Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039032 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5085 -: Юни 05, 2016, 08:51:58 pm »
Благодаря за уточнението.

Засега развитие по въпроса така, както е зададен, не виждам. Но каквото и да се случи, може в крайна сметка да е за добро - Луната в хорара е в сходящ секстил с Парс Фортуна. Ретрограден Марс в 4 дом, дори ако не дава изцяло отрицателен отговор, предполага някакво нестиковане, нещата могат да се развиват по-бавно във времето и да не вървят гладко. Също така, преди да се вземе окончателно решение по въпроса, някои съществени моменти може още много пъти да се преосмислят и отношението към ситуацията да се промени. И не всичко ще зависи от волята и желанието на питащата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5086 -: Юни 05, 2016, 09:58:25 pm »
Благодаря ти за допълненията, Лили. Замислих се за техните отношения. Дали пък родителите й няма да започнат да създават напрежение. Защото първоначално те са били против връзката им. Но все пак са се разбрали да не й се бъркат и каквото тя реши, това да направи. Но ако тръгнат да се коментират реално нещата в светлината на надеждите й, може и да не са толкова сговорчиви. Каквото и да става, силно се надявам да е по безболезнен и за двамата начин, че от толкова разбити сърца...  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5087 -: Юни 05, 2016, 10:38:06 pm »
По-вероятно ми се струва препятствията, ако такива се появят, да идват от страна на мъжа, в когото е влюбена. Или при него да има намеса на обстоятелства, или да му се охлади ентусиазмът по някое време. Но дано всичко е наред и да си изживеят хубавите моменти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5088 -: Юни 05, 2016, 10:41:56 pm »
Интересно, че по картата излиза, че няма да се получи, а Акрукс казва, че девойката ще е доволна от развитието на въпроса. На мен ми се струва, че ако тези отношения се провалят, голям рев ще падне. Като ги гледа човек, наистина създават впечатление на много хармонична двойка.
Няма да стане до края на годината, а не никога- има разлика, а на него му предстои пътуване, може да си идва през отпуската и да си изкарат добре, да се разберат какво ще правят по-нататък, от тази гледна точка ще е удовлетворена от изхода по така поставения въпрос.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5089 -: Юни 07, 2016, 05:47:17 pm »
Ще издържа ли успешно изпита, на който се явих днес? Умишлено задавам по този начин въпроса, защото маркирането ми се струва субективно на въпросите, които не са тестови.
« Последна редакция: Юни 08, 2016, 11:00:13 pm от WhiteRose »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5090 -: Юни 07, 2016, 05:57:58 pm »
Ще издържа ли успешно изпита, на който се явих днес?
Две различни времена в изречението- бъдеще и минало  :)
не трябва ли въпросът да е "Издържах ли изпита, на който се явих днес?
Не си уточнила какъв изпит е- следваш ли, първо явяване ли е?

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5091 -: Юни 07, 2016, 06:07:14 pm »
Според мен правилно съм формулирала въпроса, защото, поставянето на точките е бъдещо събитие, все пак проверяващия може в един ден да е в добро настроение и кондиция, в друг ден да е отнесен и да пропусне да маркира точка. Не е университетски изпит. Това ми е второ яваване на този изпит, първото беше през март 2016.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5092 -: Юни 07, 2016, 06:11:48 pm »
Според мен правилно съм формулирала въпроса, защото, поставянето на точките е бъдещо събитие, все пак проверяващия може в един ден да е в добро настроение и кондиция, в друг ден да е отнесен и да пропусне да маркира точка. Не е университетски изпит. Това ми е второ яваване на този изпит, първото беше през март 2016.
Мен не ме интересува настроението на изпитващия, нали се интересуваш дали си издържала изпита- щом е второ явяване би трябвало да си го издържала успешно.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5093 -: Юни 08, 2016, 12:47:03 am »
Ще издържа ли успешно изпита, на който се явих днес? Умишлено задавам по този начин въпроса, защото маркирането ми се струва субективно на въпросите, които не са тестови.
парса го няма и не виждам хубаво градусите  :012: :012:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5094 -: Юни 08, 2016, 11:01:17 pm »
парса го няма и не виждам хубаво градусите  :012: :012:
ok, сложих по-хубава карта.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5095 -: Юни 11, 2016, 09:20:49 pm »
Здравейте, пак съм в сесия и пак съм тук ::)
Ще взема ли изпита на 13.06.?
Благодарности за вниманието ви

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5096 -: Юни 11, 2016, 11:24:18 pm »
Кога е зададен този въпрос? Това хорарната карта ли е въобще?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5097 -: Юни 12, 2016, 02:22:49 pm »
Имам един здравен въпрос, за единия ми домашен любимец.

Очевидно има дентални проблеми, през седмицата ще го водя при ветеринар за почистване на зъбен камък. Препоръчаха ми обаче преди това да се пуснат изследвания на биохимични показатели, има съмнения за вродено автоимунно заболяване.

Въпросът е "Има ли котаракът по-сериозен здравословен проблем?".

Напоследък много линее, направо се е стопил. Не е изключено и да е от стрес, защото постоянно е тормозен от друг, по-малък котарак /който бях прибрала от улицата/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5098 -: Юни 12, 2016, 08:09:57 pm »
Май да, не е във форма.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5099 -: Юни 12, 2016, 08:14:49 pm »
Благодаря, Диди.

Утре ще му пусна лабораторни изследвания - при всички положения са необходими, преди са се прави интервенция с упойка и ултразвук.

---
Кръвната картина е много добра, следобед ще излязат и биохимичните показатели /урея, креатинин и т.н./ - в случая те са по-важни, особено за персийски котарак на такава възраст. После, ако всичко е наред, ще го водим на зъбар.  ;D

---
Окончателна ОВ:

Много съм щастлива - всичко му е наред, всички показатели. Но бях длъжна да направя проверка, за да се установи причината за това отслабване. Сега вече съм сигурна, че е от сексуален тормоз /от дивото улично коте, което прибрах/, а не поради скрито заболяване. Вдругиден сутринта ще му чистят зъбките.  :)



« Последна редакция: Юни 13, 2016, 04:58:22 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui