Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037258 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6870 -: Август 07, 2018, 10:58:56 am »
Ще имам ли някакви проблеми на новата работа?
Като във въпросa си визирам - работодатели,колеги,обстановка и така нататък.
Благодаря!
С работодатели и със заплащането няма да имаш проблеми на новата работа, а с колегите няма да имаш разбирателство, ще е нужно да правиш компромиси в името на работата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6871 -: Август 07, 2018, 11:04:38 am »
Ще се срещна ли/запозная с Х,назована по име,до 1година?
по тази карта излиза, че вече сте се срещали и общували, може да е само виртуално
ти ли питаш или някой твой познат/клиент пита за някоя мацка?  :012:
ако ти питаш за себе си, по картата излиза, че по някакъв начин Х е в твоята зона на приятели, на общност по интереси (възможно е да е астрологична), ако посетиш неин семинар или те консултира, ще се запознаете  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6872 -: Август 07, 2018, 11:15:27 am »
по тази карта излиза, че вече сте се срещали и общували, може да е само виртуално
ти ли питаш или някой твой познат/клиент пита за някоя мацка?  :012:
ако ти питаш за себе си, по картата излиза, че по някакъв начин Х е в твоята зона на приятели, на общност по интереси (възможно е да е астрологична), ако посетиш неин семинар или те консултира, ще се запознаете  :)
Акрукс, благодаря много за включването!Аз задавам въпроса за жена,която не познавам,но тя ме познава.Смятам,че ме е виждала и се е обаждала по телефона в къщи.Позната на мъжа ми.Моля не ме цитирате,после ще трия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6873 -: Август 07, 2018, 11:38:48 am »
Ще имам ли някакви проблеми на новата работа?

Мисля, че на този етап си изпълнен със съмнения и това може да пречи на обективната оценка.
Луната тук е в ъглов дом, тематично свързана с въпроса и няма неблагоприятни аспекти.
Въпреки това мисля, че ще ти е нужно време за адаптация, докато не се избистрят някои моменти.
От гледна точка на заплащането и аз мисля, че няма да имаш проблеми. Но може да не си удовлетворен от някои организационни моменти в това дружество/обект. С колегите ще са нужни компромиси, за да се избегнат някои разногласия. Подчинени предполагам, че няма да имаш? С по-нисшестоящи би могъл да имаш неразбирателство (те винаги създават най-много проблеми). Мисля, че тази част от щата във въпросния обект не е представена много добре. Ако приемем Слънцето за естествен сигнификатор на ръководството, би могъл да спечелиш шефското благоразположение, но ще трябва да се постараеш.

ПП. Обаче в този хорар Слънцето е часови управител, а Меркурий е изгорен от него. Доколко е функционален такъв сигнификатор - не мога да кажа. В случая Меркурий е много важен - управлява и питащия, и неговата кариера. Но може би просто говори за някаква неяснота на този етап - ретрограден и изгорен сигнификатор в 12 дом, където не вижда Асцендента.





« Последна редакция: Август 07, 2018, 11:57:05 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6874 -: Август 07, 2018, 12:55:57 pm »
Акрукс, благодаря много за включването!Аз задавам въпроса за жена,която не познавам,но тя ме познава.Смятам,че ме е виждала и се е обаждала по телефона в къщи.
Да, това излиза в картата- Венера У3 за Х в твоя 1д до АС, в разходящ хармоничен аспект с Плутон У3 в 4д за теб, това имах предвид, като написах, че сте общували- чували сте се, макар да е само по телефона и да не е търсила конкретно теб, а да се е обаждала в дома ви
« Последна редакция: Август 07, 2018, 12:59:05 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6875 -: Август 08, 2018, 08:05:19 am »
По моя си хорар се замислих:Възможно ли е да ме следи в социална мрежа?Знае името ми.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #6876 -: Август 08, 2018, 12:56:41 pm »
Ще успея ли да си заменя сандалите с друг номер?
Купени са от реален магазин, искам същите , но номер по- малки, обаче като знам продавачката...
Онлайн замяната е лесна работа, тук ще видя зор , ако изобщо успея.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6877 -: Август 08, 2018, 01:12:46 pm »
Ще успея ли да си заменя сандалите с друг номер?

