Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038287 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5055 -: Май 29, 2016, 05:40:33 pm »
Кой ми открадна 140 лв от портомнето днес на битака :Dвъпросът е зададен 11.18 гр.Русе плюс 12 мин -11.30 София-не мога да качвам карти-ако на някой му се занимава .Аз вече съм сигурен 90%,сигурно Асц ще е късен .А тъкмо се чудех как ще се изрази пр Венера в козирог квадрат натално Слънце,ретро Марс е в орбис на съвпад все оше с Венера/у2/.По-точно е съвпад МП Венера/Нептун .
АСЦ си е наред, Луна У12 риби в 7д в разходящ квадрат с Венера У3, У10 в 10д- жена ловко и незабелязано те е преджобила, Луната в сходяща опозиция с Юпитер и СЛВ във 2д- пиши ги избегали тези пари.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Общи хорари
« Отговор #5056 -: Май 29, 2016, 05:58:03 pm »
Точно-жена-циганка очаквах-имах някакво предчувствие не ми се ходеше,а там-все на цигани попадах-като са много придобиват кураж,пазят се един друг .Знам че циганките са професионални крадли,рефлекс да се оглеждам за такива-тоя път друга схема беше,не бях нащрек-частните уроци се заплащат-все пак друг път ще дебна тия които подозирам,не забравям ,мога да снимам с телефона .Интересно как се описва ситуацията в хорара-УАсц.Слънце-аз съвпад с Венера-пари в 10 д-битака,близнаци -за търговия квадрат/проблем/ с Лунау12-жена,мошенничка,крадла съвпад с Нептун тронов в риби-тая царицата на крадлите е била .Въпросът беще Кой ме е окрал-У7д Сатурн на водолей в негов 10д/битака/,опозиция с у1д -в конфликт с мен,но и избягал,квадрат с Луната у12.Скоро на битак няма да ходя-нямам настроение/поне докато не се разпадне квадрата на пр Венера със нат,Слънце и ретро марс не се обърне директен в скорпион  ::)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5057 -: Май 29, 2016, 06:22:33 pm »
Въпросът ти беше дали до 25-ти ще се срещнеш с В. И Т., като товца са две различни персони и отделни срещи. 25-ти мина, картата я бях разтълкувала правилно, а пък ти си мисли и пиши каквото искаш.
Ако се не лъжа, действието на хорара е 3 месеца, така че не виждам нищо лошо в пояснението, което написах.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5058 -: Май 29, 2016, 06:47:42 pm »
Ако се не лъжа, действието на хорара е 3 месеца, така че не виждам нищо лошо в пояснението, което написах.
Действието е според въпроса, не си питала дали през следващите три месеца ще се срещнеш с някои си, а до точно определена дата. Отделно от това, още тогава мислех да ти пиша, че няма как по една карта да питаш за два различни човека, с които ще се срещаш отделно по различно време.
За да е правдива една карта въпросът трябва да е точно формулиран и преди всичко да е искрен, и за нещо наистина важно за питащия, а не за незначителни неща.

Сега отивам до магазина- ще срещна ли комшийка по стълбите на излизане, а?  :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5059 -: Май 29, 2016, 07:42:36 pm »
Действието е според въпроса, не си питала дали през следващите три месеца ще се срещнеш с някои си, а до точно определена дата. Отделно от това, още тогава мислех да ти пиша, че няма как по една карта да питаш за два различни човека, с които ще се срещаш отделно по различно време.
За да е правдива една карта въпросът трябва да е точно формулиран и преди всичко да е искрен, и за нещо наистина важно за питащия, а не за незначителни неща.

Сега отивам до магазина- ще срещна ли комшийка по стълбите на излизане, а?  :012:
Като оставя настрана факта, че си тълкувала картата "след дъжд качулка", т.е. , след като дадох обратна връзка, хората , за които съм питала , са важни за мен, живеят в далечни до моя, но близки един до друг градове  и бях напълно искрена, защото са срещи, планирани от месец.
За комшиите не се интересувам , понеже са родителите и брат ми.  :19:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5060 -: Май 29, 2016, 07:49:06 pm »
Здравейте. Може ли за помощ по хорара. Въпроса е, дали И. Н. реално ще плати за часовника, който пожела да закупи. Става въпрос за един скъп часовник на брат ми. Омръзна му да го носи и реши да го продаде онлайн. Наскоро четох, мисля, че беше из този сайт, за човек, който е правил поръчка, а де факто след като е изпратена умишлено не я е потърсил. Та и тук да не става въпрос за някой номер. Може ли да погледнете хорара.
Малко противоречива карта предвид опозициите между У1 и У 3 на двамата.
Но пък Луната е в съвпад с У2- парите на поръчалия го, та си мисля, че всичко ще е наред.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5061 -: Май 29, 2016, 07:55:21 pm »
Като оставя настрана факта, че си тълкувала картата "след дъжд качулка", т.е. , след като дадох обратна връзка, хората , за които съм питала , са важни за мен, живеят в далечни до моя, но близки един до друг градове  и бях напълно искрена, защото са срещи, планирани от месец.
За комшиите не се интересувам , понеже са родителите и брат ми. 
Да, тълкъвала съм след като каза, че не е имало среща, но в рамките на действие на хорара- коментарът ми е на 25 май, а пропускаш факта, че никой друг не ти отгвори по картата, защо ли?
 Това за комшиите беше ирония от моя страна, макар че погледнах сега какво показва картата и да- наистина срещнах комшийката и нейния мъж на пейка пред техния вход, техния апартамент е лепнат за нашия, балконите ни са свързани, така че са ми комшии в буквалния смисъл на думата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5062 -: Май 30, 2016, 10:43:40 pm »
Въпросът ми е: " Ще успея ли да помогна на котарака ми да се излекува напълно?
Меркурий У1 в сходящ хармоничен аспект с Плутон У6 в 8д на котарака и ще оцелее, макар да има здравословни аномалии, но напълно едва ли ще оздравее- Мерка У1 в сходяща опозиция с Марс У6, все пак последният аспект на Луната от 10д на лечението е хармоничен - тригон с Марс У6 в негов 6д, така че ще има подобрение на здравословното състояние, с адекватно лечение- прием на медикаменти, изписани от лекуващата лекарка.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #5063 -: Май 30, 2016, 11:27:26 pm »
Благодаря!     

« Последна редакция: Юни 01, 2016, 06:20:39 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5064 -: Май 30, 2016, 11:40:52 pm »
Маймунка, един познат ми каза, че е излекувал болното си куче от тежка болест като го е сложил 1 месец само на сурова храна. Никакви гранулки, никакви готвеници. При твоя котарак - паразитна болест, тумор - все неща, на които прочистване би трябвало да помогне. Ако искаш, опитай.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5065 -: Май 31, 2016, 12:11:34 am »
Ще ти пиша на лични, че ще стане много извън астрологията тук.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5066 -: Май 31, 2016, 10:41:19 am »
Бихте ли погледнали тази карта? Пита се дали човек, който ще пътува на 18 юни до града, където съм, ще разговаря с мен преди това. Нещо ме притеснява разположението на планетите.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #5067 -: Май 31, 2016, 01:25:42 pm »
Не ви ли притеснява да пускате хорари с квадратурата в небето? Аз се замислям до каква степен би повлияла на намерението за хорар.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5068 -: Май 31, 2016, 03:25:19 pm »
Бихте ли погледнали тази карта? Пита се дали човек, който ще пътува на 18 юни до града, където съм, ще разговаря с мен преди това. Нещо ме притеснява разположението на планетите.

Вероятно сте имали някакъв разговор или уговорка, но според мен, няма да се обади/разговаря за това.
По работа ли ще идва?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5069 -: Май 31, 2016, 04:00:14 pm »
Да, Делфин, по работа ще идва. Какво мислиш за неговия 5 дом в картата?