Автор Тема: Лунните възли  (Прочетена 45658 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #75 -: Май 28, 2015, 09:46:33 pm »
Извинявай отново,но пишеш и следователно звучиш  така като че ли знаеш всичко,но естествено - предполагам,че не е така.
Бях създал една тема за истинността на астрологията,никой не се включи. Астрологията,както всяко ценно знание като че ли е скрита от широката общественост,а нещата които се знаят и са на повърхността  - просто са си повърхностни(повечето,почти всичко).
Мисля,че искаш да ме баннат и никога да нямам достъп до форума!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #76 -: Май 28, 2015, 09:50:41 pm »
На теб някой нещо каза ли ти?
Не започвай това,което мислиш,защото...(да остане изненада).
Какво искаш от Хепи когато коментира с мен?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #77 -: Май 28, 2015, 09:58:14 pm »
Извинявай отново,но пишеш и следователно звучиш  така като че ли знаеш всичко,но естествено - предполагам,че не е така.
Бях създал една тема за истинността на астрологията,никой не се включи. Астрологията,както всяко ценно знание като че ли е скрита от широката общественост,а нещата които се знаят и са на повърхността  - просто са си повърхностни(повечето,почти всичко).

естествено, че не е така, но това не означава, че това, което знам, не мога да го споделям.
Ако звуча така, съжалявам ... но за повече от 1 година трябваше вече да сте ми научили изказа. Аз наистина не знам как да кажа нещо, без да оставям такова впечатление.
Предлагам ти, сега, в конкретния случай да ми преработиш мнението така, както би трябвало според теб да изглежда, без другите да си мислят, че имам претенции да знаят всичко.

И да добавя - на мен много неща не ми харесват у много хора тук, но ... нямам против абсолютно никого, ако мога да науча нещо от него. Така че, предлагам, заедно с горното, вместо постоянно някой да следи, кое как съм го казала, просто вземете нещо от това, което казвам, ако желаете. А ако не - просто ми прескочете поста. Странното е, че никого не съм обидила/нагрубила/нападнала, не съм използвала и такива думи никога .... но пък съм като трън в много очи.

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #78 -: Май 28, 2015, 10:02:01 pm »
Обяснявам си "вътрешното единството" (пак ще се повторя),че стелиумът е в сатурнов дом,а СЛВ в Кзр.ЮЛВ е в 12Д,а на К12 е Сатурн.Луната(У1) е Управител на ЮЛВ,от 10Д.Точките са взаимносвързани

Сатурновия дом дава областта, козирога и рака дават начин на поведение, не може да е от това. Ти сега ме заби страхотно :)

добре де, кои са планетите в стелиума? И, Сатурн на колко градуса е от ЮЛВ?

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #79 -: Май 28, 2015, 10:11:24 pm »

Имай против,когото искаш,това е полезно,критиката е полезна,изказвай се,да се чуе,да се види,да се обмисли,не  разбираш ли,това не е нападане,аз не го виждам така,нямам намерение да нападам или каквото и да било от този род,просто казвам какво виждам,а сега ти казваш,че и други са ти казвали подобни неща,така че прави опити и лека полека се поправи,това е.

Щом си толкова готов за помощ, направи това, което те помолих - покажи ми, как се прави. Ако не можеш, не давай акъл. Това се отнася и за другите след теб.

А аз никого няма да критикувам - всеки е такъв, какъвто е. Стига да не са директни обиди и нападки. Ако на мен не ми изнася, ще си намеря начин за справяне.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Лунните възли
« Отговор #80 -: Май 28, 2015, 10:15:39 pm »
Преди няколко месеца и при мен се обърнаха възлите, заедно с опозиции към нат. Юпитер и Слънце.

Нат. СЛВ е в 1-ви дом/ в овен.

В общуването си с другите, с условията, които поставят те, с окастрянето на ангелските ми крилца в партньорската сфера, намирам себе си... Въпреки изпитанията и на пръв прочит провалените очаквания, уроците ми бяха супер полезни и мощно ме разтърсиха...

