Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040033 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1275 -: Юли 05, 2014, 01:06:54 am »
Мерси, AzaZaeL!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1276 -: Юли 05, 2014, 12:03:49 pm »

Въпросът идва от близки, които искат да започнат нов бизнес, свързан със селското стопанство, с овошки по-точно. Земята е налице. Приех въпроса така "Ще има ли успех начинанието?"

Според вас, има ли някакъв шанс начинанието да успее, па макар и отложено във времето?
Ами то начинанието е стартирано, след като разполагат със земята, което излиза и по картата- Меркурий У4 е в разходящ хармоничен аспект с Уран У1, както и с Марс У8- може би са получили финансиране и отвън или е наследствена земята. Уран във 2д дава бързи и лесни пари, към което се и стремят, след като са се насочили към овошки, а не към зеленчуци или плодове, които трябва да сеят всяка година и да са при тях денонощно, за да ги обработват. Венера У8 е в сходящ хармоничен апсект с Уран У1 и може би ще получат финансиране във връзка с бизнеса. Въпросът може да е зададен дали ще имат успех, който обикновено се търси по 10д и МЦ, като основна жизнена цел, но в случая тях ти интересува реално печалбата, а такава ще имат- Марс У2, У9 и диспозитор на ПФ в 9д ще извърши хармоничен аспект с Венера У3 (продажбите) , У8 (парите на клиентите) в 4д (овошната градина).  Луната У6 (работа, ежедневни грижи) в 7д на клиентите ще пренесе светлина между Венера (естествен У2, а по картата парите на клиентите) и Меркурий, който еестествен У3, свързан с търговията и по картата У4(градината), У5 (плодовете, печалбата от градината) и съУ7 (голяма част от клиентите). Основно клиентите са представени от Слънцето У7 в5д, което е в знак на Луната У6 в 7д и ще извърши хармоничен аспект с ПФ в 9д и с Юпитер У10 в 6д- ще могат да реализират продажби било в чужбина или далеко от мястото на градината, а също така местно хранително предприятие/борса да ги закупува. Интерсептиран Нептун в 1д показва тяхната несугурност и вътрешни колебания, но във всяко начинание има риск, който те имат сили да поемат стига да искат, защото овощната градина си иска работа, не е така както изглежда отстрани, че се насаждат дръвчета, а после плодовете и парите си капят отгоре наготово, а ако разчитат на други да им я свършат няма да стане.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #1277 -: Юли 05, 2014, 01:14:05 pm »
Акрукс, не мога да спра да се възхищавам на хорарните ти познания! Това с четене не става (като при мене), трябва си талант. Благодаря ти от сърце!

Ще пусна още една карта по-късно, тя вече се случи. Аз бях сложила един отговор, а то стана обратното. Затова искам да я пусна без обяснения, само с въпрос, който е много прост, за да разбера аз ли я разчетох грешно или и тази не работи. Между другото, Акрукс, скоро ще направя една "колекция от карти", но само мои, за обратна връзка, които карти не проработиха. Проблемът не е в твоите и на другите тълкувания, щото то е очевидно какви аспекти има и т.н. Така става само с моите карти, не и на други хора. Нямам обяснение. Може да е свързано с нещата от другата тема за свободната воля. Може и да е от Сатурн в трети дом, поне от тогава го наблюдавам, макар че ми се струва неиздържано. Не ми е удобно да твърдя, че за мен хорарната не работи. Единственото разумно обяснение е, че не задавам правилните въпроси. Това подлежи на проверка, ако ти имаш желание, сама не мога да се справя.


MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #1278 -: Юли 05, 2014, 01:40:00 pm »
Акрукс, не мога да спра да се възхищавам на хорарните ти познания! Това с четене не става (като при мене), трябва си талант. Благодаря ти от сърце!

Ще пусна още една карта по-късно, тя вече се случи. Аз бях сложила един отговор, а то стана обратното. Затова искам да я пусна без обяснения, само с въпрос, който е много прост, за да разбера аз ли я разчетох грешно или и тази не работи. Между другото, Акрукс, скоро ще направя една "колекция от карти", но само мои, за обратна връзка, които карти не проработиха. Проблемът не е в твоите и на другите тълкувания, щото то е очевидно какви аспекти има и т.н. Така става само с моите карти, не и на други хора. Нямам обяснение. Може да е свързано с нещата от другата тема за свободната воля. Може и да е от Сатурн в трети дом, поне от тогава го наблюдавам, макар че ми се струва неиздържано. Не ми е удобно да твърдя, че за мен хорарната не работи. Единственото разумно обяснение е, че не задавам правилните въпроси. Това подлежи на проверка, ако ти имаш желание, сама не мога да се справя.

