Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037367 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6360 -: Януари 14, 2018, 01:13:56 pm »
, защото тя вече има две деца и не иска и да чуе за трето


П.С. Пак гледам картата и виждам, че АЦ  е на изгорения път, означава ли това, че отговорът не се потвърждава?

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #6361 -: Януари 14, 2018, 01:34:46 pm »
Още сега мога да дам ОВ - обади ми се да каже, че не е бременна. Благодаря на Лили, Акрукс и Сафо за коментарите.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6362 -: Януари 14, 2018, 02:48:50 pm »
Още сега мога да дам ОВ - обади ми се да каже, че не е бременна. Благодаря на Лили, Акрукс и Сафо за коментарите.

Браво!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6363 -: Януари 18, 2018, 03:21:47 pm »
Здравейте! Имам следния въпрос: " Ще хареса ли Х подаръка, който мислим да подарим за предстоящия повод?" Подаръка по 5ти дом ли трябва да гледам, 11 дом за Х?
Ти и Х мислите да купувате подарък или питаш дали на Х ще му хареса подаръка, който ти и някой друг сте намислили да купувате?
Подаръкът по 2д на Х, а дали ще го хареса по негов 5д.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #6364 -: Януари 18, 2018, 08:22:55 pm »
Добър вечер! Отдавна нямам вечер да си чета форума, а има много интересни теми. Тази вечер мой близък ме помоли да използвам астрологията, за да разбера нещо за едно изчезнало момче на 25 год. Пита ме дали е добре, къде е, ще се намери ли. Няма го повече от месец, не се е обаждал. Внезапно е казал на баба си, че заминава за чужбина и веднага е тръгнал без сбогуване. Оттогава ни вест, ни кост. Направих хорарна карта за минутата, в която ми зададоха въпроса и моето местоположение.

Мен лично хорарът не ме обнадеждава. Не мога да реша дори коя планета е по-подходяща за сигнификатор - Уран или Нептун. Ако е Уран, никак не ми изглежда да е в чужбина, а ако е Сатурн, е някъде при приятели. Нептун в неговия 1 дом ми навява мисли, че се крие и е излъгал, че е в чужбина.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #6365 -: Януари 18, 2018, 08:29:28 pm »
Задаващият въпроса познава ли момчето, емоционално свързан ли е. Защото може и по Асц да се гледа къде е момчето.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #6366 -: Януари 18, 2018, 08:42:43 pm »
Час на въпроса е Сатурн, въпроса е радикален, и момчето е по 7 дом, с упр. Сатурн, който е в собствен знак но в 12
от 7.  Сатурн няма никакви аспекти. Предполагам, че има някакви проблеми това момче, но питащият ще получи някаква информация Слънцето сменя знак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6367 -: Януари 18, 2018, 09:25:50 pm »
Като посока югозапад,в 11д,при приятел(от друг етнос,чужденец),клубове,места за събирания,църкви,секти,.......Козирог -ферми,мини,високи скали,или пещери,църковен двор,тухлена сграда,полицейски участък,дом на родителите(село,вила),селска местност,запустяла къща......с нептун в 1ви секти,църкви.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6368 -: Януари 18, 2018, 09:47:40 pm »
Добър вечер! Отдавна нямам вечер да си чета форума, а има много интересни теми. Тази вечер мой близък ме помоли да използвам астрологията, за да разбера нещо за едно изчезнало момче на 25 год. Пита ме дали е добре, къде е, ще се намери ли. Няма го повече от месец, не се е обаждал. Внезапно е казал на баба си, че заминава за чужбина и веднага е тръгнал без сбогуване. Оттогава ни вест, ни кост. Направих хорарна карта за минутата, в която ми зададоха въпроса и моето местоположение.
Местонахождението на този, който пита съвпада ли с твоето?

