Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037853 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4740 -: Януари 25, 2016, 06:08:55 pm »
Тоя нещо те баламосва, у дома му са кничжката и личната карта, с тази Венера У5 в негов 12д ми се струва, че има чувства към друга, а ти здраво си налапала въдицата- негов У1 в твоя 5д.

Благодаря ти, дано да ги намери, че от това му зависи работата.
А за лИбовта :) - странно излиза .... той е този, който напира, обажда се, търси и т.н. Аз съм само консуматор за момента. Но пък връзката ни е тайна ... само най-близките му приятели знаят.

Всъщност, така, както си го написала, го разбирам, че ме баламосва, че въобще е изгубил документите - това ли имаш предвид?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4741 -: Януари 25, 2016, 07:02:34 pm »
Благодаря ти, дано да ги намери, че от това му зависи работата.
А за лИбовта :) - странно излиза .... той е този, който напира, обажда се, търси и т.н. Аз съм само консуматор за момента. Но пък връзката ни е тайна ... само най-близките му приятели знаят.
Ще ги намери- Сатурн у1 за него е в сходящ тригон с Уран У2- търсеното.
Иначе те желае- Луната У1 за теб в негов 8д, в разходящ тригон със Сатурн У1 за него, но лИбовта е по 5д, по 8д е секса.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4742 -: Януари 25, 2016, 07:13:46 pm »
Ще ги намери- Сатурн у1 за него е в сходящ тригон с Уран У2- търсеното.
Иначе те желае- Луната У1 за теб в негов 8д, в разходящ тригон със Сатурн У1 за него, но лИбовта е по 5д, по 8д е секса.

:) :)

акрукс, аз питам за документи, ти ме вкарваш в лИбовни дилеми :) - не ми е сега до такива :)

Чисто теоретично, само да споделя, без да претендирам за каквото и да е. Аз тръгнах да гледам 3 дом, У3, меркурий, изхождайки от факта, че говорим за документи. Предвид факта, че Луната е без курс, а и е У1, предположих, че не знам някакви подробности - от тук мога да се усъмня за истинността на това, което ми казва... , но пък ... какъв му е келепира на него от такива филми, не знам.

И тук научих и друго - 2 дом-търсенето - не го бях срещала досега ...

И пак да отбележа - нямам абсолютно никакви претенции за вярност - беше само опит от моя страна, на база четеното тук в темата.

Оообаче, ако ги намери - ще трябва сериозно да почерпи :) - защото се кани утре сутринта да ги обявява за изгубени, а след това и да ги намери, те са невалидни :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4743 -: Януари 25, 2016, 07:56:15 pm »

акрукс, аз питам за документи, ти ме вкарваш в лИбовни дилеми :) - не ми е сега до такива :)

Чисто теоретично, само да споделя, без да претендирам за каквото и да е. Аз тръгнах да гледам 3 дом, У3, меркурий, изхождайки от факта, че говорим за документи. Предвид факта, че Луната е без курс, а и е У1, предположих, че не знам някакви подробности - от тук мога да се усъмня за истинността на това, което ми казва... , но пък ... какъв му е келепира на него от такива филми, не знам.

И тук научих и друго - 2 дом-търсенето - не го бях срещала досега ...

Е как, то нали има отделна тема за намиране на изгубено, не ти ли е направило впечатление, че независимо какво се търси, основен сигнификатор е У2?
Негов у3 е Нептун в негов 3д, а търсените документи са по Уран У2 за него в негов 4д, затова написах, че с у дома му. другото, което писах извън конкретния въпрос го приеми като бонус.  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4744 -: Януари 25, 2016, 08:27:44 pm »
Акрукс, много си бърза ... :)

Официално се извинявам за обърквацията - токущо прочетох темата за изгубените вещи. Стана ми ясна логиката ти, но ти си отговорила преди да изтрия поста си.  :clap:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4745 -: Януари 25, 2016, 10:51:08 pm »
Току-що разбрах, че моето 5-7-модомие :) (не знам как да го определя все още :) ) е загубил шофьорската си книжка и личната си карта.

И в случая аз питам:     А. ще намери ли документите си? И къде са, евентуално?

Предварително благодаря за включвания.

на мен ми изглежда като да не ги намери  ???, ако въобще при Луна без курс е правилно да се продължава анализа на картата.
Не.  :(

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4746 -: Януари 26, 2016, 01:57:29 am »
Всичко вървеше перфектно с изпитите ми докато не дойде редът за математиката. Наглата за пари доцентка скъса половината поток и мен включтелно и се налага да ходя на поправка ... Аз изпита така или иначе го бях отписал, защото знаех, че е труден, а през семестъра здраве нямах, за да се концентрирам в лекциите (то пък и едни лекции ... чудят се как да ни направят възможно най - сложно разбирането на материала). Но ако изпитът за нашето поднаправление е труден ... доцентката го прави 5 пъти по труден.  :012: Борба за оцеляване ще е .. трябва да го мина някак! Много интересна поредица от оценки имам 5,6,5,6,    2!  :043:

Въпросът е: Ще си взема ли ужасния изпит на поправката другата седмица? Животът ми ще отровят тия интеграли ...  :91:
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 02:00:36 am от Теодор »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4747 -: Януари 26, 2016, 08:57:00 am »
ОВ за хорара с документите:

Снощи късно приятел му се е обадил - намерили ги в някакво кафе (където моя човек е бил), познал го и ги прибрал.


