Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039742 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2685 -: Януари 12, 2015, 02:19:30 pm »
Забравих, извинявам се  :) записах се онлайн
благодаря.
а класирането /теста/ за курса, за което всъщност пита беше ли от значение за записването онлайн?
Satin "Ще успея ли да се класирам за един курс, има ограничен брой места, кандидати много, по резултат от тест е?"

п.с.извинявай, ако питам много, но искам да видя нептун в първи дом какви ги върши:)
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 02:22:17 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2686 -: Януари 12, 2015, 02:29:26 pm »
Забравих, извинявам се  :) записах се онлайн
А въпросът ти беше за реално присъствие на курса, така ли?
Ако е така, моят отговор показва алтернативния начин за положителна развръзка, като дадох Да, ама не твърдо  :012:
Може и да стане- курсове, изпити гледам по 3д-  Венера у3 в 10д в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У1 в 6д- вероятно курсът е свързан с работа и кариера. Луната, която е диспозитор на ПФ в 5д е в сходящ хармоничен аспект с нея, в сходящ хармоничен аспект е също с К6, която се явява 4ти от 3ти дом. Единствено последния аспект на Луната не е добър- опозиция със Сатурн, затова не давам категорично Да като отговор на въпроса, а написах, че може да стане.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2687 -: Януари 12, 2015, 02:38:42 pm »
благодаря.
а класирането /теста/ за курса, за което всъщност пита беше ли от значение за записването онлайн?
Satin "Ще успея ли да се класирам за един курс, има ограничен брой места, кандидати много, по резултат от тест е?"

п.с.извинявай, ако питам много, но искам да видя нептун в първи дом какви ги върши:)

Издъних се на теста. Не е от значение за записването онлайн. В момента ми е по-добре, че стана така.

А въпросът ти беше за реално присъствие на курса, така ли?
Ако е така, моят отговор показва алтернативния начин за положителна развръзка, като дадох Да, ама не твърдо  :012:

Да, браво :72:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2688 -: Януари 12, 2015, 02:42:34 pm »
благодаря за подробностите, Satin.
успех на курса!

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2689 -: Януари 12, 2015, 03:25:02 pm »
Здравейте,
Миналата седмица случайно си открих доста голямо образование /като бадем/ в ямката на ключицата ... тази седмица ще ходя на лекар, паникьосана съм от неизвестното и докато чакам реших да ви попитам "Злокачествено ли е образованието ?" :'(

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2690 -: Януари 12, 2015, 03:42:57 pm »
Може да е мастно натрупване, може да е кистичка-споко....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2691 -: Януари 12, 2015, 07:34:08 pm »
Един хорар за упражнение, после ще дам обратна връзка  :)

Ще получа ли скоро парите от заплатата си?

Под скоро имам предвид в близките 2-3 седмици, т.е. до края на този месец - началото на следващия.

19:26 ч., Варна
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2692 -: Януари 12, 2015, 07:57:35 pm »
Здравейте,
Миналата седмица случайно си открих доста голямо образование /като бадем/ в ямката на ключицата ... тази седмица ще ходя на лекар, паникьосана съм от неизвестното и докато чакам реших да ви попитам "Злокачествено ли е образованието ?" :'(
Не е злокачесвено. Може да се наложи операция на мястото. На този етап нищо сериозно не значи това.  :017:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2693 -: Януари 12, 2015, 08:10:32 pm »
Ще получа ли скоро парите от заплатата си?
Под скоро имам предвид в близките 2-3 седмици, т.е. до края на този месец - началото на следващия.
залагам на няколко предавания на светлина м/у основните сигнификатори. заради ретроградния юпитер в твой първи, все пак ще се забавят. да кажем ще ги получиш в края на периода.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2694 -: Януари 12, 2015, 08:16:14 pm »
Благодаря, Нереална.

В предишния хорар /не съм го пускала във форума/ формулирах въпроса по друг начин - дали неплащането ще продължи дълго, дали ще има проблеми с парите. И в картата ми направи впечатление АС в съвпад с Регул и Луна без курс близо до АС /27 гр. Лъв/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2695 -: Януари 12, 2015, 08:19:55 pm »
Един хорар за упражнение, после ще дам обратна връзка  :)

Ще получа ли скоро парите от заплатата си?

Под скоро имам предвид в близките 2-3 седмици, т.е. до края на този месец - началото на следващия.

19:26 ч., Варна
Май малко ще се забавят с плащането ... много объркващ хорар, не знам.  :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2696 -: Януари 12, 2015, 08:21:40 pm »
мии...знаеш как се тълкува луната без курс- ситуацията продължава, но ако се притесняваш за парите си /предполагам, че е така/, тогава картата би могла да се тълкува с положителен изход за теб. оптимистично ги тълкувам, дано не греша.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2697 -: Януари 12, 2015, 09:16:22 pm »
мии...знаеш как се тълкува луната без курс- ситуацията продължава, но ако се притесняваш за парите си /предполагам, че е така/, тогава картата би могла да се тълкува с положителен изход за теб. оптимистично ги тълкувам, дано не греша.
Къде е тази Луна 'без курс'?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2698 -: Януари 12, 2015, 09:18:14 pm »
Къде е тази Луна 'без курс'?
спокойно, в час си. не е в днешните въпроси  :29:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2699 -: Януари 12, 2015, 09:18:56 pm »
спокойно, в час си. не е в днешните въпроси  :29:
Знам, аз за теб си притесних... :D