Автор Тема: Марс  (Прочетена 274131 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #720 -: Май 28, 2015, 09:35:12 am »
Според старата школа марс в седми застрашава индивида, критични случки. Разбира се-зависи дали е дневна/нощна, къде са светилата, бенефиците какво правят и т.н.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #721 -: Май 28, 2015, 11:37:26 am »
Марс се страхува да воюва  единствено с  Венера -в 7-ми дом, той вече е неин пленник, а пленниците нямат право на копие. Утехата за Марс тук е, че може да  лъска, полира, гравира, калява... чужди(те) копия, толкова колкото й харесва на Венерата му.
На граничния пункт 6-7 ми дом , Марс е обезоръжен, защото навлиза в Европейския съюз, а там с копия не пускат . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #722 -: Юни 23, 2015, 11:44:23 am »
Марс отново е анаретен и то в Близнаци- от вчера , поне в нашия край няколко катастрофи,  пред очите на 2 пъти буквално пред мен да се случат такив, а сега преди 2 часа на няколко километра от там , където живея отново тежка катастрофа. Има ли " пръст" анаретния 29* в Близнаци в това , според вас ?!?  :(
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #723 -: Юни 23, 2015, 11:49:42 am »
Куинкоксът със Сатурн според мен е опасен, чела съм, че често при смърт натива има куинкокси от транзитни планети.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #724 -: Юни 23, 2015, 12:13:29 pm »
Terry, благодаря за споделеното .  :08:

Вярно, че Марс и Сатурн тези дни са в куинконкс -хората си мислим, че ние най-добре знаем как се управляват нещата.Колко сме глупави ?!?  :(
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #725 -: Юни 23, 2015, 12:31:26 pm »
Марс отново е анаретен и то в Близнаци- от вчера , поне в нашия край няколко катастрофи,  пред очите на 2 пъти буквално пред мен да се случат такив, а сега преди 2 часа на няколко километра от там , където живея отново тежка катастрофа. Има ли " пръст" анаретния 29* в Близнаци в това , според вас ?!?  :(
На 20-ти юни имах кошмарно пътуване с 4 закъсвания, запушен горивен филтър на колата. Шофьорът беше умел, признавам му, но спирките все бяха на завой, знаете как се кара у нас. Зад нас караше монтьор, имаше и деца в колите. Последното спиране вече ми затрепери устата-нещо като тик, уплаших се за децата, на едното му стана зле. Натоварихме ги всички в здравата кола. Инфарктно прибиране, молих се. За да отпуши филтъра нашият водач набра 120-130 км, вярно, успя, ама....
Има логика от този марс в близнаци, при мен на градус от слънцето в него ден.

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #726 -: Юни 23, 2015, 12:31:42 pm »
Марс отново е анаретен и то в Близнаци- от вчера , поне в нашия край няколко катастрофи,  пред очите на 2 пъти буквално пред мен да се случат такив, а сега преди 2 часа на няколко километра от там , където живея отново тежка катастрофа. Има ли " пръст" анаретния 29* в Близнаци в това , според вас ?!?  :(

само от анаретен Марс (е, и Сатурн де)? Но защо само при вас - сигурно още нещо има намесено .... прочетох за катастрофите ... :'(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #727 -: Юни 23, 2015, 12:36:15 pm »
Happy, направи ми впечатление, защото  се случва близо до мен и затова попитах дали и другите имате такива впечатления в периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #728 -: Юни 23, 2015, 09:19:34 pm »
От този мръсник Марс, очаквах нещо хубаво, тръгнал е към тригон с Луна/Плутон.
Да, ама не. Болна съм, непрекъснато повръщане, болки в мускулите и главата, плюс висока температура, любимо ми е  ;D
Мислех, че ще ми мине без хапчета, както обикновено, то по-зле става. Толкова висока температура не помня от кога не съм вдигала  :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #729 -: Юни 23, 2015, 09:28:03 pm »
Вомитусхил
Хидратин алфа
Колко висока темп и колко време?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #730 -: Юни 23, 2015, 09:38:38 pm »
Тем. почти 39, от рано сутринта, но нали съм инатлива чак сега я премерих. Пих хапчета и съм с компреси от оцет.
По принцип вдигам макс. 37 и малко, рядко пия хапчета :58:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #731 -: Юни 23, 2015, 09:42:54 pm »
Сати бързо оздравяване  :38:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #732 -: Юни 23, 2015, 09:46:29 pm »
Не яж нищо, вземи вомитусхила, като спреш малко с повръщането-хидратина
Чак като си ок 3-4 часа може да хапнеш супичка или др леко
Не разбрах какви хапчета пи?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #733 -: Юни 23, 2015, 09:47:53 pm »
Satin, мога ли да те помоля, ако не забравиш около 7-8.08. да споделиш пак как е настроението при теб?

И да оздравяваш скоро. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #734 -: Юни 23, 2015, 10:19:51 pm »
Сатин, бързо възстановяване. :-*

п.п.Рени :), какво наблюдаваш/имаш предвид? :012: