Автор Тема: Марс  (Прочетена 273884 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1230 -: Август 24, 2016, 09:18:26 pm »
Днес имах един личен "бизнес" ангажимент /с търговска цел/ и останах с много интересни впечатления  - в търговията жените стават много агресивни, нахални и марсови, а мъжете сякаш повече залагат на венерианско впечатление. Направо ми скочи една, държеше се много арогантно и беше на косъм да ме изтърве като клиент и да ѝ затръшна вратата под носа. Поредната издънка на географските ширини - от ония, дето за възпитание и подход към клиента не са чували. Появиха се двама мъже, вероятно от по-висшестоящите, и градусът на напрежението веднага се понижи, успяха да изгладят тона. В крайна сметка всичко мина добре, останах доволна от крайния резултат, а на тая ѝ се свиха перките.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1231 -: Август 24, 2016, 09:39:41 pm »
Колко етажа има над тебе? Докато ти се изредят всичките...
А, на тези от 6 етаж им се беше спукала тръбата на пералнята, най-голямото наводнение досега във входа, но водата се оттичаше по стълбите и беше наводнен само тавана на апартамента под тях, надолу към нас не е стигало.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1232 -: Август 24, 2016, 09:50:44 pm »
Сатурн на К4 и като влезе в него, ще правиш ремонт. Като по учебник :) Имаш ли аспект на Сатурн/Марс към натален Плутон?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1233 -: Август 24, 2016, 09:55:06 pm »
И аз скромен ремонт съм планирала, положението вече става нетърпимо и трябва да се закърпи някак - транзитни Марс/Сатурн в квадрат към нат. Марс на ИЦ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1234 -: Август 25, 2016, 08:32:15 am »
И аз скромен ремонт съм планирала, положението вече става нетърпимо и трябва да се закърпи някак - транзитни Марс/Сатурн в квадрат към нат. Марс на ИЦ.
сатурн-марс на К4/слънце,съпругът ми вече  завърши ремонта ,дето ни наводниха зимата ,по тр.нептун на к7 в каре
сега финализираме и проекта с ремонт на целия покрив на входа,6 месеца събирахме средствата,
аз и още двама комшии сме пробоно за общото- нат.Слънце на К4 -у12 в каре У8 марс,сега активирано от тр .съвпад Марс/Сатурн ,
преведохме парите ,чакаме да ни определят кога ще се изпълни
« Последна редакция: Август 25, 2016, 08:35:57 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1235 -: Август 25, 2016, 10:04:18 pm »
Сатурн на К4 и като влезе в него, ще правиш ремонт. Като по учебник :) Имаш ли аспект на Сатурн/Марс към натален Плутон?
Ремонт няма да правя, защото сме под наем, а иначе периодично си освежавам таваните на баня и тоалетна. Сатурн/Марс е в квадрат с Уран У6 макло над градус, с Плутон също, но с 4* орбис
Най-точен аспект прави със Слънцето, което е на 9* везни, с Луната овен е в тригон

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1236 -: Септември 15, 2016, 04:04:01 pm »
Имали ли сте запомнящи се ситауции от заставането на тр. Марс на МС? Съгласна съм, че зависи от контекста на звездната констелация, но все пак :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Марс
« Отговор #1237 -: Септември 15, 2016, 04:12:04 pm »
Имали ли сте запомнящи се ситауции от заставането на тр. Марс на МС? Съгласна съм, че зависи от контекста на звездната констелация, но все пак :)

Добър въпрос,аз не съм следял,ще е интересно да се чуят мнения.  :)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1238 -: Септември 15, 2016, 08:33:12 pm »
Имали ли сте запомнящи се ситауции от заставането на тр. Марс на МС? Съгласна съм, че зависи от контекста на звездната констелация, но все пак :)
Благодаря за напомнянето-скоро тр.Марс мина през моя МЦ-докато апликираше направи тригон с пр.и нат.Сатурн-дойде ми музата точно тогава да откажа цигарите и да бягам на стадион,обаче днес-още от сутринта сепариращ от МЦ ивече апликиращ нат.Плутон-яко главоболие,високо кръвно-наложи се да взема аспирин и средства за смъкване кръвно-вече е в ред .Преди известно време имах същото-по същия начин-тогава е бил апликиращ към квадрат с нат.Марс .

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1239 -: Септември 16, 2016, 01:06:00 pm »
Обаче яко  Марс когато е на МЦ квадратче нат.Марс и Плутон-главоболието и кръвното оправих и днес ме сюрпризират да правя още лютеница че става супер-люто и червено-марс,меля ги с ножове,варя в жегата-все марс .Докараха ми дърва за огрев пак по-рано от предвиденото,трябва да ги режа с мот.резачка,принципно гледам да избегна точния квадрат с нат.Плутон в неделя,понеже да не си отрежа нещо-за пръв път ще режа с резачка лично,обаче ще съм принуден -понеделник дават дъжд :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1240 -: Септември 16, 2016, 02:48:18 pm »
Ха ха, ох разсмя ме с глас .... аз снощи, като споменах за поканата за шоуто - ММ трябваше да сътвори драма и темата беше, че отдавна не съм била готвила на фурна, а все в тенджера! Ти да видиш  :-X  Аз тъкмо простирах в този момент и хем ме напушва на смях, хем ми е тъпо, че се заяжда ...  И мен ме пържат в ада на кулинарията  :85: но при опозиция на Марсовете по оста МЦ/ИС
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1241 -: Септември 16, 2016, 02:53:37 pm »
Нека се радва, че не го тъпчеш с гадни полуфабрикати. Така често се случва с работещите и силно ангажирани жени. В нашето семейство го правеше и неработещата. И му дай да прочете тоя пост!  :29: :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1242 -: Септември 16, 2016, 03:11:40 pm »
Не искам да звучи, като хвалба, но съм много добър кулинар и от малка много готвя, буквално съм го разглезила. Отделно - за разнообразие нося от стола .... но пък аз самата вечер предпочитам салата и той се дразни, че много не налитам на готвеното .... Няма угодия :( Но сега спирам да готвя, както луната има и тъмна страна  ;D Нека да позалипсва това, което се приема за даденост  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1243 -: Септември 16, 2016, 03:35:22 pm »
Гъбки с пълнеж от яйчица, лучец и чесънче предлагам да му сготви!  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1244 -: Септември 16, 2016, 03:38:15 pm »
Печена сланина   :D Идеално за лятото  :29:
Над силата е само умението да я владеем!