Ти и сандалите сте представени от силна Венера на Асцендента, харесали сте се.
А разходящият квадрат на Луната с Венера вероятно говори за несъответствие в размера, иначе стоката е хубава.
Тук Луната е много силна – хем в домицил, хем ъглова. Но не ми харесва опозицията със Сатурн, той е в 4 дом и има отношение към завършека на ситуацията. Последният аспект на Луната е с Юпитер, тук обаче има смесена рецепция и може да не си напълно удовлетворена. Обаче хубавото е, че часът на задаване на въпроса е под Юпитер, това прави тригона на Луната с него по-активен /домовете, които той управлява, нямат отношение към въпроса/. За замяна не мога да кажа със 100% сигурност. Да не се окаже, че няма с един размер по-малки или да намерят друга причина. Продавачката е представена от бавен, ретрограден Марс близо до Кету. Наистина не е човек, с който лесно ще се договориш. Но ако сандалите са само пробвани и са със запазен етикет и опаковка, по закон имаш право да ги върнеш. Само провери какъв е срокът за връщане, кога си ги купила. В крайна сметка, ако откажат замяна, можеш да претендираш за връщане на стоката и да си получиш парите обратно. Като по-песимистичен вариант мисля, че така може да проработи сходящият тригон на Луната с Юпитер. Не ми харесва тоя ретро Сатурн на Имум Цели, но това не е последният аспект на Луната.

А за криви и надменни продавачки си има закони, уреждащи търговската дейност и правата на потребителите.

Но действай експедитивно, докато Марс не е влязъл в знака си на екзалтация. И в хорара има подчертан кардинален акцент. Според хорара си в силна позиция, сигнификаторът на въпроса също, така че би трябвало да има някакво развитие, по някакъв начин да се удовлетвори претенцията – ако не може със замяна, тогава връщане на заплатената сума.

« Последна редакция: Август 08, 2018, 01:19:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #6878 -: Август 08, 2018, 01:54:26 pm »
Лили, благодаря ти за обстойния анализ. Пазя всичко необходимо, даже съм склонна на друг цвят/ модел, те лоши нямат това лято.
Не съм наясно със сроковете за връщане и замяна в реалната търговия, ще потърся в нета.
Такова мерене и чудене беше, но съвсем изключих, че са с уголемена номерация.
Ще се пробвам утре или в петък.
Предложиха ми веднага замяна в онлайн сайта им, но не ми се занимава , а и веднъж ме разочароваха с друга подметка на поръчания модел.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6879 -: Август 08, 2018, 01:59:53 pm »
По моя си хорар се замислих:Възможно ли е да ме следи в социална мрежа?Знае името ми.
Ако питаш за мене- не те знам коя си и не те следя  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6880 -: Август 08, 2018, 03:22:14 pm »
Миналата седмица и аз имах две несполучливи покупки, за пръв път се случва да връщам стока. Но няма да правя замяна, направо чакам да ми върнат парите. Чрез сайтове за онлайн търговия, там си има процедура за връщане в 30-дневен срок.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6881 -: Август 08, 2018, 04:07:14 pm »
Ако питаш за мене- не те знам коя си и не те следя  :D
Ти шегуваш ли се?Не питам за теб,нито за друг от форума.Никой не познавам.Само с един човек от форума се запознах лично.Защо реши ,че питам за теб?Заради у6 в 5дом?Вероятно работата и е свързана с деца,но не съм сигурна.
« Последна редакция: Август 08, 2018, 05:06:15 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6882 -: Август 09, 2018, 09:32:56 am »
Ти шегуваш ли се?
А ти как мислиш?
Ако не беше шега, щеше ли да сложа ухилен емотикон?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6883 -: Август 09, 2018, 10:12:12 am »
А ти как мислиш?
Ако не беше шега, щеше ли да сложа ухилен емотикон?
помислих,че си сериозна и мнителна по отношение на мен и въпроса ми.Благодаря за подсказката,защото сутринта изведнъж ми се изясни ситуацията. Всъщност лелята на Х работи с деца.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6884 -: Август 09, 2018, 05:40:47 pm »
Значи,благодаря на всички,които са коментирали хорара. Та така оказва се,че някои хора имат доста дълги ръце - ако ме разбирате. Имат хора навсякъде... Та така.. сега,казвам си.. тези хора да се молят да не стане така,че един ден аз да съм силният,заклевам се... много мъки ще видят.. Играят си с живота и хляба на хората.. Това е тормоз. Та.. тази работа,няма да стане,и да колегите - са проблемът. Почувствах се длъжен,да ви кажа. Благодаря ви още веднъж.
« Последна редакция: Август 09, 2018, 05:42:48 pm от Ali_Lun »