Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037887 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1920 -: Август 29, 2014, 03:18:10 pm »
Предстоят много реконструкции на работата ми. В тази връзка, ще ме "тръгнат ли"? :) Казвам тръгнат, без да уточнявам дали ще ме принудят или съкратят и т.н...
Луната съУ8 е извършила квадрат с ретро Плутон У1, У12 във 2д- може би имаш със задна дата някакви финансови притеснения, свързани с работата, да си търсела/мислила за нова работа- Венера У11 е извършила секстил със СЛВ в 11д, на Луната предстои да извърши съвпад с възела, а последен неин аспект е секстил с Венера У6, У11-  в крайна сметка новата ти работа е свързана с настоящата, от която няма да си тръгнеш, може да те преназначат на друга длъжност...

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1921 -: Август 29, 2014, 05:27:08 pm »
Луната съУ8 е извършила квадрат с ретро Плутон У1, У12 във 2д- може би имаш със задна дата някакви финансови притеснения, свързани с работата, да си търсела/мислила за нова работа- Венера У11 е извършила секстил със СЛВ в 11д, на Луната предстои да извърши съвпад с възела, а последен неин аспект е секстил с Венера У6, У11-  в крайна сметка новата ти работа е свързана с настоящата, от която няма да си тръгнеш, може да те преназначат на друга длъжност...


akruks, финансови притесния съм имала, мисля, че ми плащат доста малко за отговорността, която поемам. :85: Но и без майтап,  не са много пари. Мислех преди време да приема едно ново предложение, дадено ми от друга дирекция, в компанията, в която работя, но отказах...
« Последна редакция: Август 29, 2014, 05:29:17 pm от zoh »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1922 -: Август 31, 2014, 11:56:09 am »
Предстоят много реконструкции на работата ми. В тази връзка, ще ме "тръгнат ли"? :) Казвам тръгнат, без да уточнявам дали ще ме принудят или съкратят и т.н...

Ето я и картата:

Аз съм се изпокрила в 12 дом, но идея си нямам защо. У6 е в 9 дом, може би, защото компанията в чуждестранна и шефът ми е чужденец. Има си хубав разходящ вече квадрат между У1 и У6, значи може да си имам разни проблеми. У10 в 10 дом с разходящ секстил с У1. Луната, обаче е Via Combusta, което може да показва и моята обърканост.
Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1923 -: Септември 02, 2014, 12:43:41 am »
Descgraciadamente..
брат ми така и не се появи до днес  :(
ами аз не съм дала срок, който е дал да се аргументира

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1924 -: Септември 02, 2014, 08:47:50 am »
Аз затова цитирах мнението на Happy58.

Съжалявам, че нямате още никакви новини ... не знам какво точно очакваш от мен като си цитирал мнението ми. Сподели, моля.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1925 -: Септември 02, 2014, 09:10:14 am »
Съжалявам, че нямате още никакви новини ... не знам какво точно очакваш от мен като си цитирал мнението ми. Сподели, моля.
цитирал е теб, защото си писала. че август трябва да има някакъв резултат, а няма такъв :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1926 -: Септември 02, 2014, 09:46:53 am »
Може пък наистина изчезването на брат ми да е свързано по-скоро с нашите, отколкото с мен и да трябва да се разгледат техните дати.

Принципно датите засягат личния живот, личните стремежи на човек. Можем просто да се надяваме, че този месец 3 е донесъл нещо добро на брат ти - все пак той също го премина.

От друга страна, ти можеш да прецениш, дали в твоя си личен живот нещо е придобило форма, резултат. За успех трудно бих говорила, защото все пак годината е 4 - тя не дава такива неща - по-скоро е пренареждане на материалните условия.

И въпреки това се надявах, че може да ти донесе нещо добро относно брат ти, защото тези притеснения все пак ги носи ЛГ4 - явно е трябвало да се придържам към горните разсъждения.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1927 -: Септември 02, 2014, 09:47:55 am »
цитирал е теб, защото си писала. че август трябва да има някакъв резултат, а няма такъв :)

то това е ясно - "Хепи не позна" - не че имам претенции, но така ми звучи.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1928 -: Септември 02, 2014, 09:58:00 am »
то това е ясно - "Хепи не позна" - не че имам претенции, но така ми звучи.
на мен ми звучи като обратна връзка на хорар.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1929 -: Септември 02, 2014, 11:01:17 am »
"Ще има ли положително развитие в работата ми през септември?" Понеже става въпрос за собствен бизнес, не знам дали да гледам 6-ти или 10-ти дом.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1930 -: Септември 02, 2014, 11:58:39 am »
"Ще има ли положително развитие в работата ми през септември?" Понеже става въпрос за собствен бизнес, не знам дали да гледам 6-ти или 10-ти дом.
Последният аспект на Луната във втори дом е тригон с Венера У1 в 10-ти дом, така че ще има позитивно развитие с бизнеса, но май няма да е през септември точно. Слънцето У10 е в сходящ тригон с ретро Плутон У2.
Луната е в сходящ квадрат със Слънцето У10. Крайното развитие по втори дом се гледа по 5-ти, а Луната е в сходящ тригон с У5, но неиния първи аспект - квадрата с Юпитер и според мен това дава отговора на въпроса (конкретно за септември), Луната ще трябва да изчака последния си аспект, за да остане доволна. :)

Интересувата те финансовата част - Луната е във втори дом. Между У1 и У2 има разходящ квадрат. У2 е в първи дом, а Сатурн също е там. Наложило се е да потърпиш финансови ограничения.