И може би някак си за първи път усетих овенското в себе си и ми е супер кеф :) Рискувах и бях смела (неща, в които доста се съмнявах)! И така... Girl on fire. Поздрав за всички овни! :012:

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #81 -: Май 28, 2015, 10:24:54 pm »

Как се прави ли,например - смъкни егото си,защото мисля,че затова се изказваш по този начин,имаш вид на голям облaк,НО който не дава дъжд,облакът голям,а дъжд няма. Пиши, знам ли ясно и точно,a не разтегливо и изпълнено с предположения,например едно плюс едно винаги е две - винаги,просто ясни факти,установени.
И защо пък да не критикуваш,критиката не е ли полезна според теб?

виж сега, вземи ми поста и го редактирай дума по дума - така че да е ясно. Нали това искаш от мен - е, ами направи го, за да го видя и да го разбера.

защото не е моя работа да критикувам.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #82 -: Май 28, 2015, 10:25:25 pm »
Сатурновия дом дава областта, козирога и рака дават начин на поведение, не може да е от това. Ти сега ме заби страхотно :)

добре де, кои са планетите в стелиума? И, Сатурн на колко градуса е от ЮЛВ?
Приех(до доказване на противното  ;) :012: ) една теория,която четох,за относително равенство между дом и прилежащ знак.Например СЛВ Кзр=(подобен като манталитет)на СЛВ 10Д(+ допълнителните нюанси съответно дом,знак).В моя 10Д са Слънце,Луна,Венера и милият,отречен Хирон,който изглежда е със силно,често неидентифицирано,но осезаемо влияние поне в моя живот.
Сатурн няма аспект с ЮЛВ,но предположих,че влияе на 12Д и всичко в него.Предположих.....до доказване на противното  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #83 -: Май 28, 2015, 10:26:23 pm »
Преди няколко месеца и при мен се обърнаха възлите, заедно с опозиции към нат. Юпитер и Слънце.

Нат. СЛВ е в 1-ви дом/ в овен.

В общуването си с другите, с условията, които поставят те, с окастрянето на ангелските ми крилца в партньорската сфера, намирам себе си... Въпреки изпитанията и на пръв прочит провалените очаквания, уроците ми бяха супер полезни и мощно ме разтърсиха...

И може би някак си за първи път усетих овенското в себе си и ми е супер кеф :) Рискувах и бях смела (неща, в които доста се съмнявах)! И така... Girl on fire. Поздрав за всички овни! :012:

Романтика, искрено се радвам за това, което споделяш  :08: :08: :08: - и аз опитвам като теб и когато успея, идват награди и удовлетворение. :)

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #84 -: Май 28, 2015, 10:33:31 pm »
Приех(до доказване на противното  ;) :012: ) една теория,която четох,за относително равенство между дом и прилежащ знак.Например СЛВ Кзр=(подобен като манталитет)на СЛВ 10Д(+ допълнителните нюанси съответно дом,знак).В моя 10Д са Слънце,Луна,Венера и милият,отречен Хирон,който изглежда е със силно,често неидентифицирано,но осезаемо влияние поне в моя живот.
Сатурн няма аспект с ЮЛВ,но предположих,че влияе на 12Д и всичко в него.Предположих.....до доказване на противното  :012:

ОК, ако вземем стандартни значения на тези планети - Луна (деца, сем-во, дом нямаш), Венера (и тук ни липсва нещото), Слънце (от това, което си споделяла във форума - има какво да се желае). Значи, тези планети все още не са се проявили подобаващо в живота ти. За Хирон не съм подготвена да давам мнения още. Каквото и да мине през този стелиум, едва ли ще ти донесе нещо, особено пък, което да ти хареса, докато този квадрат не бъде отработен. Предполагам, оттук идва проявлението при хората около теб, а не ЗА теб - не може да се прояви при теб, засега. Иска се работа по тях от твоя страна и ... време.

