Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039827 пъти)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2265 -: Ноември 09, 2014, 11:08:29 am »
У1 и У12 е един и същ, което показва тайната връзка за всеки, при него Венера У1, у12, У5 в негов 5д- харесва му тайната любов
Венера У1, У12, У5 за него в сходящ хармоничен аспект с Марс У1, У5, у12 за тебе- тайната ви връзка и любовта ще продължат, последният аспект на Луната е хармоничен- тригон със Сатурн у3 в 12д за тебе.

ОВ: Аз го потърсих, но той пък взе че отговори неочаквано за мен .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2266 -: Ноември 09, 2014, 12:34:13 pm »
За нищо! Не виждам с какво съм помогнала, но пък ти може да помогнеш с обратна връзка след 3мес., тъй като имах рекламации на лични във връзка с твоя въпрос- една съфорумка, която влиза само да чете ми оспорваше отговора, тъй като имало подобна карта в книгата на Марион Марч, от която се учи и понеже У1 и У5 , производни от 7д, като назован по име, след като са в сходящ съвпад,  давало положителен отговор, независимо от негативните аспектите на Луната
[/quote
То самото забременяване не е ли по 8-ми дом?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2267 -: Ноември 09, 2014, 04:37:02 pm »
То самото забременяване не е ли по 8-ми дом?
Разбира се, че без 8д няма как да стане- дали ще е по естествен начин или медицинска интервенция, стърчи опашката на Марс трябва да действа  :D :D
 

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2268 -: Ноември 09, 2014, 06:29:51 pm »
Въпросът е от съществено значение за мен, заминавам за страна, и изобщо за континент, където има завишен риск от заразни болести. Вече си направих няколко ваксини, но при все това страховете на майка ми за моето здраве, в крайна сметка се предадоха и на мен.

При последното пълнолуние в Телец в съвпад с наталното ми Слънце в 7-ми дом, подписах договорът за работата там, най-щедрият работодател във финансово отношение, който съм имала изобщо досега. Телешкото ми Слънце тегли към печалбата, обаче ако се разболея, финансовата изгода се обезмисля. Ще работя с много хора ежедневно, така поемам още по-голям риск.

Въпросът е: " Ще се разболея ли сериозно докато съм в П.?"


Като гледам, 6-ти дом в картата е пълен :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2269 -: Ноември 09, 2014, 07:42:19 pm »
Въпросът е от съществено значение за мен, заминавам за страна, и изобщо за континент, където има завишен риск от заразни болести. Вече си направих няколко ваксини, но при все това страховете на майка ми за моето здраве, в крайна сметка се предадоха и на мен.

При последното пълнолуние в Телец в съвпад с наталното ми Слънце в 7-ми дом, подписах договорът за работата там, най-щедрият работодател във финансово отношение, който съм имала изобщо досега. Телешкото ми Слънце тегли към печалбата, обаче ако се разболея, финансовата изгода се обезмисля. Ще работя с много хора ежедневно, така поемам още по-голям риск.

Въпросът е: " Ще се разболея ли сериозно докато съм в П.?"


Като гледам, 6-ти дом в картата е пълен :-\
Да, 6д е пълен, но нали 6д е преди всичко работа и ежедневие, а не болести...
Меркурий У1 в 6д в сходящ съвпад със Сатурн у9, у10 в 6д показва работния ангажимент в чужбина, който ти предстои и който изисква сериозно отношение, и предполага повишена отговорност. Дали има вероятност да се разболееш сериозно би могла да видиш в натала какво се случва и предстои да се случи, а колкото до конкретния въпрос- сериозно може да се разболее човек на всяко място, ако му е писано да стане, не е задължително да ходи в държава, където е огнището на болестта (случая със заразената санитарка в Мадрид, която Слава на Бога се излекува).
Луната, като втори твой сигнификатор, прави последен хармоничен аспект- секстил с Юпитер У7, У8 в 4д и няма реална опасност за теб, както и екстремни преживявания на новото населено място- ще се прибереш жива и здрава вкъщи.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2270 -: Ноември 09, 2014, 07:56:04 pm »
Да, 6д е пълен, но нали 6д е преди всичко работа и ежедневие, а не болести...
Меркурий У1 в 6д в сходящ съвпад със Сатурн у9, у10 в 6д показва работния ангажимент в чужбина, който ти предстои и който изисква сериозно отношение, и предполага повишена отговорност. Дали има вероятност да се разболееш сериозно би могла да видиш в натала какво се случва и предстои да се случи, а колкото до конкретния въпрос- сериозно може да се разболее човек на всяко място, ако му е писано да стане, не е задължително да ходи в държава, където е огнището на болестта (случая със заразената санитарка в Мадрид, която Слава на Бога се излекува).
Луната, като втори твой сигнификатор, прави последен хармоничен аспект- секстил с Юпитер У7, У8 в 4д и няма реална опасност за теб, както и екстремни преживявания на новото населено място- ще се прибереш жива и здрава вкъщи.