Smarta, аз имам абсолютно същият проблем с хорарни карти. Вероятно картите построени по 90% от въпросите които задавам, излизат с грешна информация или дори с точна противиположност на това, което се случва в действителност.

За упражнения, правя карти на познати, макар изобщо да нямам задълбочени познания в този дял на астрологията, в повечето случаи поне уцелвам правилната посока на развитие. Въпросите които лично аз задавам, са ги интерпретирали различни хора, както тук, така и в чужди форуми, познаваемостта е слаба. Да, и аз също като теб допускам че някои въпроси не съм ги формулирала правилно, но така един въпрос ли не зададох както трябва?!

С прогностиката по натала се сблъсквам със същия проблем, замислям се дали все пак по някакъв начин не ми е даден по-голям избор и свободна воля, та в крайна сметка  да излиза, че всъщност последната дума е моя! Точно си го написала-Нямам Обяснение!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1279 -: Юли 05, 2014, 01:46:43 pm »
Ще се споразумеем ли с Х.?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1280 -: Юли 05, 2014, 01:51:01 pm »
Мисля, че да, макар че ако се водят някакви преговори или диалог, всеки ще държи на своя интерес. Има по-голяма вероятност другият човек да отстъпи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1281 -: Юли 05, 2014, 01:56:40 pm »
Мисля, че да, макар че ако се водят някакви преговори или диалог, всеки ще държи на своя интерес. Има по-голяма вероятност другият човек да отстъпи.

Благодаря ,Лили-да касае се за договаряне на материална собственост (не е имот ). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1282 -: Юли 05, 2014, 02:08:06 pm »
Ще се споразумеем ли с Х.?
Да.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1283 -: Юли 05, 2014, 02:09:33 pm »
Ще се споразумеем ли с Х.?
мхм, даже ще ти изпълни всички условия;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1284 -: Юли 05, 2014, 02:13:29 pm »
О,благодаря на всички за вниманието -надявам се да се случи. :38:

Ще ви дам обратна връзка по една седмица. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1285 -: Юли 05, 2014, 03:03:16 pm »
Благодаря ,Лили-да касае се за договаряне на материална собственост (не е имот ).
И от мене едно Да, щом е материална собственост, Венера у1 за теб и У2 за Х е в сходящ хармоничен аспект с Марс у1 за Х и у2 за теб в твоя 1д
Луната ще пренесе светлина между Венера и Меркурий у3 в 3д на Х- да не се каниш да ползваш колата на Х или някой уред за разкрасяване, нещо което Х ползва за работа, понеже Луната е в 6д на Х и Меркурий У3 е също у6 за Х :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1286 -: Юли 05, 2014, 03:14:02 pm »
Още едно да, макар да е съвсем безмислено да го казвам при такова единодушие :012:. Само имай предвид, че нещо, което предпочиташ да остане в тайна по отношение на предмета на сделката, най-вероятно все пак ще стане публично достояние, така че е добре стратегията ти да отчита този факт. И ако е необходимо да се издават или заверяват някакви официални документи преди това във връзка със собствеността също може да се позакучи - огледай дали всичко е налично и дали няма някакви неидвестни нови нормативни изисквания. Ами май това ми хрумва. Ай, наслука! :)
De omnibus dubitandum est

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #1287 -: Юли 05, 2014, 04:34:48 pm »
Ще се задълбочат ли взаимоотношенията ми с Х. до края на годината?
Сериозен ли е в намеренията си той?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1288 -: Юли 05, 2014, 04:59:38 pm »
Diyana и Akruks,благодаря и на вас за вниманието. :38:

Става въпрос за работни уреди ,пособия,свързани с моята професия ,дали ще се договорим за тяхната покупко/продажба  и като цена,с лицето Х. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1289 -: Юли 05, 2014, 05:02:29 pm »
Diyana и Akruks,благодаря и на вас за вниманието. :38:

Става въпрос за работни уреди ,пособия,свързани с моята професия ,дали ще се договорим за тяхната покупко/продажба  и като цена,с лицето Х. :)

Тоест, ти ще ги купуваш? Тогава е добре да провериш много детайлно дали са наистина изправни и ще ти вършат работа.
De omnibus dubitandum est