Автор Тема: Марс  (Прочетена 273905 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1395 -: Февруари 22, 2017, 04:19:00 pm »
Не съм бе, Лили, аз не се фиксирам  в някой или нещо-изказах предположение за период от време. Може на някой да му е полезно като коментар, нали има време за да се провери. Темата е Марс, ти си подвластна на тази планета и затова коментара ми е на база тази информация. Като минат няколко месеца ще разбера, за себе си, защо съм се "хванала за тази сламка". Аз така се уча. Ако това е повод, че навлизам в личното ти пространство, разбира се, че ще се оттегля откъм коментари по картата ти.  Важното е комуникацията да е лека и полезна. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1396 -: Февруари 22, 2017, 05:06:14 pm »
 Не знам, форумът беше обещаващо готин в началото за мен, сега хипи движението отмря. Много сатурн тук, той става сух и се чупи досущ изгнило дърво.Събирали  ли сте заледени дрехи от простира навън? Не се късат, чупят се.Не към Лили, към стар,-сатурн се обръщам, останете със здраве, много ценни неща се казват, но не ни потапяйте във вашата истина без живец, тя не е наша. И 108 пъти да й обясните/особено
число/ ,тя пак ще ви извади някоя акадамична основателност от ръкава, иначе поства хубави неща, ма сама не е щастлива със себе си, хората не вярват на такива.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1397 -: Февруари 22, 2017, 05:19:54 pm »
 Лили, има ли друг, който да е получил ов, признание като теб, колко можеш и знаеш, астрологично? Едва ли. Което не знам, чуквам в Гугъл, винаги излиза и мнение от теб, от което си вземам нещо, А рядко има нещо ценно., но твоето е такова .
Но пък не искам да ме залива песимизмът и меланхолията на Стар, ами сто пъти й се благодари, вкл и аз и всички , като не ми харесва ,да не влизам, така е.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1398 -: Февруари 22, 2017, 05:27:21 pm »
И ти си на академично ниво, не знам защо не си даваш оценката вътрешно, може и да я даваш, ма  сатурн люби и венера, слабост му е. :58:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Марс
« Отговор #1399 -: Февруари 22, 2017, 06:55:02 pm »
Форумът никога не е имал и няма да има академично ниво – нито такива илюзии, нито претенции имам. Обаче малко заприлича на вавилонското стълпотворение – всеки говори на своя си "език", други го четат на техния. Може и оттам да идва усещането за несинхроничност.

Не знам за ''езика'' на форума,но определено ''езикът'' на Рени се е променил доста...
А,и поздравления и адмирации за профилната снимка - интересна визия!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1400 -: Февруари 22, 2017, 07:07:21 pm »
Ах Аллилуия са ми телепатки и аз странно почнах да разбирам без Ренитраслейт нещо е обременило Меркура й Иначе Али+Лили.-Аллилилуя  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1401 -: Февруари 22, 2017, 07:17:38 pm »
Лебедки сте вий лебедки диви в годината на петела Тъкмо почнах да разбирам едната героиня какви ги говори сега на другите да съ чудя  :017: Оплита ми се ума като пате в андерсенови калчища докато ви чета-демек-ко-нищо не ви разбирам хубу поне чи ви харесвам  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1402 -: Февруари 22, 2017, 07:23:33 pm »
Не знам, форумът беше обещаващо готин в началото за мен, сега хипи движението отмря. Много сатурн тук, той става сух и се чупи досущ изгнило дърво.Събирали  ли сте заледени дрехи от простира навън? Не се късат, чупят се.Не към Лили, към стар,-сатурн се обръщам, останете със здраве, много ценни неща се казват, но не ни потапяйте във вашата истина без живец, тя не е наша. И 108 пъти да й обясните/особено
число/ ,тя пак ще ви извади някоя акадамична основателност от ръкава, иначе поства хубави неща, ма сама не е щастлива със себе си, хората не вярват на такива.

Защо пък захапа Стар? Всеки си има кусури, ама всеки, който е безгрешен-той да хвърля камъни. Моите коментари към нея са с цел да й повлияя в положителна посока, а твоето ми звучи като мрън-мрън и хап-хап. Ами не те кефи форумът-действай за промяна, никой не противодейства на хубавото

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1403 -: Февруари 22, 2017, 07:25:13 pm »
Лебедки сте вий лебедки диви в годината на петела Тъкмо почнах да разбирам едната героиня какви ги говори сега на другите да съ чудя  :017: Оплита ми се ума като пате в андерсенови калчища докато ви чета-демек-ко-нищо не ви разбирам хубу поне чи ви харесвам  :012:

И аз съм тъй, ама на моменти за харесването не съм много сигурна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1404 -: Февруари 22, 2017, 07:44:43 pm »
Ха, ха, в темата за Марс е нормално да има чата-пата. Я, сега да  влезнат малко и от Везните, Телците и АСЦ Риби, за да се възстанови баланса-Марс без Венера не може и Венера без Марс също.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1405 -: Февруари 22, 2017, 08:18:47 pm »
Винаги имам едно на ум за тези хора, които са предимно и прекалено захаросани, лустросани, напудрени, демонстрират поне привидно хармония и щастие, че всичко им перфектно, които обичат целия свят, събрали са цялата благост в себе си, че крият и някои тъмни и нехармонични неща под повърхността.  :)

Даже е по-лошо
Колкото по-перфектно отвън, толкова по-кофти отвътре

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1406 -: Февруари 22, 2017, 08:30:01 pm »
Звездите са еднакво звездни  колкото вътре, толкова и отвън-затова са измислени слънчевите очила, за хората.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1407 -: Февруари 22, 2017, 08:57:58 pm »
Рени гледах ти снимки във Фейсбука-имаме подобни червени очила, червени ленти за главъ и червенъ гердан, цветя за главъ, но Меркуриат ми винаги те чете и анализира по няколко пъти докато схване-понякога се предавам не разбрала  ;D   Моят е овенски, твоят в риби ли е, че има разминаване за разлика от венерино червонуту  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1408 -: Февруари 22, 2017, 09:44:57 pm »
В Риби е,  но е в аспект с Марс. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1409 -: Февруари 22, 2017, 10:17:06 pm »
По-рогата си от мен обаче.  :d030: Не смеят директно да си мерят рогите с теб, че даже ти се подмазват.

Пак някой друг е по-добре от теб, а  :D