За разлика от тарото при хорарите не работи това с точното поставяне на срокове.  :08: Според мен хорара показва и за по - напред от 1 месец. :)
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 12:04:17 pm от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1931 -: Септември 02, 2014, 12:09:38 pm »
Последният аспект на Луната във втори дом е тригон с Венера У1 в 10-ти дом, така че ще има позитивно развитие с бизнеса, но май няма да е през септември точно. Слънцето У10 е в сходящ тригон с ретро Плутон У2.
Луната е в сходящ квадрат със Слънцето У10. Крайното развитие по втори дом се гледа по 5-ти, а Луната е в сходящ тригон с У5, но неиния първи аспект - квадрата с Юпитер и според мен това дава отговора на въпроса (конкретно за септември), Луната ще трябва да изчака последния си аспект, за да остане доволна. :)

Интересувата те финансовата част - Луната е във втори дом. Между У1 и У2 има разходящ квадрат. У2 е в първи дом, а Сатурн също е там. Наложило се е да потърпиш финансови ограничения.

За разлика от тарото при хорарите не работи това с точното поставяне на срокове.  :08: Според мен хорара показва и за по - напред от 1 месец. :)
Много точна интерпретация  :08:.
Финансово не са особено добре нещата, но се радвам, че ще е временен период. Дано след септември има раздвижване.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1932 -: Септември 02, 2014, 03:59:08 pm »
то това е ясно - "Хепи не позна" - не че имам претенции, но така ми звучи.
Удавник за сламка се хваща, може би се е надявал написаното от теб да се осъществи, а като не е станало по тази причина да е цитирал твоя коментар по хорара
аз мислех, че си определила срок според това, което показва хорарната карта, затова написах да се аргументираш, но вече ми стана ясно, че си имала предвид нумерологичен анализ на месеца, според датите на раждане на Весо и брат му
Хепи, замислих се сега- като има хорарна астрология, при която се построява хороскоп на въпроса, има ли метод в нумерологията, чрез който да се построи нумерологичен хороскоп на поставен въпрос? Може за някои хорарите да са "ези-тура", както се изразяват лично, но е проверено, че работят и може много да каже една хорарна карта, стига да има кой да я "прочете" вярно!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1933 -: Септември 02, 2014, 04:11:47 pm »
"Ще има ли положително развитие в работата ми през септември?" Понеже става въпрос за собствен бизнес, не знам дали да гледам 6-ти или 10-ти дом.
Луната ще извърши последен аспект тригон с Венера У1 в 10д, което дава положителен отговор на въпроса. В подкрепа на това е сходящия хармоничен аспект, почти градус разлика,  на Венера У1 с К9, която описва крайно развитие на 6д., на 10д крайното развитие показва К1, с която също на по-малко от градус Венера У1 ще извърши секстил, Луната също е в секстил с тази куспида.
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 04:14:47 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1934 -: Септември 02, 2014, 04:12:25 pm »
Удавник за сламка се хваща, може би се е надявал написаното от теб да се осъществи, а като не е станало по тази причина да е цитирал твоя коментар по хорара
аз мислех, че си определила срок според това, което показва хорарната карта, затова написах да се аргументираш, но вече ми стана ясно, че си имала предвид нумерологичен анализ на месеца, според датите на раждане на Весо и брат му
Хепи, замислих се сега- като има хорарна астрология, при която се построява хороскоп на въпроса, има ли метод в нумерологията, чрез който да се построи нумерологичен хороскоп на поставен въпрос? Може за някои хорарите да са "ези-тура", както се изразяват лично, но е проверено, че работят и може много да каже една хорарна карта, стига да има кой да я "прочете" вярно!

По начина, по който астрологията дава конкретни отговори и указания, мисля че не е възможно. Предполагам, че е защото нумерологичната карта не разполага с Асц и домове - има цифри, има подредби, но не така конкретизирано като в астрологичната карта. Но пък в повечето случаи, от комбинацията на цифрите на момента на събитието или на въпрос за събитие, може да се прецени края - положителен или отрицателен. От моя опит, успеваемостта е около поне 90-95%.

Ако примерно Веско беше отишъл на консултация с въпрос за брат си, отговорът при всички положения щеше да се върти около енергията на ЛГ4 и ЛМ1 - това, което аз се опитвах да му обясня доста преди случката. Но изходът от ситуацията трудно може да се определи, защото събитието се случва на брат му - трябва брат му да си говори с нумеролога - примерно, в момента брат му може наистина вече да има някаква форма/резултат на терзанията си, но ние това не го знаем, а и не знам дори, какво е намислил, за да може да тази идея да се свърже с цифрите. За Веско си остава единствено притеснението и материалната/финансова трудност, произлязла от случката.

Лично аз избягвам да давам категорични отговори - да или не - предпочитам да обясня на човека, в какви енергии се намира, какво се изисква от него, за да е в крак с "модата" и вече той да си прецени - ще прави ли нещо, или не. Но пък предупреждавам за евентуалните опасности или за някакъв вид вселенска подкрепа - както беше случая с човека, заминаващ за чужбина на работа и за който питах и вас тук във форума.

Така дали отговорих задоволително? Ако не - давай с друг въпрос, няма проблем.