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #6369 -: Януари 18, 2018, 10:58:57 pm »
Тук няма описание на това какъв е интереса на питащият, защото Сатурн не може да сигнифицира младото момче, или ако го сигнифицира то картата има друкг ракурс.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #6370 -: Януари 19, 2018, 01:50:45 pm »
У1 на квезита е в твоя първи дом, в твой знак. Съпругът ти ще направи всичко възможно да не се стигне до развод. Той е в квадрат с Марс - негов У4 (края на нещата) и твой У10 (социалния ти статус), което потвърждава фрустрация и напрежение при него.
Положението на вашите сигнификатори не показва нито подобряване, нито влошаване на ситуацията. Но изглежда ти си взела крайно решение, защото си представена от тронов Сатурн и Луна с ЮЛВ в твоя първи дом. Много си огорчена и изстинала. Той изглежда безпомощен и без полезен ход - Луната не получава подкрепа от никоя планета и има сходящ напрегнат аспект с Марс.

За развод освен вашите У1 бих гледала и третите ви домове, защото по тях са договорите. Твоите У1 и У3 - Сатурн и Марс нямат аспект помежду си въпреки че са силни по отделно. Луната е в квадрат към твоя У3, който е и У10. Тоест, няма промяна по трети и 10 дом - договори и социален статус. Фактическият развод - като правно събитие няма да се случи до една година, но по картата се вижда, че ти в себе си вече си се "развела" с този човек.
Твоят сигнификатор е силен, а неговият е зависим от теб, защото е в твоя знак и в първия ти дом, така че ти диктуваш развитието на нещата. Предвид природата на знаците допускам, че поради съвсем практични причини ще решиш да изчакаш и да обмислиш добре какво да направиш. Ще подходиш методично и с търпение.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6371 -: Януари 19, 2018, 02:17:10 pm »
Не съм разглеждала хорара детайлно, само хвърлих едно око.
И моето първо впечатление от хорара е, че съпругът ще е склонен да бави и отлага развода. Може да направи всичко възможно, за да въздейства и чрез съдии, адвокати. Нахъсан е да стане на неговата. Тук все още не се пита за стартирала бракоразводна процедура, така че няма да дирим съдебни процедури и адвокати в хорара. Или вече е дадена зелена светлина на делото за развод? Има ли депозирана молба за разтрогване на брака, наети ли са адвокати? Не разбрах, затова уточнявам.

Сега погледнах – часови управител Слънце, което е в съвпад с Асцендента. Това потвърждава силното влияние на съпруга върху теб и ситуацията. В сатурнов знак, където е разположен и твоят управител. Но ти си в неблагоприятен кадентен дом – за теб ситуацията все още е неясна, с неизвестен изход. Имаш ли притеснения за децата във връзка с евентуалния развод? Обаче Слънцето, като естествен сигнификатор на мъжа, ти е в знака и ти го държиш.

Луна във фиксиран знак говори за по-бавно развитие на ситуацията. А това, че е в първи дом, вероятно показва, че въпросът е важен за теб. Но последният ѝ аспект е квадратура с ъглов силен Марс, така че мисля, че някакви обстоятелства могат да попречат и процедурата да се забави. Добре, че поне Луната вече се е показала или съвсем скоро ще се види. Новолунен хорар по-трудно би се разтълкувал.

Вие сте с общ триплицитетен управител – невидима Венера. А вторите управители са в квадрат – Луната и Марс. Всъщност Слънцето е малко под хоризонта, така че на преден план по-скоро излизат нощните тригонократори, те са в сходяща квадратура и фиксирани знаци, ъглови. Но по-силно е представен неговият, т.е. на 7 дом. Както казах по-горе, вероятно съпругът има нужните връзки и разполага за механизми за въздействие върху развоя на ситуацията, особено като се стигне до съдебна процедура.

Според мен ситуацията все още е неясна и на този етап трудно бихте стигнали до консенсус, до компромисно решение. Има конфликтен заряд и склонност към заинатяване. Дори, бих казала, и малко реваншизъм.



