Автор Тема: Марс  (Прочетена 274079 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #300 -: Май 22, 2014, 08:24:09 pm »
Потвърждавам. Имам карти на дружки, чиито Луни имат само тригони. Е, не търпят и грам дискомфорт.

А дали им се налага
Мисля си, че не

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #301 -: Май 22, 2014, 08:26:48 pm »
А дали им се налага
Мисля си, че не
Да, нямат, но това е според мен и моите субективни критерии, наложени от опита ми. :)
Приемат някакви глупости за "страхотен проблем". Всеки от камбанарията си.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #302 -: Май 22, 2014, 08:33:25 pm »
Приемат някакви глупости за "страхотен проблем". Всеки от камбанарията си.

Да и аз това съм забелязала, че най-незначителното проблемче го възприемат, като огромен проблем и става трагедия

А съдбата е благосклонна към тях и им спестява неприятната страна на живота
« Последна редакция: Май 22, 2014, 08:35:06 pm от Satin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #303 -: Май 22, 2014, 08:39:38 pm »
Да и аз това съм забелязала, че най-незначителното проблемче го възприемат, като огромен проблем и става трагедия

А съдбата е благосклонна към тях и им спестява неприятната страна на живота

А какво ще кажете за съвпад Луна-Венера?

Дали пък при тях не е обратното - да са свикнали да виждат позитивната страна на нещата и по този начин да привличат положителни вибрации и да им се спестяват някои опитности, с които се сблъскват силно ранените Луни?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #304 -: Май 22, 2014, 09:58:51 pm »
Моята не знам доколко е афликтирана - има само един квадрат с Плутон, останалото са тригони, но не са с бенефици.

Все пак я аспектират малефици, макар и хармонично, което е все пак способства за известен толеранс към подобни типажи, стига Луната да не е в някоя по-войствена накшатра  :) .

Интересно ми какво мислите за подтиснатата агресия - какви марсове търсим там/или намираме ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #305 -: Май 22, 2014, 10:02:51 pm »
стига Луната да не е в някоя по-войствена накшатра  :) .

За по-войнствена от Ардра не се сещам, честно казано  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Марс
« Отговор #306 -: Май 22, 2014, 10:08:46 pm »

Интересно ми какво мислите за подтиснатата агресия - какви марсове търсим там/или намираме ?

Уклон към това имат според мен по-скоро водните марсове, въпреки че трябва да се търсят и някакви аспекти - може би с Нептун би дало такова. В най-малка степен от водните, Скорпионският ще е агресивен към себе си, но май и той ще избухне като вече достатъчно добре е натровил и себе си.  :012: :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #307 -: Май 22, 2014, 10:41:33 pm »
За по-войнствена от Ардра не се сещам, честно казано  ;D

Аз честно казано нямам толкова "войствени" наблюдения към хора с това положение, даже ги намирам за търпеливи и толерантни, но при съжителство под един покрив е много вероятно далеч да не е така.

Уклон към това имат според мен по-скоро водните марсове, въпреки че трябва да се търсят и някакви аспекти - може би с Нептун би дало такова. В най-малка степен от водните, Скорпионският ще е агресивен към себе си, но май и той ще избухне като вече достатъчно добре е натровил и себе си.  :012: :012:

Съгласен съм, при скорпионския например, докато не се изяде отвътре, няма да избухне, но избухне ли, страшно е.
Другият тип просто ще си мрънка под носа, най-вече заради несигурността, която изпитва в дадена ситуация, но няма да направи нищо - веднага ми идва наум везнишки марс в каре с Нептун.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #308 -: Май 22, 2014, 10:43:26 pm »
При двамата най-агресивни мъже,които познавам Марсовете са в тежки аспекти с други "душици".Марс/Овен опозе Уран -агресивен вербално и физически,всеки момент е готов да скочи на бой-възпламенява се и за да се успокои е нужен и физ сблъсък.Другият Марс/Рак каре Плутон.Много агресивен вербално,но по-рядко стига до бой,подозирам поради скрит страх,ежи се,но липсва необузданата смелост за кървав кеч на овенския марс.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #309 -: Май 22, 2014, 10:47:12 pm »
Аз честно казано нямам толкова "войствени" наблюдения към хора с това положение, даже ги намирам за търпеливи и толерантни, но при съжителство под един покрив е много вероятно далеч да не е така.

Съгласен съм, при скорпионския например, докато не се изяде отвътре, няма да избухне, но избухне ли, страшно е.
.

Вярно е. Гневът ми е ужасен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #310 -: Май 22, 2014, 10:48:47 pm »
Все пак я аспектират малефици, макар и хармонично, което е все пак способства за известен толеранс към подобни типажи, стига Луната да не е в някоя по-войствена накшатра  :) .

Интересно ми какво мислите за подтиснатата агресия - какви марсове търсим там/или намираме ?

По-често в Телец,Риби ,Рак ,Везни,Дева,2,4,7 -ми домове,при мъжете в аспект с Луна ,при жените със Слънце ;"силно' Слънце-"слаб" Марс и обратно;Сатурн /Юпитер .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #311 -: Май 22, 2014, 10:55:41 pm »
Цитат
За по-войнствена от Ардра не се сещам, честно казано  ;D

Аз честно казано нямам толкова "войствени" наблюдения към хора с това положение, даже ги намирам за търпеливи и толерантни, но при съжителство под един покрив е много вероятно далеч да не е така.

Хайде сега, Санто, печелиш точки  :012: естествено, че сме търпеливи и толерантни... само д ане ни се пречка някой на пътя, когато е най-неподходящо... За съжителството не ти трябва да знаеш, особено ако ардрата е опозе на марс  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #312 -: Май 22, 2014, 10:56:10 pm »
Цитат
А какво ще кажете за съвпад Луна-Венера?

Дали пък при тях не е обратното - да са свикнали да виждат позитивната страна на нещата и по този начин да привличат положителни вибрации и да им се спестяват някои опитности, с които се сблъскват силно ранените Луни?


Казвам -да,макар там да е и Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #313 -: Май 22, 2014, 11:06:47 pm »
По-често в Телец,Риби ,Рак ,Везни,Дева,2,4,7 -ми домове,при мъжете в аспект с Луна ,при жените със Слънце ;"силно' Слънце-"слаб" Марс и обратно;Сатурн /Юпитер .

Нагоре споменах за един екземпляр с везнишки марс в каре с нептун, като и луната в рак се намерсва в конфигурацията, за капак и слънцето е паднало - ниско самочувствие и самооценка, пасивна агресия към доброжелателите си, до такава степен че да им замисля(само) печален край  :) .




Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #314 -: Май 22, 2014, 11:13:16 pm »
Разбира се,е важно в каква среда расте човек ,местоположение ,време... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“