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4748 -: Януари 26, 2016, 10:45:56 am »
ОВ за хорара с документите:

Снощи късно приятел му се е обадил - намерили ги в някакво кафе (където моя човек е бил), познал го и ги прибрал.
Явно е по втори дом, както каза Акрукс. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4749 -: Януари 26, 2016, 11:39:10 am »
Явно е по втори дом, както каза Акрукс. :)
По принцип У2 е основен сигнификатор за търсена вещ, но освен него сигнификатори са Луната, Венера (като естествен У2), ПФ и нейния диспозитор, а в случая и Меркурий, който е по документите- ретро Мерка в негов 12д се движи назад към точен съвпад с Плутон У11- приятеля му.
ПФ е 10гр 13' водолей, съвпад е с К2 и нейни диспозитори са Уран У2 и Сатурн У1, У2 в 11д, които са в разходящ хармоничен аспект с Луната У7 и в сходящ хармоничен аспект помежду си.

Хепи, благодаря за ОВ и въпроса- интересни са ми картите с Луна без курс  :13:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4750 -: Януари 26, 2016, 11:59:14 am »
Въпросът е: Ще си взема ли ужасния изпит на поправката другата седмица? Животът ми ще отровят тия интеграли ...  :91:
Интегралите не са никак трудни, намери кой да ти ги обясни, ако сам не ги разбираш по учебника. Изпитът е представен от ретро Юпитер, а в 3д са Сатурн и ретро Мерка, та затова ти е трудно, но ретро Юпитера отива към съвпад със СЛВ в 12д, може да препишеш и да го вземеш.
Венера У1, У8 (8д е 4-ти от 5-ти, второ явяване) ще извърши квадрат с Уран У5, но преди това тригон с К8 и секстил с Марс У2, У7- като платиш и ще ти го даде.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4751 -: Януари 26, 2016, 12:09:25 pm »
Интегралите не са никак трудни, намери кой да ти ги обясни, ако сам не ги разбираш по учебника. Изпитът е представен от ретро Юпитер, а в 3д са Сатурн и ретро Мерка, та затова ти е трудно, но ретро Юпитера отива към съвпад със СЛВ в 12д, може да препишеш и да го вземеш.
Венера У1, У8 (8д е 4-ти от 5-ти, второ явяване) ще извърши квадрат с Уран У5, но преди това тригон с К8 и секстил с Марс У2, У7- като платиш и ще ти го даде.  :012:
А тригона Венера с Юпитер видя ли го. На него давах надежди.  :( Ще пробвам и да препиша ...  ;D
Намерих една учителка сега да ми ги обясни. Btw, нея по 7-ми или по 9-ти дом да я гледам в хорара?
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 12:13:59 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4752 -: Януари 26, 2016, 12:21:28 pm »
А тригона Венера с Юпитер видя ли го. На него давах надежди.  :( Ще пробвам и да препиша ...  ;D
Намерих една учителка сега да ми ги обясни. Btw, нея по 7-ми или по 9-ти дом да я гледам в хорара?
по 7д , а тригона на Венера с Юпитер го видях, но преди него е квадрата ѝ с Уран У5, а 5д е 3-ти от 3-ти, второ явяване на този изпит.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4753 -: Януари 26, 2016, 12:24:15 pm »
Благодаря, Акрукс! :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4754 -: Януари 26, 2016, 12:36:24 pm »
По принцип У2 е основен сигнификатор за търсена вещ, но освен него сигнификатори са Луната, Венера (като естествен У2), ПФ и нейния диспозитор, а в случая и Меркурий, който е по документите- ретро Мерка в негов 12д се движи назад към точен съвпад с Плутон У11- приятеля му.
ПФ е 10гр 13' водолей, съвпад е с К2 и нейни диспозитори са Уран У2 и Сатурн У1, У2 в 11д, които са в разходящ хармоничен аспект с Луната У7 и в сходящ хармоничен аспект помежду си.

Хепи, благодаря за ОВ и въпроса- интересни са ми картите с Луна без курс  :13:

Моля :)

Акрукс, за Мерка и Плутон - съвпада е разходящ, Мерка е минал оттам вече - но всъщност, аз въпроса го задавам, когато приятелят вече ги е бил намерил - просто се е обадил доста по-късно. Може би и затова Луната е без курс - не сме знаели, че въпросът вече е бил решен и е било въпрос на часове, документите да си отидат при притежателя.

Още веднъж, благодаря за успокоението :)
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 12:38:36 pm от Happy58 »