« Последна редакция: Януари 19, 2018, 02:37:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6372 -: Януари 19, 2018, 02:48:34 pm »
У1 на квезита е в твоя първи дом, в твой знак. Съпругът ти ще направи всичко възможно да не се стигне до развод. Той е в квадрат с Марс - негов У4 (края на нещата) и твой У10 (социалния ти статус), което потвърждава фрустрация и напрежение при него.
Положението на вашите сигнификатори не показва нито подобряване, нито влошаване на ситуацията. Но изглежда ти си взела крайно решение, защото си представена от тронов Сатурн и Луна с ЮЛВ в твоя първи дом. Много си огорчена и изстинала. Той изглежда безпомощен и без полезен ход - Луната не получава подкрепа от никоя планета и има сходящ напрегнат аспект с Марс.

За развод освен вашите У1 бих гледала и третите ви домове, защото по тях са договорите. Твоите У1 и У3 - Сатурн и Марс нямат аспект помежду си въпреки че са силни по отделно. Луната е в квадрат към твоя У3, който е и У10. Тоест, няма промяна по трети и 10 дом - договори и социален статус. Фактическият развод - като правно събитие няма да се случи до една година, но по картата се вижда, че ти в себе си вече си се "развела" с този човек.
Твоят сигнификатор е силен, а неговият е зависим от теб, защото е в твоя знак и в първия ти дом, така че ти диктуваш развитието на нещата. Предвид природата на знаците допускам, че поради съвсем практични причини ще решиш да изчакаш и да обмислиш добре какво да направиш. Ще подходиш методично и с търпение.
Много точно си хванала ситуацията.Браво момиче.Такива са фактите.The_One,Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6373 -: Януари 19, 2018, 02:53:58 pm »
Не съм разглеждала хорара детайлно, само хвърлих едно око.
И моето първо впечатление от хорара е, че съпругът ще е склонен да бави и отлага развода. Може да направи всичко възможно, за да въздейства и чрез съдии, адвокати. Нахъсан е да стане на неговата. Тук все още не се пита за стартирала бракоразводна процедура, така че няма да дирим съдебни процедури и адвокати в хорара. Или вече е дадена зелена светлина на делото за развод? Има ли депозирана молба за разтрогване на брака, наети ли са адвокати? Не разбрах, затова уточнявам.

Сега погледнах – часови управител Слънце, което е в съвпад с Асцендента. Това потвърждава силното влияние на съпруга върху теб и ситуацията. В сатурнов знак, където е разположен и твоят управител. Но ти си в неблагоприятен кадентен дом – за теб ситуацията все още е неясна, с неизвестен изход. Имаш ли притеснения за децата във връзка с евентуалния развод? Обаче Слънцето, като естествен сигнификатор на мъжа, ти е в знака и ти го държиш.

Луна във фиксиран знак говори за по-бавно развитие на ситуацията. А това, че е в първи дом, вероятно показва, че въпросът е важен за теб. Но последният ѝ аспект е квадратура с ъглов силен Марс, така че мисля, че някакви обстоятелства могат да попречат и процедурата да се забави. Добре, че поне Луната вече се е показала или съвсем скоро ще се види. Новолунен хорар по-трудно би се разтълкувал.

Вие сте с общ триплицитетен управител – невидима Венера. А вторите управители са в квадрат – Луната и Марс. Всъщност Слънцето е малко под хоризонта, така че на преден план по-скоро излизат нощните тригонократори, те са в сходяща квадратура и фиксирани знаци, ъглови. Но по-силно е представен неговият, т.е. на 7 дом. Както казах по-горе, вероятно съпругът има нужните връзки и разполага за механизми за въздействие върху развоя на ситуацията, особено като се стигне до съдебна процедура.

Според мен ситуацията все още е неясна и на този етап трудно бихте стигнали до консенсус, до компромисно решение. Има конфликтен заряд и склонност към заинатяване. Дори, бих казала, и малко реваншизъм.
Благодаря Лили!Имам голям син.За развод само аз съм споменавала.Той не желае.Чувствам се наранена.Аз съм финансово зависима,засега.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6374 -: Януари 19, 2018, 02:55:38 pm »
Патова ситуация. Но се надявам да намериш изход. Ако не сега, то след време. Но е желателно предварително да обмислиш стратегия за действие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui