Автор Тема: Марс  (Прочетена 274059 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #465 -: Септември 17, 2014, 08:50:11 pm »
ЮЛВ ми транзитира стелиума,но нямам точен съвпад,нито друг точен аспект от него в момента.СЛВ и той отдавна отмина точния съвпад с Уран.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #466 -: Септември 17, 2014, 08:54:07 pm »
Според една статия-юлв е истината, а северния-лъжата
Да не измествам темата, но може би периодът ще ти предложи случки да се опознаеш

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #467 -: Септември 17, 2014, 09:00:47 pm »
Марс по принцип е отговорен за ПТП-тата,за полицейски намеси,за хулиганите,които се ослушваха да разграбят колата,а старецът беше безпомощен .Той е имал марсова професия-работил е с желязо.Джипът беше почти без пластмаса по него,много хубава стара машина.Ламарините му се изкривиха.В началото засмърдя на бензин,помислих си,че ще пламне.Изтекоха му маслата.
 Марс ми прави точна фигура днес,но същата я прави на всеки 2 години.Ситуацията включва и Уран,заради дозата неочакваност на действащото лице и последвалите събития.Първо не повярвах,че дядото има джип.  :012: Но той си извади ключовете и си го отвори  :012: Не ми се беше случвало да видя такава "катастрофа" с дядо.  :012: Уран,Сатурн,Марс са героите от днес и болни крака по Меркурий. Меркурий У3 и У12 ми доближава съвпад с Уран.  ;)

А какво ще кажеш за Юпитер  опозиция Юпитер/Марс ,около 1-ви  -има нещо прекалено , преувеличено , експанзивно в тази случка  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #468 -: Септември 17, 2014, 09:47:22 pm »
А какво ще кажеш за Юпитер  опозиция Юпитер/Марс ,около 1-ви  -има нещо прекалено , преувеличено , експанзивно в тази случка  ;)
Юпитер ми е вече във 2Д,в разходяща опозиция на Марс,от която излиза.на разходяща опозиция ли?  ???
Случаят мина само със пълен блок на колата,но май щеше да е фатално за него,ако не беше колана,който забравяше да закопчае.Наистина много хепиенд.Жалко за хубавия, стар джип-май ще го разпродават на части.Новата предница му коства около 4000лв-само това са загубите и едно почти "отсечено" дърво.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #469 -: Септември 18, 2014, 02:32:11 pm »
Марс?
Наложи се да изляза.На 50м от мен върви мъж на 70+ с 2 бастуна.Единият се чупи и той пада на земята.С друга минувачка го вдигнахме и започнахме да го питаме на кой да се обадим,за да дойдат да го вземат в къщи.Оказа се,че е с джип,но живее в района и от нас искаше да го заведем до него.Изглеждаше добре и след като се уверих,че е добре му казах да си върже колана преди да потегли.Малко по-късно той ме задмина,махна ми и даде газ,с която влезе в ляв завой,почти изкопа асфалта и чух глух удар.Затичах се,беше се фраснал в едно дърво.Видях,че е здрав,за разлика от колата,чиято лява страна беше тотал щета.Коланът,за който му напомних го беше спасил от силен челен удар във волана или в стъклото.Преди малко го пресадох здрав в ръцете на близките му,минахме през рутините на КАТ,които зад гърба ми го ожулили 50лв да се почерпят.
Абе въобще хепиенд за всички.

случката е запомняща се и абсурдна,но на такъв празник- Вяря,Надежда и Любов са си го закриляли,а ти си била каналът  :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #470 -: Септември 18, 2014, 03:24:38 pm »
случката е запомняща се и абсурдна,но на такъв празник- Вяря,Надежда и Любов са си го закриляли,а ти си била каналът  :08:
И аз се почувствах като един Юпитер,на който нищо не му струваше усилието,освен 3 часа от личното време.Когато пристигнаха децата му тръгнаха да му се карат от притеснение за него-имал 2 инсулта.А те хората си бяха пред инсулт.Той най-се измъчваше,че много ще му се карат.Като ги успокоих,че той няма драскотина,ги помолих да не си причиняват негативни емоции за тяхното и неговото здраве.Това ми беше най-трудното,но всичкият    им адреналин бързо го оталожих.Не знаех,че е празник. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #471 -: Септември 19, 2014, 07:19:13 pm »
Как се изразява съвпада на транзитен марс У5 и 10 в съвпад с нептун в 5ти У9? Ако знаете да ми кажете :58:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #472 -: Септември 19, 2014, 08:53:28 pm »
Как се изразява съвпада на транзитен марс У5 и 10 в съвпад с нептун в 5ти У9? Ако знаете да ми кажете :58:
Ами на всеки две години не се е случвало нищо запомнящо се по това време.  :043: То може и да се е случвало,но нали съм свръхграндоманка обръщам внимание само на неща с минимална големина на африкански слон в Арктика.   :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #473 -: Септември 19, 2014, 10:10:46 pm »
хаха...да вярно,че се случва на всеки две години.. :012:
ами спомням си,че преди две години, по това време имах връзка.бях доста влюбена-взаимно беше и хвърчах :012:
но тогава имах и прогресивна луна опозиция венера.
а сега прогресивната луна е в 5ти в разходящ съвпад нептун...па нищо на този етап :012: :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #474 -: Септември 20, 2014, 09:12:07 pm »
И аз се почувствах като един Юпитер,на който нищо не му струваше усилието,освен 3 часа от личното време.Когато пристигнаха децата му

къв Юпитер  :57: ти представяш ли си на 70+ да паднеш и да получиш вниманието ,грижите и времето -от 3 часа на млада госпожица предполагам,
въй жива да не бях,той дедо е бил на върха на щастието  :38: , като за седмото джудже да го поглези Снежанка,ще вземе да му хареса и ще пада по улиците всеки ден докато не попадне на злата мащеха.....куц ден или лош късмет никой да не го вдигне... :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #475 -: Септември 21, 2014, 01:51:53 pm »
Скоро ми предстои Марсов разврат. Отделям му внимание, защото при мен нат. Марс е доста аспектиран, а и е на асц. макар и в друг знак - асц. е в нула градуса и няколко минути в Козирог, а Марс е анаретен в Стрелец. Но е диспозитор на Луна и Венера, а с Юпитер са в рецепция. Та..отчитам го като планета, която ми е важна.
Картата на възврата нещо не ме радва с тая Луна-Сатурн в 1 дом, но пък Марс е старият управител на асцендента и се намира във втори дом. Това го разбирам като борба за пари, ресурси, ценности, умения. Например планирам да изкарам шофьорски курсове, да завърша бакалавърска степен и да запиша магистратура във Военна академия - има я борбата за увеличаване на личните ценности и умения, за които ми плащат, има го и съвсем буквалният Марсов момент с академията. Ама дали e така или аз услужливо си го навързвам...не мога да преценя.
Аспектите на Марс във възвратната карта са подкрепящи - тригонче с Юпитер, секстил с Венера, Слънце и асц...е, и със залюхания Нептун, ама предвид вида на аспекта едва ли би се проявил негативно.
Това, че Марс управлява и шести дом с Уран в него с ЮЛВ и опозиция с везнишки стелиум може да значи ужасно много неща и тук нямам обосновани предположения...по-скоро мога да го карам на гадаене.

Спрямо наталната карта асц. на възвратната попада близо до МС-то ми във Везни. Втори дом от възвратната карта, с който е Марс, попада в 11 натален. Някакви пари покрай приятели може да има - нещо като работа, общи финансови начинания с приятели. Но пък К12 от наталната карта е във втори дом при възвратната - тоест, може да загубя от това или да вляза в дълг към приятели. Имам съвпад на куспиди - К8 от нат. карта съвпада с МЦ от възвратната и съответно К2 съвпада с Иц.

Опитвам се да се съсредоточа върху Марс и свързаните с него домове, но се отклонявам и в други детайли, които не ми е ясно доколко имат значение. Вие какво мислите по картата?
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 01:55:19 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #476 -: Септември 21, 2014, 02:26:48 pm »
Скоро ми предстои Марсов разврат.
:012: :012: Дай Боже,всекиму такъв разврат с някой по-издигнат,вдигнат и изправен Марс! 
 :043: :043: :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #477 -: Септември 21, 2014, 02:34:16 pm »
Да, да "грешката" не е случайна. Ех, с тоя Марс, ако се бях родила мъж...чудо щеше да е :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #478 -: Септември 21, 2014, 05:01:54 pm »
И жена може да направи чудеса с Марса си-всички да пропищят от нея.   ;):043: :043:
Плановете ти са марсови и давай по тях,но не заради възврата му,а защото си си го наумила. :012: В картите не пише кой знае какво-важното е ти какво ще напишеш върху живота си с действията. Чак и аз си направих карта на възврата на Марс и в 1Д имам Юпитер и Луна,но Луна в Дева! И сега какво- искам да се гътна  ;D ,не мога 2 години да живея с Луна в Дева от картата на Марсовия ми възврат,това много ме обижда!!!  :d030: :043: :D
 Мисля,че теоретично добре си го разтълкувала. Съвпадът на К8 с МЦ е много добър за развитие към военна кариера  :08:
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 05:06:06 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #479 -: Септември 21, 2014, 05:36:43 pm »
П.П:Хайде направи една лична справка,Дъуан.Пусни си предишния си възврат на Марс и виж какъв е процента на "достоверност" по домове и дали си струва да се отбелязва изобщо.Миналото поне е ясно фактически.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: