Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038835 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5070 -: Май 31, 2016, 04:20:24 pm »
В неговия 5 дом си ти - Слънце и У4 дом, Венера. Вероятно се чувстваш уютно в негово присъствие. В твоя 5 дом пък се намира неговият управител, Сатурн.
Луната ще пренесе светлина от Слънце към Сатурн. Предстои ви контакт, общуване. Явно симпатия има.
Между управителите на 5-те домове има разпадащ се тригон, а между вашите сигнификатори - сходяща опозиция.
Заради тях и заради последния аспект на Луната, който ще бъде куинконс с ретро Марс и скорошното й преминаване преди това през Уран, може да има промяна в тях, неочаквано, може би някакво отдръпване или намаляване на интензитета на контактите. Възможно е също единият да се откаже от общуването.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5071 -: Май 31, 2016, 04:34:55 pm »
...може би някакво отдръпване или намаляване на интензитета на контактите. Възможно е също единият да се откаже от общуването.

Aaaaa, не може, не давам.  :29: Благодаря ти за коментара.  :58:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5072 -: Май 31, 2016, 04:38:10 pm »
Aaaaa, не може, не давам.  :29: Благодаря ти за коментара.  :58:

Дано не се стигне дотам  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5073 -: Май 31, 2016, 05:02:57 pm »
Негов У1 е Уран в негов 3д на кратките пътувания и комуникацията, Слънцето У1 е в сходящ секстил с него, а Луната в сходящ съвпад, което е и неин последен аспект.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5074 -: Май 31, 2016, 05:39:24 pm »
Негов У1 е Уран в негов 3д на кратките пътувания и комуникацията, Слънцето У1 е в сходящ секстил с него, а Луната в сходящ съвпад, което е и неин последен аспект.

Хммм, значи има на какво да се надявам, така да разбирам. Благодаря, Акрукс.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #5075 -: Юни 01, 2016, 04:08:37 pm »
Извинявам се предварително, че отново ще публикувам въпрос свързан със съдебно дело, който не ме засяга пряко :)
"Х ще успее ли да осъди У?"
Въпросът го задавам аз. Х ми е колежка, а У шеф. Големи неприятности има в работата ми към момента, стигна се е и до физическа саморазправа между двамата, за които питам :o Нямам думи :-X

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5076 -: Юни 01, 2016, 04:21:38 pm »
Извинявам се предварително, че отново ще публикувам въпрос свързан със съдебно дело, който не ме засяга пряко :)
"Х ще успее ли да осъди У?"
Въпросът го задавам аз. Х ми е колежка, а У шеф. Големи неприятности има в работата ми към момента, стигна се е и до физическа саморазправа между двамата, за които питам :o Нямам думи :-X
Твоята колежка ще напусне настоящата работа, може да бъде освободена и/или глобена и тогава да потърси правата си. Най-неочаквано може да започне нова работа, която да я устройва и забрави за настоящите драми.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #5077 -: Юни 02, 2016, 08:57:25 am »
Не ви ли притеснява да пускате хорари с квадратурата в небето? Аз се замислям до каква степен би повлияла на намерението за хорар.
Няма от какво да се притесняват хората от квадратурите,за да си зададат въпросите.В тази карта Меркурий и Луна са без напрегнати мажорни аспекти.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

litaral

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Общи хорари
« Отговор #5078 -: Юни 02, 2016, 09:11:12 pm »
Здравейте,
Ако ви се занимава с моя въпрос ... БЛАДОДАРЯ
Ще имам ли 3-то дете?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5079 -: Юни 02, 2016, 09:35:04 pm »
Здравейте,
Ако ви се занимава с моя въпрос ... БЛАДОДАРЯ
Ще имам ли 3-то дете?
Отговор на този въпрос трябва да се търси в наталната карта, защото по тази излиза, че вече имаш трето дете.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5080 -: Юни 02, 2016, 09:35:17 pm »
Ще имам ли 3-то дете?

