Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040038 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8100 -: Май 15, 2021, 09:08:13 pm »
Весо, много си страхлив.
Ти ако си на мое място , ще умреш от страх с всичките истории , които споделих тук- бяха намесени шефката, родителите ми, близки , приятели,полиция.
Като ми е чиста съвестта- всичко съм направила като ответен удар , ХИч не ме интересува кой какво и къде говори за мен. За щастие много хора ми вярват, защото знаят с какъв помияр съм си имала работа. И даже ме подкрепят в това, което направих. А таз влюбена в него овца може да се пъне колкото си иска, щом ѝ харесва ролята да е маша в ръцете му.
Благодаря ви за тълкуването по моя случай.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8101 -: Май 18, 2021, 10:32:26 am »
Оказа се, че се намери уж снимка, на която се вижда въпросният предател на същото място да разговаря с онези хора, които мисля че ме заплашваха. Ходихме с един негов добър приятел и две момчета заедно с бащата на едното, да пускаме на Марково отгоре резиденцията и след първото пускане, когато започна да вали и бяхме спряли пред кварталния магазин за храна, споменах, че са ми изпратили въпросната снимка и онзи негов приятел започна да мига уплашено на парцали. После ние решихме да пуснем още поне два пъти пътеката, а той пожела да се върне сам в Пловдив и го изпратих до края на селото, за да се ориентира накъде да върви. Като се върнах, веднага получих обаждане от двамата, където поне 20 минути се опитваха да ме убеждават, че искали да ми помогнат и трябвало да им кажа кой се вижда на снимката, но аз им казах, че няма как да им кажа и че е за тяхно добро да не знаят кой е. В крайна сметка им казах, че съм изпратил снимката на специалист, който може да оправи качеството и че ще стои при него, а пък аз съм я изтрил от телефона си, дори и от кошчето, за да не хрумне на някой "доброжелател" да реши да ми краде телефона. :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8102 -: Май 18, 2021, 09:32:03 pm »
Винаги търся някъде светлината ,но сега ми е трудно да открия подкрепящи аспекти.. Не са обнадеждаващи нещата, освен ако промяната на дома, по която гледаме човека и някоя Парс Фортуна за надежда да промени нещо..И по 3 и по 4 и по 7 дом, все не ми ок .,ако може да определиш по кой дом да го гледаме..

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8103 -: Май 18, 2021, 09:50:20 pm »
По 3дом- да

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8104 -: Май 18, 2021, 10:04:20 pm »
Както и да го гледам -ще лежи ,няма да го подмине горчивата чаша. Има интерсептиран козирог в дванайсти. Сатурн опозе Луната му е в първи, Юпитер у дванайсти е в критичен градус, като Слънцето ще завърши квадрат с него. Слънцето е диспозитор на Луната. Ще изпие горчивата чаша .За по -лека присъда.. евентуално Венера у9 ще направи секстил с Луната и съвпад с тронов Меркурий. Може и адвокат да му издейства по-лека присъда. Друго не ми идва .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8105 -: Май 19, 2021, 08:55:43 pm »
Това е само хорар, пък ще се включат и други с мнение и подробности.. виж му натала ,там дали му се заформя нещо по дванайсетодомно ..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8106 -: Май 19, 2021, 09:03:59 pm »
Това е само хорар, пък ще се включат и други с мнение и подробности.. виж му натала ,там дали му се заформя нещо по дванайсетодомно ..
Ребека,тъкмо четях и това си помислих.В натала трябва да има указание за изолация/затвор -12 дом,4ти дом,у1ви

