Автор Тема: Марс  (Прочетена 274078 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #420 -: Август 24, 2014, 10:07:19 pm »
Да, да и аз така се надъхвам, но да видим. Сега съм в етап, в който искам да не се опитвам нищо да инициирам и да се оставя на обстоятелствата. Аз вярвам в чудесата, в ненадейните промени и в обръщането на живота за един ден...ей така - хоп. :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #421 -: Август 24, 2014, 10:36:14 pm »
Бихте ли ми помогнали, при мен как ще се отрази?

Случва се в 4ти дом, в разходяща опозиция с венера.

Иначе на 17 гр в натала ми е уран У7 и 8 в 3ти дом.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 10:38:24 pm от Babyblue »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Марс
« Отговор #422 -: Август 24, 2014, 10:52:21 pm »
Гледам, че темата е нашумяла, та реших да си погледна моя Марс. Ами той много зле горкия, само квадрати и опозиции прави. Иначе ми е в Стрелец 1 дом

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Марс
« Отговор #423 -: Август 25, 2014, 11:36:26 am »
Мунданния съвпад Марс / Сатурн в Скорпион в съвпад с наталните Марс / Сатурн започна да ми се отразява учудващо добре. Предполагах, че ще има умора, апатия, а се случи точно обратното - прилив на енергия и работоспособност, промяна във външния вид, свалих с лекота няколко килограма, направо не мога да си го обясня.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #424 -: Август 25, 2014, 01:18:23 pm »
Мунданния съвпад Марс / Сатурн в Скорпион в съвпад с наталните Марс / Сатурн започна да ми се отразява учудващо добре. Предполагах, че ще има умора, апатия, а се случи точно обратното - прилив на енергия и работоспособност, промяна във външния вид, свалих с лекота няколко килограма, направо не мога да си го обясня.

ами какво е положението на същите натални и какво управляват ...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Марс
« Отговор #425 -: Август 25, 2014, 01:37:46 pm »
ами какво е положението на същите натални и какво управляват ...
Ами Марс е опозиция Слънце в натала, затова предположих, че ще ми се отрази зле откъм енергия съвпада на Сатурн / Марс с наталния Марс и същевременно опозиция към Слънцето. Домовете са 2-ри / 8-ми, Марс ми е съуправител на 1-ви, Слънцето У6, Сатурн У11.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #426 -: Август 25, 2014, 03:17:30 pm »
Ами Марс е опозиция Слънце в натала, затова предположих, че ще ми се отрази зле откъм енергия съвпада на Сатурн / Марс с наталния Марс и същевременно опозиция към Слънцето. Домовете са 2-ри / 8-ми, Марс ми е съуправител на 1-ви, Слънцето У6, Сатурн У11.

сатурн върху У1 дава намаляване на теглото, ама енергията - наистина, откъде?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #427 -: Август 25, 2014, 03:20:24 pm »
Да не е от Плутон? Има ли тригон/секстил към Слънце/Марс

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Марс
« Отговор #428 -: Август 25, 2014, 03:30:22 pm »
Транзитния Плутон е в съвпад с Юпитер на К11, тригон Венера и секстил Сатурн, няма аспекти към Слънце / Марс.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #429 -: Август 26, 2014, 10:23:39 pm »
Мунданният цикъл не датира, а индикира стартирането на процеси обединени под някаква "шапка".

Не знам какво прави, но точно днес ми беше много добър ден в работата, както и на физическо ниво, даже имах и допълнителен ангажимент, както и среща с приятелка - всичко е по аспектите, които съвпада прави. Нямам нищо против още 2 години да е по този начин - даже ще съм благодарна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #430 -: Август 26, 2014, 10:28:54 pm »
Забелязах, че при важни за мен събития/мероприятия транзитният Марс е в точен съвпад с АС - не става въпрос за любовни, интимни и романтични, говоря за професионални и социални ангажименти. В петък ще имаме среща с потенциален бизнес партньор в офиса - Марс ще ми е точно на АС. Официалната презентация по повод старт-ъпа на сегашния ни проект (през 2012 г.) също се падна в такъв ден - точен съвпад на Марс с Асцендента ми (всъщност бе избрана астрологично с нагласен начален час).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #431 -: Август 26, 2014, 10:35:39 pm »
Забелязах, че при важни за мен събития/мероприятия транзитният Марс е в точен съвпад с АС - не става въпрос за любовни, интимни и романтични, говоря за професионални и социални ангажименти. В петък ще имаме среща с потенциален бизнес партньор в офиса - Марс ще ми е точно на АС. Официалната презентация по повод старт-ъпа на сегашния ни проект (през 2012 г.) също се падна в такъв ден - точен съвпад на Марс с Асцендента ми (всъщност бе избрана астрологично с нагласен начален час).

ах каква си хитруша :)

Късмет на срещата!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #432 -: Август 26, 2014, 10:37:54 pm »
Срещата ще е за шефа, но трябва да отбележа присъствие, прекъсват ми отпуската.

А нагласената дата с час не беше толкова за мероприятието, колкото за фирмения сайт, официално стартира в избрания час.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #433 -: Август 27, 2014, 11:02:54 am »
При много хора  от поколението с Нептун в Скорпион  на 16*-18* , Марс/Сатурн  активираха /въведоха сега своята компилация от финансова целенасоченост и сексуална стратегия в посока самочувствие ,самооценка и осезаема форма на мечтите и фантазиите си .Интересува ме какво и колко платихте и/или ще плащате ,за да се случат и/или повишат същите ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #434 -: Август 27, 2014, 11:36:24 am »
Вчера беше ден на Марс, ако искаш направи паралел със сигнификациите на Марс при теб как си кореспондира с това, което ти се е случило.  :) Същевременно Марс е "включен" в стартирането на нов мунданен цикъл Марс - Сатурн.

идеално кореспондира :) - транзитния прави аспекти колкото щеш :) ... и всички се проявиха :)