Акрукс, не зная как да ти благодаря, винаги си така отзивчива!
Изключително много ми помагат твоите интерпретациите по хорарите ми изобщо, както и в конкретният случай!

Сега съм малко по-спокойна, точно това се опитвах да обясня на майка ми, че ако е писано да се разболея, това ще се случи независимо къде се намирам. Разбира се, осъзнавма че риска от зарази там където отивам е в пъти повече, но пък ако всеки път се притеснявах така като ходя в чужбина, досега трябваше да си стоя все в родния град.

Една година не е съвсем кратък период, ще разгледам обстойно транзитите от/към планети и домове свързани със здравето в натала, но то с транзитен Уран през 6-ти дом, не може да се прогнозира нищо със сигурност.

Още веднъж, благодаря за тълкуването :58:

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #2271 -: Ноември 10, 2014, 09:23:27 pm »
Ще пътувам ли до Лондон през декември?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2272 -: Ноември 10, 2014, 11:56:19 pm »
Ще пътувам ли до Лондон през декември?
Може да стане, не разбрах само по каква причина на картата са добавени транзитите от 7 ноември.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2273 -: Ноември 11, 2014, 01:30:45 am »
Ще пътувам ли до Лондон през декември?
Ще имаш възможност да пътуваш.

Ако е свързано с въпроса ми се струва, че е възможно да имаш някакви работни проблеми?  :017: Или нещо там няма да стане по план и ще се обърка. Примерно ако се надяваш на някаква работа в Лондон .. дай инфо ако може.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 01:32:25 am от Теодор »

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #2274 -: Ноември 11, 2014, 06:37:19 pm »
Може да стане, не разбрах само по каква причина на картата са добавени транзитите от 7 ноември.
Ще имаш възможност да пътуваш.

Ако е свързано с въпроса ми се струва, че е възможно да имаш някакви работни проблеми?  :017: Или нещо там няма да стане по план и ще се обърка. Примерно ако се надяваш на някаква работа в Лондон .. дай инфо ако може.
Благодаря ви!
akruks, това с транзитите..правих картата от тел.,забелязах, но не ми се занимаваше отново..Отговорите ви не са категорични.., Луната е в тригон към У9 и У3, но аспектите са разходящи, това как се тълкува?
Съвсем не се надявам на работа там, пътуването е покрай бизнеса на мъжа ми. По-скоро се надявам ако се наложи да останем повече тан да успеем да се адаптираме и да мога да получа отпуск на настоящата ми работа..

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2275 -: Ноември 11, 2014, 06:51:17 pm »
Разочаровах ли "Х"?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2276 -: Ноември 11, 2014, 07:44:02 pm »
Благодаря ви!
akruks, това с транзитите..правих картата от тел.,забелязах, но не ми се занимаваше отново..Отговорите ви не са категорични.., Луната е в тригон към У9 и У3, но аспектите са разходящи, това как се тълкува?
Съвсем не се надявам на работа там, пътуването е покрай бизнеса на мъжа ми. По-скоро се надявам ако се наложи да останем повече там да успеем да се адаптираме и да мога да получа отпуск на настоящата ми работа..
Англия я гледам по 12д, като островна държава в океана, Луната У1 е извършила разходящ хармоничен аспект с Меркурий У3, У12, но и двата сигнификатора са в сходящ хармоничен аспект с К3, която отбелязва крайното развитие на въпроси по 12ти дом, последният аспект на Луната също е хармоничен- тригон със Сатурн У7

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2277 -: Ноември 11, 2014, 08:05:41 pm »
Разочаровах ли "Х"?
В какъв аспект се предполага разочарованието, в смисъл какви са отношенията с Х.?
Луната е извършила опозиция с Марс У5 за него, възможно е не всичко, свързано с теб да му харесва, но пък предстои да извърши хармоничен аспект с Венера У5 за теб и с това ще извърши превод на светлина между У5 за двама ви, и харесването ще продължи :)
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 08:22:41 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2278 -: Ноември 11, 2014, 08:20:56 pm »
Ето картата за моя мъж- първоначално въпросът, който изникна в мене беше дали е нещо сериозно, ще се стигне ли до операция, а когато започнах да правя картата въпросът ми беше дали ще му мине бързо... След няколко часа всякакви прегледи в спешното, лекарите са стигнали до заключение, че има разкъсан мускул в задната част на крака в областта на таза, предложили му да остане в болница, но той отказал и са му дали за вкъщи мазила, лекарства и да спазва пълен покой в следващите 4 дни, ако няма подобрение да отива в болницата.
Да дам ОВ по тази карта- още вечерта на 4тия ден беше излязъл по магазините, а от два дни бачка, от лекарствата му е минало  :13:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2279 -: Ноември 11, 2014, 09:49:54 pm »
Разочаровах ли "Х"?

Ако Х. е по седми, по-скоро не — няма някаква особена връзка между сигнификаторите ви. Доколкото попадаш в неговия XI дом, мисля, че отношението му ще остане положително.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 10:26:07 pm от Reptil »