, който да ти е  "предал"/възпитал  този му принцип на Юпитер и то по-скоро не така близък, като леля, свяко или нещо по-далечно ?
прадядо по бащина-свещеник в манастир - Юпитер У4,

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1154 -: Юни 28, 2016, 08:36:47 pm »
Ема, Въздушният темперамент сте нерваци по природа и ако интелектуално не сте задоволени все нещо правите, все се блъскате. Вода + Вятър и там, където е Меркурий, домът и домовете, които управлява, е добре периодично да си променяте възприятията ( това е влияе и върху хормоналния баланс)  както и убежденията , очакванията( метаболизъм, дишане) .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“