Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037725 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4845 -: Февруари 22, 2016, 04:28:29 pm »
Браво, браво, липсващи документи, точно  :72:
Радвам се, Хепи, че си ги намерила.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4846 -: Февруари 22, 2016, 04:48:23 pm »
на мен с този линк ми излиза страница от 2014-та  :)
На твоя хорар, Хепи, както на всеки коментар има отгоре прозорче с "цитат" - като го натиснеш така щеше да излезе въпроса ти.

Не знам защо така ... при мен си е на точната страница ...
Като взема само цитата, няма да можете да отидете на моя пост и оттам да проследите какво сте писали.... а нали това е целта :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4847 -: Февруари 22, 2016, 04:54:11 pm »
Ето цитиран въпроса ти по начина, по кото ти писах, че става...

и като натиснеш тук сега, където пише 'цитат хепи...' се отваря въпроса ти с картата

аааа, ето това червеното не го знаех .... мислех, че излиза само цитата ... ок, мерси, ще го знам вече :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #4848 -: Февруари 22, 2016, 07:06:00 pm »
Може да слагаш по много начини препратка, например така

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4849 -: Февруари 22, 2016, 09:47:48 pm »
Тоест реално пари не са липсвали, само според таблицата, така ли? Интересен случай, трябва пак да погледна.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4850 -: Февруари 22, 2016, 09:55:49 pm »
Хепи, огледай си добре документите. Възможно е да имаш някой забравен или оставен при други документи. Може да се е закачил и да не го виждаш, възможно е даже да ти е в касата. Имаш интерсептиран Близнаци в 11 дом, Меркурий ретро, У и на трети дом.
Не уточних, че под забравен имам предвид да си забравила да оформиш някакво плащане, да напишеш документ за платени пари. Това помисли дали е възможно да се е случило.

Доколкото разбирам, Хепи, точно такъв е случаят.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4851 -: Февруари 22, 2016, 11:29:23 pm »
Една приятна обратна връзка - намерих парите :) - в екселовата ми таблица липсваха 6-7 документа.

 Благодаря за обратната връзка!

Ще ги намериш при повторно преброяване/проверка по документи- Луната ще извърши съвпад с ретро Меркурий У3 в 6д, както и секстил с К5, описваща края на въпроси по 2д.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4852 -: Февруари 23, 2016, 08:34:50 am »
Тоест реално пари не са липсвали, само според таблицата, така ли? Интересен случай, трябва пак да погледна.

да, реално парите са си били точни - но поради обърквацията с двете таблици в два отделни компютъра пропускам да отчета няколко разхода и салдото се увеличава.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4853 -: Февруари 23, 2016, 08:35:56 am »
Доколкото разбирам, Хепи, точно такъв е случаят.

Да, Делфи, точно така е било. Не копирах отделните мнения, за да не натоварвам темата.  :08:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #4854 -: Февруари 25, 2016, 09:33:47 am »
Боби заедно с партньорката си е избягал се някъде надалеко и се крие; с помощта на приятели, съседи, ще го намериш- последен аспект на Луната е хармоничен - с Меркурий в негов 1д.
Боби така и не се върна, мир на праха му.
Съсед каза, че друг съсед се дразнел от кучетата и ги е отровил, но като не сме видели.
Осиновихме друг сладур, безопашат .
Сега и котаракът ни изчезна, ако не се появи тия дни , защото има вероятност да е след мацки, ще питам и за него.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4855 -: Февруари 25, 2016, 12:01:54 pm »
Съжалявам много за Боби!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4856 -: Февруари 25, 2016, 09:11:28 pm »
Боби така и не се върна, мир на праха му.
Съсед каза, че друг съсед се дразнел от кучетата и ги е отровил, но като не сме видели.
Осиновихме друг сладур, безопашат .
Сега и котаракът ни изчезна, ако не се появи тия дни , защото има вероятност да е след мацки, ще питам и за него.
Как казваш "Мир на праха му" все едно си го видяла умряло и посе са го изпепелили в екарисажа... Откъдето дошло- там отишло. Като ги прибираш от улицата разни животинки ги стопанисвай, ако беше вързано кучето в къщичка на двора или по време на разходка с теб, нямаше да се изгуби.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #4857 -: Февруари 25, 2016, 10:13:57 pm »
Нямаше нужда от толкова жлъч.
Вкъщи животните са като членове на семейството и не ги вземаме, за да ги държим на вериги.
Понеже от 34 години имам непрекъснато куче, знам, че два месеца са твърде дълъг период , за да се губи някъде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4858 -: Февруари 26, 2016, 12:28:27 pm »
Нямаше нужда от толкова жлъч.
Вкъщи животните са като членове на семейството и не ги вземаме, за да ги държим на вериги.
Понеже от 34 години имам непрекъснато куче, знам, че два месеца са твърде дълъг период , за да се губи някъде.
Написах, че откъдето дошло-там отишло, нали си го прибрала от улицата, сега някой друг го е прибрал или се скита някъде с други безстопанствени кучета, а това на което казваш "жлъч" е здрав разум- също не съм държала кучетата си на вериги, но сетерите ми си имаха къщичка с дворче и здрава ограда, само за разходка им слагах нашийника на врата, за която се закачва повод. После в апартамента сме имали шпаньол и също не е бил връзван, освен при изкарване навън. И при всичките случаи не съм ползвала вериги, а от най-скъпите кожени нашийници с мека подплата, да не им се протрива козината около врата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4859 -: Февруари 26, 2016, 09:34:11 pm »
При изкарване на кучето навън си е задължително да се води на повод, защото при толкова много автомобили е опасно кучето да ходи отвързано.