Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038429 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6945 -: Август 27, 2018, 07:11:35 pm »
Много се радвам, че си намерила хора за кученцето!!!  :clap:
Днес говорих с нашите, те са навиха за куче, обаче казаха, че искат малко кученце, което няма да порасне на големина и което да е на няколко месеца, за да могат тепърва да го учат, понеже е по-лесно. Нямаме и особени финансови възможности. Не държат на порода, но държат на горните две неща.

По приютите има много, както и такива които се дават от хора из фейсбук

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6946 -: Август 27, 2018, 07:26:52 pm »
Намерих осиновители   :)

Божеее, поне една хубава новина да науча днес! Много се радвам!  :72:
Преди малко научих една лоша, а сега прочетох за положителен развой при теб.

Между другото, след като разтълкувах хорара ти, извадих три карти Таро – последните две бяха Светът и Магьосник. Като на магия всичко се е наредило – пу, да не му е уруки!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6947 -: Август 27, 2018, 07:39:22 pm »
При стационарен Марс паднах отново с колелото, съвсем нелепо, в близост до нас, заради дъжда.  ??? Видях, че каплите са леко криви, друго не видях, да има, може би спирачките опираха повече. Доколкото гледах, рамката и вилката са ок (те са най-важни). Утре сутринта ще го занеса на ремонт. По хорара вижда ли се има ли някакви по-сериозни поражения?
Тези дни хем внимавах и пак стана беля. То човек вече никъде да не излиза...
Като гледам, Венера е направила квадрат с Плутон (този аспект ли показва инцидента?). Меркурий У8 е в сходящ квадрат с Юпитер У2 - може би показва, че ще се наложи да се охарча за ремонт? Венера У4 и У9 ще направи квадрат все пак с Марс У3 (проверих в ефемеридите), но пък Луната ще направи последен аспект секстил с Марс - значи ли все пак, че щетите не са толкова сериозни?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6948 -: Август 27, 2018, 09:00:33 pm »
Божеее, поне една хубава новина да науча днес! Много се радвам!  :72:
Преди малко научих една лоша, а сега прочетох за положителен развой при теб.

Между другото, след като разтълкувах хорара ти, извадих три карти Таро – последните две бяха Светът и Магьосник. Като на магия всичко се е наредило – пу, да не му е уруки!  :012:

В последно време при мен нищо не се случва както трябва, все проблеми, та съвсем не очаквах да и намеря дом. Дано има късмет кученцето. Ама ще си отдъхна чак когато се установи в новият си дом, че вече свикнах всичко да се обърква и не се радвам предварително. Още не мога да намеря транспорт, има разни зоотаксита, но предпочитам лично да я предам, защото и без това ще се стресира, поне да редуцирам стреса до минимум.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6949 -: Август 27, 2018, 09:46:29 pm »
Видях, че каплите са леко криви, друго не видях, да има, може би спирачките опираха повече. Доколкото гледах, рамката и вилката са ок (те са най-важни). Утре сутринта ще го занеса на ремонт. По хорара вижда ли се има ли някакви по-сериозни поражения?
Не, няма сериозни поражения, освен установените от теб по металната част.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6950 -: Август 27, 2018, 09:48:20 pm »
Не, няма сериозни поражения, освен установените от теб по металната част.
Благодаря ти много, Акрукс!
Погледнах мястото, където паднах (близо до нас е), оказа се, че заради дъжда една плоча от тротоара е разклатена и може би заради това или заради силния дъжд тогава паднах.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #6951 -: Август 28, 2018, 09:43:42 am »
Здравейте.
Напоследък е много наболял този проблем при нас с мъжът ми и реших да се допитам до хорарната астрология.
Искаме да строим къща на наследственото място, което все още не е ясно кой ще получи. Родителите му искат да го предоставят на брат му, но ние настояваме да е за нас, защото той все пак има апартамент. Ако той получи и мястото и апартамента, ние трябва да останем в къщата с тях, което не е желателно, защото не се понасяме, а и не искаме да си отглеждаме децата по този начин. Искаме да сме си отделно и да си имаме свой дом. Другата седмица мъжът ми мисли да разговаря с брат си и да го попита дали има някакви претенции към това място.
И ако каже, че няма, вече ще се проведе и разговор и с родителите му, за да им каже решението ни.

Въпросът ми е: Ще си построим ли къща на наследственото място на съпругът ми?

Сърдечно благодаря за отделеното време.
 :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6952 -: Август 28, 2018, 11:07:17 am »
Не, няма сериозни поражения, освен установените от теб по металната част.
Akruks, слава Богу, оказа се права - само каплите бяха изкривени, изправянето и на двете ми струваше 4 лева.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6953 -: Август 28, 2018, 02:09:43 pm »
Здравейте.
Напоследък е много наболял този проблем при нас с мъжът ми и реших да се допитам до хорарната астрология.
Искаме да строим къща на наследственото място, което все още не е ясно кой ще получи.
Въпросът ми е: Ще си построим ли къща на наследственото място на съпругът ми?
Мъжът ти вече е получил наследство- дали е споменатото място или къщата, в която живеете с родителите му, но няма намерение да се мести и да се разделя с тях, преди ти казах същото, пък какво ти говори, само докато ти мине, е отделно :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #6954 -: Август 28, 2018, 02:55:18 pm »
Мъжът ти вече е получил наследство- дали е споменатото място или къщата, в която живеете с родителите му, но няма намерение да се мести и да се разделя с тях, преди ти казах същото, пък какво ти говори, само докато ти мине, е отделно :)

akruks,
Ами то мястото е на 300 метра от тази къща. На мен ми е ясно, че иска да е близо до тях, аз не го карам да се отдели от тях напълно. Просто искаме самостоятелен дом. Не иска да излизаме на квартира, това го знам.
Ами ако така ще действа, няма да се разберем изобщо. Аз не мога да търпя такова вмешателство.
Благодаря ти за отговора, ще ти дам ОВ, когато се разбере до 2 седмици какво е положението.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6955 -: Август 29, 2018, 01:27:32 pm »
Привет! Имам въпрос - ще купим ли работното помещение? Става дума за конкретно,набелязано помещение


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6956 -: Август 29, 2018, 01:34:35 pm »
Мисля, че не.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6957 -: Август 30, 2018, 06:32:29 pm »
Благодаря за отговора :) Някой друг може ли да се включи с мнение?

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #6958 -: Септември 02, 2018, 12:38:51 pm »
Ще си взема ли изпита утре?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6959 -: Септември 02, 2018, 03:32:33 pm »
Ще си взема ли изпита утре?
ще го вземеш