А в случая какво Ви притеснява, някакви затруднения ли имате или питате от любопитство?

Темата е представена по 5 дом, където е разположена екзалтирала Луна /сигнификатор на въпроса/ - тази позиция потвърждава искрена заинтересованост, желание за бременност.

След като уточнявате кое по ред дете планирате, можем да го разгледаме по 9 дом. Тук е разположен Вашият сигнификатор заедно с Главата на дракона, отново потвърждава силна обвързаност с темата, ангажираност от Ваша страна, но не еизключено да имате някави притеснения относно здравословното си състояние или способността да заченете. Може да играе и възрастов фактор, ако планирате това дете в по-зряла възраст.

Луната апликира към съвпад с Меркурий – управителя на 9 дом /трето дете/, а преди това ще направи тригон с Юпитер. Последният аспект обаче е опозиция с ретрограден Марс, който в случая е силен есенциално и се намира в неблагоприятен дом /но поне не е ъглов/.

Не бих дала категоричен и еднозначен отговор. Според мен опитите за забременяване от Ваша страна ще продължат, на този етап обаче могат да не завършат с положителен резултат.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5081 -: Юни 05, 2016, 10:50:07 am »
Момиче пита дали до края на 2016 г. ще се съберат да живеят заедно с човека, в когото е влюбена. Това е картата й:



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5082 -: Юни 05, 2016, 04:29:39 pm »
Момиче пита дали до края на 2016 г. ще се съберат да живеят заедно с човека, в когото е влюбена. Това е картата й:
А те имат ли връзка? Като пита дали ще се съберат да живеят заедно, предполагам питащата има предвид да заживее при него, той в чужбина ли е или надалеко от нея? А дали той е свободен, че да предприеме подобна стъпка, ако има дете няма да го лиши от дома си,з а да се събере с питащата. По мое виждане няма да се съберат под един покрив, но в крайна сметка питащата ще е удовлетворена от развитието по въпроса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5083 -: Юни 05, 2016, 05:03:10 pm »
Момиче пита дали до края на 2016 г. ще се съберат да живеят заедно с човека, в когото е влюбена. Това е картата й:

Отдавна ли са заедно?

В момента бих казала, че още са в "бонбонено-букетен период", както го наричат в някои страни. И ситуацията все още не е много стабилна, колкото и влюбени да изглеждат на пръв поглед. Има тенденция обаче леко да се вдигне романтичната мъгла, когато и ако се стигне до обсъждане на някои по-рутинни и практични въпроси, касаещи евентуалното им съвместно бъдеще, планове и сметки.

На този етап не виждам готовност за съвместно съжителство с всичките му рутини и битовизми, а също и отговорности. Не е изключено също така поради външни причини или намеса на обстоятелства да възникнат някакви пречки с общия дом. Ситуацията да не се развие според очакванията на питащата или по начина, по който тя си представя ситуацията.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5084 -: Юни 05, 2016, 08:22:21 pm »
Момичета, благодаря ви за коментарите по картата! Ситуацията там е следната. В момента наистина цари една романтична мъгла над тях, много добре казано. И понеже той е в чужбина, тя иска да се съберат под един покрив възможно най-скоро (до края на тази година), за да не е това дистанционно общуване и безкрайни пътувания един към друг, а и да може реално да прецени потенциала на отношенията им при решаването на битови въпроси. Няма причина той да не поиска на определен етап да заживеят заедно, поне така изглежда сега. Времето може да донесе някакви пречки. Макар че освен да се отчуждят един от друг, не виждам какво друго би ги спряло. Интересно, че по картата излиза, че няма да се получи, а Акрукс казва, че девойката ще е доволна от развитието на въпроса. На мен ми се струва, че ако тези отношения се провалят, голям рев ще падне. Като ги гледа човек, наистина създават впечатление на много хармонична двойка.