Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040059 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1635 -: Август 06, 2014, 03:13:44 am »
Не казвам, че картите са объркани, а че аз не се справям с тях, защото не ми изглеждат ОК. Затова и се въздържам да ги тълкувам. Не съм обективна по казуса  и при всяка нова карта подхождам с впечатленията си от първата.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1636 -: Август 06, 2014, 10:05:16 am »
приятели са предложили на дъщеря ми да отиде да работи при тях. чуди се какво да прави, дали да напусне сегашната работа, която уж в началото й харесваше ... 
"ще се справя ли с тази работа?" . тя си пита и пускам въпроса й.
работата е да прави палачинки /луна в дева, венера в рак:)
ов - шефовете преценили , че тази работа е за възрастен и опитен човек. на нея са й дали други задължения- отсервира и продава сладолед. вече седмица работи, справя се, доволна е, и от нея са доволни. май ще изкара там до училище...
картата е на 103 стр., ако искате да си я припомните.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1637 -: Август 06, 2014, 09:01:51 pm »
В повечето карти все ми излиза или в 8 или в 12 дом. Не знам, но напоследък и аз се чувствам много зле като го няма, освен това попаднах и на много стари снимки с него (още от училище) и ми е още по-мъчно.
то пък остава и да не ти е мъчно, нали сте родени и отраснали заедно
в полицията докъде стигнаха с издирването, нищо ли не казват

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1638 -: Август 07, 2014, 07:17:06 pm »
Тъй като вече много пъти задавах хорари за брат ми, една моя приятелка реши да попита от нейно име къде е Стефан (в случая той е по 7 дом). Не ми харесва обаче, неговият с-р е точно на К12 и предстои да бъде изгорен от Слънцето, У12 за него. меркурий също е в разходящ квадрат с Марс, У2 за него, вероятно е пропилял парите, които е имал. На Луната ѝ предстоят хармонични аспекти с Меркурий и Слънцето, но не знам как да ги разбирам. Може ли малко помощ, че вече съвсем се обърках?
Брат ти го гледам по седми дом - Меркурий, а ти си Юпитер У9(3-ти от 7 дом). Меркурий упорито бяга с бърза скорост от теб (Юпито) и се крие в 12 дом с рецептор Слънцето, което също е в 12 дом и е У12 - не иска да се показва. Луната обаче ще пренася светлина между вашите управители, а тя е в твой 1 дом и е У на 11 негов дом - мисля, че някакъв негов приятел ще помогне да го намериш. 5 седмици?  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1639 -: Август 07, 2014, 07:30:54 pm »
Брат ти го гледам по седми дом - Меркурий, а ти си Юпитер У9(3-ти от 7 дом). Меркурий упорито бяга с бърза скорост от теб (Юпито) и се крие в 12 дом с рецептор Слънцето, което също е в 12 дом и е У12 - не иска да се показва. Луната обаче ще пренася светлина между вашите управители, а тя е в твой 1 дом и е У на 11 негов дом - мисля, че някакъв негов приятел ще помогне да го намериш. 5 седмици?  :017:

измисли го до края на август, моля - август би трябвало да има някакъв резултат (какъвто и да е). Септември вече не ме устройва. Само не ме питайте - нищо повече не знам.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1640 -: Август 07, 2014, 07:36:41 pm »
измисли го до края на август, моля - август би трябвало да има някакъв резултат (какъвто и да е). Септември вече не ме устройва. Само не ме питайте - нищо повече не знам.
Може пък да е 5-6 дни, защото когато Луната пренася светлина нещата стават по - бързо, но Мерка е фиксиран в 12 дом, а Юпи също е фиксиран ...

Има разходящ квадрат между У1 на Стефан с У2 - Марс .. Сатурн във втори дом; У1 в сходящ куинконс с Плутон съупр на 2-ри д. - очевидно има финансови проблеми.
« Последна редакция: Август 07, 2014, 07:40:36 pm от Теодор »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1641 -: Август 08, 2014, 09:47:41 am »
Ще спечеля ли от двата мача в събота?

Не.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1642 -: Август 08, 2014, 09:48:47 am »
Ще спечеля ли от двата мача в събота?