Това е по книжките, естествено :) Да не вземе сега пак някой да се захваща с моето его. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #85 -: Май 28, 2015, 10:36:35 pm »
Нат. СЛВ е в 1-ви дом/ в овен.
И може би някак си за първи път усетих овенското в себе си и ми е супер кеф :) Рискувах и бях смела (неща, в които доста се съмнявах)! И така... Girl on fire. Поздрав за всички овни! :012:
:08: Ми то за какво друго си заслужава да живее човек?  :012:
Имам(х) много транзити и не знам от кой точно или от новия,осмодомен солар   :d030: ,но наум почти обявих тайна война на едни хора.И хич не се чувствам подла.Сега си остря тихо и скромно рогата.  ;D  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #86 -: Май 28, 2015, 10:42:27 pm »
ОК, ако вземем стандартни значения на тези планети - Луна (деца, сем-во, дом нямаш), Венера (и тук ни липсва нещото), Слънце (от това, което си споделяла във форума - има какво да се желае). Значи, тези планети все още не са се проявили подобаващо в живота ти. За Хирон не съм подготвена да давам мнения още. Каквото и да мине през този стелиум, едва ли ще ти донесе нещо, особено пък, което да ти хареса, докато този квадрат не бъде отработен. Предполагам, оттук идва проявлението при хората около теб, а не ЗА теб - не може да се прояви при теб, засега. Иска се работа по тях от твоя страна и ... време.

Това е по книжките, естествено :) Да не вземе сега пак някой да се захваща с моето его. :)
Не бях гледала нещата от ъгъла,че квадратът е трудностите по постигането на професионалните ми цели. :08: Добре де,един транзит не трябваше ли да доведе до предпоставки и "събития" за раздвижване на домът  :72:
Дом и гадже(та) имам.  :57:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Лунните възли
« Отговор #87 -: Май 28, 2015, 10:48:52 pm »
Не бях гледала нещата от ъгъла,че квадратът е трудностите по постигането на професионалните ми цели. :08: Добре де,един транзит не трябваше ли да доведе до предпоставки и "събития" за раздвижване на домът  :72:
Дом и гадже(та) имам.  :57:

дом - имаш къща/апартамент, но не и домашно огнище по Луна :)
гадже - е, ако това за теб е любовта, която искаш .... :)

ееей, тоз овен бе,  :57: :57:

Дракич, транзита е раздвижил, но събитията не бяха за теб - нали помниш, че точно това споделяше ти във форума. Аз навързвам и се опитвам да си обясня нещата съгласно това, което чета.

Да, квадрата към нодалната ос се оказва много, ама много важен. Но още не съм го изучила достатъчно. А това, че се случва в 10 дом обяснява защо, при всичките ти усилия, не успяваш да имаш това, към което се стремиш (по 10 дом). Но това не е заклеймяване, а само подсказка, върху какво да работим (тези с квадратите де) :)

ох, отивам да лягам, наистина прекалих днес.

 :58: :58:

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Лунните възли
« Отговор #88 -: Май 28, 2015, 11:28:18 pm »
Това какво е?
Ако владееш добре английския сподели на български, какъвто е форумът тук...
Как да го споделя на български,като е 30000 реда ?
Имате гугъл транслейт и голяма част от вас (сигурен съм) знаят английски (поне малко)...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунните възли
« Отговор #89 -: Май 28, 2015, 11:34:36 pm »
дом - имаш къща/апартамент, но не и домашно огнище по Луна :)
гадже - е, ако това за теб е любовта, която искаш .... :)

ееей, тоз овен бе,  :57: :57:

Дракич, транзита е раздвижил, но събитията не бяха за теб - нали помниш, че точно това споделяше ти във форума. Аз навързвам и се опитвам да си обясня нещата съгласно това, което чета.

Да, квадрата към нодалната ос се оказва много, ама много важен. Но още не съм го изучила достатъчно. А това, че се случва в 10 дом обяснява защо, при всичките ти усилия, не успяваш да имаш това, към което се стремиш (по 10 дом). Но това не е заклеймяване, а само подсказка, върху какво да работим (тези с квадратите де) :)

ох, отивам да лягам, наистина прекалих днес.

 :58: :58:
И аз прекалих,утре дано има време за повече  :08:
Но аз съм си много щастлива в дома на предците и си го обичам,още не ми е залипсвало мое лично домашно огнище.  :19: :38: Ми това искам от мъжете,друго не ми трябва.Виж,мястото в обществото ми е болна тема,особено мотаенето по йерархията  :d030:  :'(
 :bedtime2: :-* :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: