Автор Тема: Марс  (Прочетена 273865 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #495 -: Септември 21, 2014, 07:21:22 pm »
Директно "изхвърлям" натала ти и ще гледам само възврата.
У10 Слънце съвпад с асц на 1* към който У1Плутон прави единствения хармоничен аспект.Освен това е много точен съвпадът на Слънце и Венера-2 минути разлика.Колкото ведите да барабанят,че този съвпад е много лош,е знак за изобилие.В Скорпион нуждите се изострят многократно.И това под управлението на Марса ти,с който има секстил.Въпреки всичко У2 ще е в 10Д,така че материалните придобивки ще са с най-висока значимост.И този Сатурн в 1Д,който си е вътре в теб ще спира развитието ти по Юпитера,с някакви предразсъдъци.Е,Сатурн винаги е прав каквото и да не прави.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #496 -: Септември 21, 2014, 07:37:41 pm »
Слънце на асц, което е У10 си е силна позиция, с Юпитер в екзалтация в 10 дом трябва да има и добри възможности...само дано не са съвсем по Юпитер - въздух под налягане. Макар че при транзити към натални планети Юпитер май не ми е давал нещо голямо и трайно.

Сатурн засега се е отчитал с добро. През МЦ даде кариерно израстване, но откакто е в 10 дом изпитвам неудовлетворение от работата, а нямам възможност да я сменя. Тези дни си тръгва от там и влиза в 11 дом - един вид 10 дом се отблокира.

А в първи дом във възвратната карта по-скоро може да се прояви като стремеж към задържане на притежанията или заради него да не идват веднага и накуп, както на мен ми се иска, а всичко да се развива по-бавно.

Този прочит на нещата повече ми харесва, мерси Дракониада:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #497 -: Септември 21, 2014, 08:08:41 pm »
Юпитер по принцип си е въздух под налягане,НО мощните му протекции от Лъв в това нестабилно време са нещо много голямо.  ;) Много е хубаво да имаш точно такъв Юпитер "зад гърба си"-на неговата великодушна щедрост винаги може да се разчита,ако си сред "протежетата" му.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #498 -: Септември 21, 2014, 08:31:17 pm »
И моето мнение за юпитер е такова- може да бъде голям балон, но пък може и да даде едно рамо , когато ти трябва точно този 1 % късмет, след като си положил 99 % труд.  :)  При мен уран действа много силно в промените- или много приятни изненади, или много неприятни, но винаги действа. И мен ме провокирахте да си направя карта на следващия възврат, като си мислех, че е далече, а се оказа по-близо от предвиденото ( в началото на ноември). При мен марс е доста изявена планета, У слънцето, СУ10 и с съвпад с У10. Като гледам картата ( ако възврата го карам на това място), не ми се струва супер оптимистична  :012:. марс в съвпад с плутон на ИЦ, У асц, венера, в стелиум в скорпи във 2-ри дом, опозиция на луната, когато тогава съвпада с нат венера. Абе, тогава нямаше ли някакво затъмнение или е само пълнолунието? Май е пълнолунието след затъмнението в скорпион.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #499 -: Септември 26, 2014, 07:37:34 pm »
Марс съвпад Антарес- скалата на смелостта, волята, силата, динамиката, честността, са на max. Няколко дена напрежение и повече движение, по-малко дързост,язвителност -добре ,че времето е с нас,вали дъжд . ;)


P.S. Един час обличах ,събличах бели одежди и накрая пак съм в червено  и със силен  парфюм,въпреки че току-що споделих за напрежението, което витае из въздуха  :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #500 -: Септември 26, 2014, 07:41:58 pm »
Марс ми е върху Нептун,но и аз имам психическа нужда от повече парфюм и черно. Купих си нов 
Gucci Rush,че старият ми е на привършване.Много ми е любим и ми е в синхрон с времето.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #501 -: Септември 26, 2014, 07:44:06 pm »
Марс ми е върху Нептун,но и аз имам психическа нужда от повече парфюм и черно. Купих си нов 
Gucci Rush,че старият ми е на привършване.Много ми е любим и ми е в синхрон с времето.  :)

Ха,ха -тъкмо него си сложих  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #502 -: Септември 26, 2014, 07:48:51 pm »
Ха,ха -тъкмо него си сложих  :38:
:08: :012: :012: :012: :012: Уникално се слива с пейзажа,а и си мисля,че е Марсово/Сатурнов.  :012: Има класическа дълбочина в него.Елегантен и агресивен.  ;) :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #503 -: Септември 27, 2014, 01:43:27 am »
P.S. Един час обличах ,събличах бели одежди и накрая пак съм в червено  и със силен  парфюм
Луната е влязла в скорпион и си е казала думата, а и ти имаш марсов възврат в 1д, в огнен знак, няма как да не си с червено и силен парфюм тези дни, добре, че има дъжд да гаси пожара  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #504 -: Септември 27, 2014, 02:48:41 am »
Луната е влязла в скорпион и си е казала думата, а и ти имаш марсов възврат в 1д, в огнен знак, няма как да не си с червено и силен парфюм тези дни, добре, че има дъжд да гаси пожара  :)

Akruks, благодаря за точния прочит. :08:
Наистина,днес исках да съм  в цвят,различен от този, с който сме в любовна връзка и заради силното Марсово влияние,но явно Луната в Скорпион ме е изкушила-знаех си,че не е в мен причината, ха -ха :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #505 -: Септември 27, 2014, 10:46:08 am »
да споделя за тр.Марс в Стрелец,още с влизането си в знака - се започна с травмите

брах капини ,като момата в песента, и десният ми крак е със странна татуировка от провирането в капинажа,тече кръв -по Марс
падна ми от високо една супер тежка книга върху главата,седнах и  зачаках  да ми дойде акъла,то ми дойде цикъла,дет го няма от половин година,/менопауза/ и до като си чаках :-\  се надигна цицина като цунами след земетресение от 9 по Рихтер, една седмица не бях в кондиция-ментално,забравях прозаични неща,това старческата деменция -жива да не бях
на полусекстил тр.Марс от У1 Меркурий  и Новолуние в 1 дом каре У1 Меркурий, ме тръшна грип,от този гадния с повръщане и разтройство- два дена бе актуален домашен туризъм от леглото до тоалетната и обратно,залинях физически от глад и обезводняване,от  шест дневна диета №6 взе да ми се вие свят и да ми чернее пред очите, накрая си направих една касапска-вратна пържола с картофки пържени и го убих вируса от раз с толкова канцероген от пърженото не издържа горгият и се възнесе,а аз оздравях :57:


в момента тр.Марс ми е точно върху Слънцето на К4,предстой карета към

Асц./Марс У8-Уран У6-Плутон У3
оцелях при същите карета но на тр.Плутон,за него или хубаво или нищо ,аз ще си мълча, пък сега ще  видим  :91:
надявам се на Юпитер,диспозитор на Слънцето за сейв,верно имам каре Слънце към Асц.-Марс-Уран-Плутон,но Юпитер е в тригон към тримата от 9 дом
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 11:20:43 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #506 -: Септември 27, 2014, 01:25:18 pm »
Стрелата, разби ме с твоите марсови неволи  :-\
Обаче докато те четох тук ми светна защо ми беше нервно и шантаво в началото на седмицата-  Марса ми е квадратирал Уран У6 в 12д по това време, а аз се дзверих на транзитите, гледах дали има нещо около Мерка и нямаше нищо обезпокоително, а то оня с щръкналата стрелка ми е човъркал нерва  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #507 -: Септември 27, 2014, 03:46:05 pm »
О, стреличка, много неволи бе :(
За обезводняване-соли, примерно Хидратин Алфа-стотинки са, много хора го изкараха тоя вирус, аз все повтарям-пробиотици, пробиотици, пробиотици
Обаче това с книгата-не звучи добре, струва ми се, че лекар е трябвало да те види, на сътресение прилича

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #508 -: Септември 29, 2014, 09:07:13 am »
да споделя за тр.Марс в Стрелец,още с влизането си в знака - се започна с травмите

брах капини ,като момата в песента, и десният ми крак е със странна татуировка от провирането в капинажа,тече кръв -по Марс
падна ми от високо една супер тежка книга върху главата,седнах и  зачаках  да ми дойде акъла,то ми дойде цикъла,дет го няма от половин година,/менопауза/ и до като си чаках :-\  се надигна цицина като цунами след земетресение от 9 по Рихтер, една седмица не бях в кондиция-ментално,забравях прозаични неща,това старческата деменция -жива да не бях
на полусекстил тр.Марс от У1 Меркурий  и Новолуние в 1 дом каре У1 Меркурий, ме тръшна грип,от този гадния с повръщане и разтройство- два дена бе актуален домашен туризъм от леглото до тоалетната и обратно,залинях физически от глад и обезводняване,от  шест дневна диета №6 взе да ми се вие свят и да ми чернее пред очите, накрая си направих една касапска-вратна пържола с картофки пържени и го убих вируса от раз с толкова канцероген от пърженото не издържа горгият и се възнесе,а аз оздравях :57:


в момента тр.Марс ми е точно върху Слънцето на К4,предстой карета към

Асц./Марс У8-Уран У6-Плутон У3
оцелях при същите карета но на тр.Плутон,за него или хубаво или нищо ,аз ще си мълча, пък сега ще  видим  :91:
надявам се на Юпитер,диспозитор на Слънцето за сейв,верно имам каре Слънце към Асц.-Марс-Уран-Плутон,но Юпитер е в тригон към тримата от 9 дом

ето това си е проявление на квадратура на ЛЗ към У1 :) - и не се стряскай, че още не е 8 окт - започвали действията си около месец преди това :) - или поне 2 седмици :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #509 -: Октомври 22, 2014, 03:14:59 pm »
На 26. 10. Марс (за)взема властта по вода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“