Автор Тема: Марс  (Прочетена 273924 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1470 -: Юни 12, 2017, 01:53:36 pm »
Да споделя и аз опит то Марс. В момента тразитен Юпи ми прави квадратура с Марс. Последната седмица два пъти се пребих и двете ми колена са в синини. При първата квадратура, която направи Юпитер през Октомври, имах една седмица порязвания по време на готвене. Нямах един пръст без лепенка...
Марс на 7гр рак- тр Юпитер 13гр везни тръгна напред, не се връща към квадратурата, която е извършил октомври, така че тр. Юпитер не ти е пребил колената, а тр. Уран У6 в 8д опозиция на Сатурн У6 и Плутон У3
Октомври те е порязвал тр. Марс опозиция нат. Марс У8

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1471 -: Юли 03, 2017, 12:34:53 pm »
Днес Марс е точно на Асцендента ми - дотук никакви перипетии. Само проверявам теорията ..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1472 -: Юли 03, 2017, 04:06:49 pm »
Днес Марс е точно на Асцендента ми - дотук никакви перипетии. Само проверявам теорията ..

Проверено е- виж колко си активна и смела  в  това да защитаваш становището си по различните казуси ?!?  ;)
Днес купи ли си нещо спонтанно, хапна ли без да си гладна, по-бързо ли стигна там, където отиваше, поиска ли нещо от някой импулсивно, маникюра как е оцветен ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1473 -: Юли 03, 2017, 04:11:02 pm »
Проверено е- виж колко си активна и смела  в  това да защитаваш становището си по различните казуси ?!?  ;)
Днес купи ли си нещо спонтанно, хапна ли без да си гладна, по-бързо ли стигна там, където отиваше, поиска ли нещо от някой импулсивно, маникюра как е оцветен ?

а така, Фанахме Рени да не познава :) - от второто изречение с питанките, нищо не ми се е "случило" :) - за първото - мислех да го споделя, но така или иначе няма да има смисъл, така че си премълчах :) ..... нооо, определено виждам положителен резултат от "случките" и "транзитите" през последната половин година.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1474 -: Юли 03, 2017, 04:44:01 pm »
Хепи, питам, защото това са част от проявите при Марс през АСЦ. Стига с това познаване и не познаване. Аз знам или не знам, не познавам.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1475 -: Юли 03, 2017, 04:49:15 pm »
Хепи, питам, защото това са част от проявите при Марс през АСЦ. Стига с това познаване и не познаване. Аз знам или не знам, не познавам.  ;)

не си усетила закачката :) - жалко :)

Планирам довечера да оправям маникюра, но няма да е червен :)

От утре ще се включи и квадрата с Нептун :) и секстила с Уран ..... ако не забравя, ще докладвам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1476 -: Юли 03, 2017, 04:53:09 pm »
Ето, видя ли какво прави силния  земен акцент- не мога да уловя нищо ?!?  :012:
Винаги ми е било дискомфортно в компанията на силен земен елемент, задушавам се.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1477 -: Юли 03, 2017, 04:57:52 pm »
Ето, видя ли какво прави силния  земен акцент- не мога да уловя нищо ?!?  :012:
Винаги ми е било дискомфортно в компанията на силен земен елемент, задушавам се.

Нищо де, ще уточняваме :)

И ще ти купим ветрилце, червено :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1478 -: Юли 03, 2017, 05:00:40 pm »
На мен ми позна -с червен маникюр съм!Благодаря че ме подсети  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1479 -: Юли 03, 2017, 05:01:03 pm »
Имам, но не помага вече и червеното (ветрило).
 Между другото откакто Сатурн е в 1-ви дом, пр. Луна Козирог и все към черното залитам, тъмносиньо, хм. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1480 -: Юли 03, 2017, 05:02:25 pm »
Днес Марс е точно на Асцендента ми - дотук никакви перипетии. Само проверявам теорията ..
Ама сигурна ли си, че това е точният му градус ?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1481 -: Юли 03, 2017, 05:02:37 pm »
Имам, но не помага вече и червеното (ветрило).
 Между другото откакто Сатурн е в 1-ви дом, пр. Луна Козирог и все към черното залитам, тъмносиньо, хм. :)

това е интересно ... при мен също има подобно проявление - за първи път през живота си, си купих синя дреха - даже 2 :) - е, в нежната гама, но е синьо все пак. Това също има "послание" за мен, но на "лични"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1482 -: Юли 03, 2017, 05:02:46 pm »
На мен ми позна -с червен маникюр съм!Благодаря че ме подсети  :012:

Ха, ха - две Риби си  разговаряли мълчаливо.... :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #1483 -: Юли 03, 2017, 05:03:39 pm »
Ама сигурна ли си, че това е точният му градус ?

да, Корея, сигурна съм - мина през 3 поправки и сегашния издържа проверката

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1484 -: Юли 03, 2017, 05:07:35 pm »
Че то тъмносиньото го свързват и със Стрелец, и с Водолей, така че периодът за пристрастие към този цвят е твърде дълъг. Аз не съм престанала да се обграждам с тъмносини вещи- до саксии, четки за зъби и т н .
Сатурн го признах, че си взех жилетка в омразното кафяво и ботуши камел.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...