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #8107 -: Май 19, 2021, 09:45:50 pm »
Нямам час на раждането. Мога да питам майката за ориентир. Бих платила колкото трябва за помощ, защото знам, че астрологията може да ни насочи какво ще стане, как и тн., но не знам с бегъл час ще направи ли някой ректификация. Моля ви каквото се сещате като вариант и помощ може и на ЛС да ми пишете. Много е важно. Благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8108 -: Май 20, 2021, 04:11:20 pm »
Ще оживее ли кучето?
Днес припадна , трепереше и от носа и муцуната му течаха някакви води.
Младо , здраво куче, много агресивно доскоро. От лятото почнаха едни петна да му излизат, чешеше се, водиха го на лекар, пи хапчета. Петната останаха, то почна да не се храни много, но пак си беше жизнено и подвижно.
Не знам какво се случва, на баща ми 2/3 от пчелите измряха, заекът кашля страшно, другото куче днес също.
Ето и картата:
Корея,не съм сигурна ,но Меркурий у7,у8 домове за кучето в негов 1ви дом,Луната в 8ми дом върви към аспект с Юпитер у1 за кучето и е в негов 12дом.Нептун/Меркурий в 1ви дом-възможно е да има някак некоординирани движения,освен паразити,има още нещо.По скоро съм песимист относно хорара.
Кучето се оказа епилептик.
Правиха му изследвания на кръвта, нищо не откриха, само изписаха куп лекарства и витамини.
Прави още няколко припадъка, брат ми записал един и в клиниката са му казали, че е епилепсия.
Като чета в нета, точно това е.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8109 -: Юни 01, 2021, 04:57:27 pm »
Срещу домът ни започна строеж на редови къщи, които ще се дават под наем. Мястото, където живеем беше тихо и спокойно. С мъжът ми сме в тих ужас и се чудим какво да правим. Умуваме да продадем къщата си и да се изнасяме извън града, в някое село. Въпросът ми е:Ще успеем ли да купим мяст/парцел до една година?
Помагайте, тълкувайте... Незная какво да правим.
« Последна редакция: Юни 01, 2021, 05:12:24 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8110 -: Юни 01, 2021, 10:20:57 pm »
Срещу домът ни започна строеж на редови къщи, които ще се дават под наем. Мястото, където живеем беше тихо и спокойно. С мъжът ми сме в тих ужас и се чудим какво да правим. Умуваме да продадем къщата си и да се изнасяме извън града, в някое село. Въпросът ми е:Ще успеем ли да купим мяст/парцел до една година?
Помагайте, тълкувайте... Не зная какво да правим.
Не бързайте с продажбата, по-добре я давайте под наем къщата, а иначе мъжът ти може да получи наследство недвижима собственост- Луната я описва при него, като У4 или пък показва покупка с кредит
, ще е някъде до вода- река, езеро, язовир :)
« Последна редакция: Юни 01, 2021, 10:26:17 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8111 -: Юни 01, 2021, 11:10:33 pm »
Много ми се иска да разбера кои са, но ако Т. ги познава, как да го накарам да ги издаде? ::)
Всички са вързани.Кой кого да издаде?Та тези ,които познаваш и общуваш с тях са замесени,а не непознати хора.
Какви приятели и приятелства тук ,а и въобще.Приятелства се градят с години,доверие трябва.Щом се чудиш кой ти е приятел и кой не,това означава,че никой не ти е.......все едно сме в детската градина и ще се дърпаме за куклите и парцалките.
Гледай си семейството ,работата,и не се занимавай повече да дълбаеш.
Т. наистина се оказа в дъното на цялата работа. Той няма да си признае за това, естествено. Не знам дали подозира, че аз знам за това, но като цяло, спрях да го търся и да контактувам с него.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8112 -: Юни 02, 2021, 06:29:40 am »
Срещу домът ни започна строеж на редови къщи, които ще се дават под наем. Мястото, където живеем беше тихо и спокойно. С мъжът ми сме в тих ужас и се чудим какво да правим. Умуваме да продадем къщата си и да се изнасяме извън града, в някое село. Въпросът ми е:Ще успеем ли да купим мяст/парцел до една година?
Помагайте, тълкувайте... Не зная какво да правим.
Не бързайте с продажбата, по-добре я давайте под наем къщата, а иначе мъжът ти може да получи наследство недвижима собственост- Луната я описва при него, като У4 или пък показва покупка с кредит
, ще е някъде до вода- река, езеро, язовир :)
Акрукс,благодаря!Цените на имотите растат със скоростта на светлината.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8113 -: Юни 07, 2021, 02:20:15 pm »
Фирмата, в която работя, по хорара е показано, дейността е по Нептун, има шеф козирог, в хорара е долу.
Разбира се, че тези неща стават тайно и изведнъж, но усилено се говори за неговата смяна през есента, септември. Може би спекулации, но... Мисля, че наистина е така, времето му изтича. Фирмата прави 21 год. от основаването на тукашния офис, шефът е от 14 год на трона, има тежки транзити и въпреки слънчевия знак, донякъде има какво да се иска от него, не знам дали Сатурн би му простил.
Според вас по картата може ли да се види новият шеф, пол, стил, личност?
Какво показват последните подвижни градуси? Ретроградния Меркурий? Бавната Луна?
Смяна или не смяна?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #8114 -: Юни 07, 2021, 08:03:35 pm »
МС е в последен градус, У е ретрограден.

Дали настоящият няма да запази позицията си? Възможно ли е да се върне някой "стар", който е бил освободен по ретро Меркурий?
На мен ми се струва, че позицията ще бъде запазена поне до следващия ретро М., който стартира в края на м. септември.
_____________________________________________

Аз за себе си лично съм изследвала промяна в шефската позиция и връщане на бивши шефове, които са били освобождавани по ретро Мерк, циклично е. Но трябва да се направи събитийна карта от датата на всъпване в длъжност, ако е по ретро М., то винаги фазата ще дава някаква промяна.