Аз съм луната и венера в картата, и двете правят хубав аспект към планетите в 5 дом, обаче те са малефици. Освен 5, гледа ли се и 2 дом?
много интересен хорар. ще чакам обратната връзка:)
не обичам сатурн в хорарите, нито заключените знаци и планети в сигнификаторните домове /въпреки хубавите им аспекти/. твоят сигн. ще направи опозиция с упр. на 5-ти дом , а това, че луната е и упр. на първи дом увеличава силата на аспекта. по скоро съм за "не", но ще видим кое ще надделее в крайна сметка.
2 и 8 дом също са от значение мисля.
« Последна редакция: Август 08, 2014, 09:50:34 am от nerealna »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #1643 -: Август 08, 2014, 10:17:46 am »
Всичко ще бъде ли наред с пътуването ми довечера? Става въпрос за междуградско пътуване и по принцип е нещо рутинно за мен през летния сезон, но този път има мунданна квадратура между Меркурий/Слънце със Сатурн, която се образува по моите 12-3 домове и ме притеснява.
По картата съм представена от изгорял Меркурий и Луна в изгнание, което показва моята слабост и несигурност. Крайния резултат проследявам по 6ти дом, като 4ти от 3ти и гледам, че У1 Меркурий ще извърши тригон с Уран у6, след това Луната ще направи квадрат с Уран и после  секстил със Сатурн, истинския У6, което ме кара да си дам отговор ДА, всичко ще бъде наред! Но сега се вглеждам, че пък Меркурий У1 ще направи квадрат със Сатурн У6, но след 1 седмица и нещо.  :017: 
Е вече не знам какъв отговор да си дам!  :012: Последния аспект на Луната е опозиция с Венера У2,9  ,е,  ясно е че не ми се дават пари, което няма как да стане.  :012:
« Последна редакция: Август 08, 2014, 10:25:25 am от ini »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1644 -: Август 08, 2014, 10:27:28 am »
Здравейте,
Имам въпрос по който не мога да изтълкувам нищо.... :17:
Това края на брака ми ли e ?
Ако някой се включи с коментар ще се радвам, въпреки ранния АСЦ.
« Последна редакция: Август 08, 2014, 10:38:10 am от poli_z »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1645 -: Август 08, 2014, 01:12:03 pm »
Ако искате, да разгледаме въпроса на Хепи като хорарен  :)


Да помоля и аз за един въпрос - постоянно си мисля за смяна на работата (нещо, което да ми харесва), но соларите нещо не са подходящи, та .... малко указания от друг източник :)

Подходящо ли е да си сменям работата тази година?


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1646 -: Август 08, 2014, 01:27:54 pm »
Ще спечеля ли от двата мача в събота?

Аз съм луната и венера в картата, и двете правят хубав аспект към планетите в 5 дом, обаче те са малефици. Освен 5, гледа ли се и 2 дом?
  Последният аспект на Луната У1 с Венера У5, който е опозиция, може да означава, че няма да спечелиш от двата мача в събота, като това не изключва възможността да спечелиш за единия от двата мача, защото Венера У5, съУ1 е във взаимна рецепция със Сатурн У8 в 5д, Луната У1 в сходящ съвпад с Плутон съУ5, в сходящ секстил със Сатурн У8, Слънцето У2 в сходящ тригон с Уран У8, а 8д е производен 4-ти от 5-ти, който описва завършека на въпроси по 5д.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1647 -: Август 08, 2014, 01:33:07 pm »
Ако искате, да разгледаме въпроса на Хепи като хорарен  :)

понеже Лили вече го пусна, поне да ви спестя време с малко инфо, защото то си е направо очебийно:

аз съм специалист в областта на финансите, а шефа иска от мен да търся подизпълнители и работници за Германия - това се прави чрез обяви, инфо в интернет, телефони, срещи и т.н. Всичко това на мен ми е много чуждо и аз се чувствам много дискомфортно. Освен това има разминаване между това, което шефа говори и това, което се случва реално. И това не ми е по сърце, но някакси се опитвам да го приема. Аз съм човек на реда, организацията, а той от всичко това прави тотален хаос. :)
Заплатата е добра и засега се плаща навреме, имам  и доста време за астрологичните ми занимания.

Зададох въпроса, защото пак има 2 подходящи оферти за мен и аз се чудя, как да постъпя.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1648 -: Август 08, 2014, 01:35:25 pm »
Имам въпрос по който не мога да изтълкувам нищо.... :17:
Това края на брака ми ли e ?

На този етап (към момента на задаване на въпроса) ми се струва, че брачният ти партньор не е с нагласа за компромиси.

Така че ако наистина се стремиш да запазиш брака в някаква форма, по-скоро ще трябва ти да направиш нещо по въпроса. Но засега не мога да гарантирам траен резултат от положените усилия - твоят сигнификатор е в последната декада и след напускане на знака ще направи квадрат със сигнификатора на мъжа. И двата му сигнификатора - Слънцето и Марс - са силно поставени, Уран е в неговия първи дом.

Луната в 4 дом отразява естеството на въпроса - има сходящ секстил със Сатурн (у4) и после опозиция с твоя сигнификатор - Венера. Слаба е есенциално и отива къв опозиция със сигнификатора на кверента - не ми изглежда да е много подкрепяща за положителните очаквания на питащия. Партньорът ти ми изглежда в момента толкова фокусиран върху себе си, че трудно ще те "чуе". И сякаш се придържа към по-твърда линия на поведение и засега не е склонен да отстъпи.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1649 -: Август 08, 2014, 01:42:11 pm »
На този етап (към момента на задаване на въпроса) ми се струва, че брачният ти партньор не е с нагласа за компромиси.



Благодаря Lilla,
Брачния партьор се изнесе, тресе го кризата на 40 год.- Нептун квадрат себе си, плутон опозиция Луна....Сякаш е човек който за пръв път виждам при 11 години заедно
Има и друга жена....
Изобщо нямам думи...
То каквото повикало това се обадило.