Автор Тема: Марс  (Прочетена 271532 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Марс
« Отговор #1905 -: Август 16, 2021, 06:42:43 am »
....Тези дни и аз травми леки по пръсти,отдавам го на ингреса на Меркурий в дева,сол.асц ми е дева.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Марс
« Отговор #1906 -: Август 18, 2021, 06:38:45 pm »
На 19.08.съединението Марс/Меркурий в дева, 12°тригон Уран. Какво ще ни изненада приятно? Да си държим ли езика зад зъбите, ще ни сече ли пипето, или ще ни пуснат новина за ново начало на стари забрани.
Нови наредби, свързани със здравеопазване, автомобили, превози, договори, скандали, пътувания, напрежение, ухапвания от кучета,травми на ръцете, когато има точки в аспект със съвпада.
При мен вече има ефект, случва се на IC .
Новина за старо нещо, баш по Марс/ Меркурий , мислех, че е приключило , но не е. Много неприятна изненада.
Травми по ръцете на цялата фамилия- факт. Аз и неочаквана ваксина имам, ама не Ковидна. Ремонт на площите около сградата- голямо къртене и разбиване пада.
И една хубава- преди месец си пишех с един пич- IT, фен на пътуванията като мен, много общи неща имахме, някак се разминавахме постоянно и изведнъж писането приключи.Е, днес се яви “ ни лук ял, ни мирисал”, чудя се да му дам ли шанс.
« Последна редакция: Август 18, 2021, 06:40:17 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Марс
« Отговор #1907 -: Август 18, 2021, 06:43:58 pm »
Корея,да :)Дай шанс на себе си,Сатурн и Юпитер са във водолей,ако не сега,кога?!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1908 -: Август 23, 2021, 10:41:27 am »
Сафо, споделям, близък до мен човек, с АСЦ в знак на Меркурий си нарани пръста.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1909 -: Август 23, 2021, 05:26:47 pm »
аз получих предложение за работа от съседка и приятелка на точен марсов възврат/18.08/ в 1 дом-  марс съвпад у6 и у3

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Марс
« Отговор #1910 -: Август 23, 2021, 06:35:24 pm »
Марс в Дева е голяма работа. Много ми харесва.

И Стойка боксьорката спечели титлата на точен възврат.
И да, и двете ни бойни златни олимпийки са с натални положителни аспекти на Марс и Плутон и разбира се, аспектирани в деня на победата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Марс
« Отговор #1911 -: Септември 02, 2021, 06:55:10 am »
Na 03.09.21g Марс-Нептун опозиция,цикълът през 2020,януари в 20*на риби.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Марс
« Отговор #1912 -: Септември 13, 2021, 08:42:50 pm »
Марс в последен градус на знак дева.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1913 -: Септември 14, 2021, 09:54:06 am »
Марс в последните и първите градуси, при мен винаги носи прояви, най-вече на физиологическо и физическо ниво, с инциденти, спорове, здраве.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Марс
« Отговор #1914 -: Септември 14, 2021, 02:20:25 pm »
Марс в последните и първите градуси, при мен винаги носи прояви, най-вече на физиологическо и физическо ниво, с инциденти, спорове, здраве.  ;)
Рени, защото е в 1ви дом ли? Или, защото е диспозитор на планетите в овен?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Марс
« Отговор #1915 -: Септември 14, 2021, 03:46:57 pm »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Марс
« Отговор #1916 -: Септември 14, 2021, 04:05:14 pm »
Като горд собственик на седмодомен, интерсептиран, ретрограден и заточен Марс  :D :D, мога да кажа само go for it.
Ако трудът е твой, сигурна си в стойността му, както и в своята, разбираш материята и знаеш за какво иде реч, нападай, натискай. Те захапват, ти набиваш. Нищо не губиш. Някой може и да ти се изкефи на хъса. Знае ли човек.
Можеш да си вземеш бутилка с вода, която да потупваш по масата, ако се опитват да дълбаят в лоша посока, докато отстояваш себе си, тъкмо ще имаш какво да държиш, за да не трепериш, а и да пийваш за успокоение и самообладание. Спомни си и Хрушчов, Марс в знака на десцендента, макар откъм 6ти дом, който си събул обувката и взел да тропа по трибуната, защото никой не го слушай на пленума на ООН.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1917 -: Септември 14, 2021, 04:22:21 pm »
Марс в последните и първите градуси, при мен винаги носи прояви, най-вече на физиологическо и физическо ниво, с инциденти, спорове, здраве.  ;)
Рени, защото е в 1ви дом ли? Или, защото е диспозитор на планетите в овен?
Слънцето ѝ е в последен градус на Риби

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1918 -: Септември 14, 2021, 04:25:41 pm »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?
със здрава защитна броня  ;D отсреща както и да те целят, приемай нападките с усмивка и се дръж уверено

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1919 -: Септември 14, 2021, 05:12:47 pm »
С каквито способи разполага рождената ти Венера. С какво си атрактивна в очите на околните ?  В случай, че транзитът на Марс е във Везни.