Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038760 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2700 -: Януари 12, 2015, 09:21:45 pm »
Знам, аз за теб си притесних... :D
:57:
в един стар въпрос на лили е луната без курс   :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2701 -: Януари 12, 2015, 09:25:21 pm »
:57:
в един стар въпрос на лили е луната без курс   :012:

Въпросът е от тия дни и е свързан по тематика с днешния хорар, за същата ситуация става дума /но беше формулиран по друг начин/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2702 -: Януари 12, 2015, 09:50:06 pm »
лили, луната в картата е упр. на деня, на часа и се намира в трети дом. може би трябва да преговаряш, за да си получиш парите. последният аспект на луната е квадрат със слънце, но е и в полусекстил със сатурн, диспозитор на слънцето. да се надяваме, че секстила на луна с юпитер ще надделее. също и предаването на светлина м/у слънце, меркурий и уран и м/у слънце , юпитер и сатурн.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2703 -: Януари 12, 2015, 09:52:31 pm »
Няма начин да преговарям, най-много да ги настроя срещу себе си. Заплатите на цялата фирма са спрени - към 200 човека персонал. А днес научихме за още 12 уволнени - новината на деня.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2704 -: Януари 12, 2015, 09:55:34 pm »
Няма начин да преговарям, най-много да ги настроя срещу себе си. Заплатите на цялата фирма са спрени - към 200 човека персонал. А днес научихме за още 12 уволнени - новината на деня.  ;D
:17: почнах леко да се отчайвам относно положителното развитие на въпроса  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2705 -: Януари 12, 2015, 10:08:52 pm »
Ужас! А мислех, че само при нас е зле  :17:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2706 -: Януари 12, 2015, 10:13:06 pm »
Миналата седмица случайно си открих доста голямо образование /като бадем/ в ямката на ключицата ... тази седмица ще ходя на лекар, паникьосана съм от неизвестното и докато чакам реших да ви попитам "Злокачествено ли е образованието?"
Не и не се паникьосвай излишно, на мен навремето ми е излизало на същото място, беше като бобено зърно и мина от само себе си, но също се шашках да не е нещо злокачествено  :)
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 10:16:32 pm от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2707 -: Януари 12, 2015, 10:33:45 pm »
Знам, аз за теб си притесних... :D
:043: :043:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2708 -: Януари 13, 2015, 12:57:26 am »
Един хорар за упражнение, после ще дам обратна връзка  :)

Ще получа ли скоро парите от заплатата си?

Под скоро имам предвид в близките 2-3 седмици, т.е. до края на този месец - началото на следващия.

19:26 ч., Варна
Меркурий У2 по принцип е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У8, но предстои да стане ретрограден преди да достигне точен секстил с Юпитер, който също е ретрограден и
забавяне ще има, но пък Луната е извършила тригон с Меркурий и предстои да извърши секстил с Юпитер, така че с този пренос на светлина може да изиграе положителна роля, но пък след секстила с Юпитер ще извърши квадрат със Слънцето У1, което е неин последен аспект и едва ли ще си доволна от крайния резултат по въпроса.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2709 -: Януари 13, 2015, 03:55:34 pm »
Не е злокачесвено. Може да се наложи операция на мястото. На този етап нищо сериозно не значи това.  :017:

Здравейте,
ОВ по хорара - ще ми правят операция другата седмица :73:
Кажете обаче , Моля, къде е видно това  в  лунара например за този период, много ми е любопитно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2710 -: Януари 13, 2015, 04:34:10 pm »
ОВ по хорара - ще ми правят операция другата седмица
Кажете обаче , Моля, къде е видно това  в  лунара например за този период, много ми е любопитно.
Въпросът ти беше дали образованието, което сама си открила ще се окаже злокачествено, а не дали ще ти правят операция и не споменаваш в обратната връзка какво са ти казали на прегледа- злокачествено ли е или не е злокачествено? И каква точно операция ще ти правят, защото да се цепне мастно образование е интервенция, но чак пък операция е силно казано.
Относно любопитството ти за текущия лунар е нужна карта натал+лунар, за да се видят куспидите на лунарната карта как са разположени в натала, иначе само по лунарната карта- Юпитер У1 е в 8д, свързан с опасност за здравето/живота и с хирургията, Луната У8 е в квадрат с Марс у4, у12, който е естествен У8

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #2711 -: Януари 13, 2015, 04:46:19 pm »
Да - въпроса беше злокачествено ли е ? , но понеже Теодор вметна операция ...  А лекаря каза, че след това ще се изследва, т.е. за това ще дам ОВ по-късно.
А по лунара виждам само марс на К6
« Последна редакция: Януари 13, 2015, 04:53:00 pm от tele »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2712 -: Януари 15, 2015, 08:56:22 am »
блокът ни ще бъде ли обновен по програмата за 100% финансиране?
не съм сигурна кои домове да гледам. самият блок кой дом е - 2/4 от 3 /обща собственост/ или мой 4? ама питам за блока, не за моето жилище  ::)
3ти за съседите - венера ще сключи само един аспект и то е опозиция - т.е май няма да се разберем съседите. но пък последен аспект на луната е благоприятен ::)
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 09:59:33 am от Kler »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2713 -: Януари 15, 2015, 11:52:26 am »
да дам и тук ОВ по един стар хорар:

Ако искате, да разгледаме въпроса на Хепи като хорарен  :)


Подходящо ли е да си сменям работата тази година? (аз не мога да изтегля карти)

Уран в 6д може да подтиква към промяна на работата, но и тази карта, както и предходна по същия въпрос, показва, че Хепито ще си остане на настоящата работа.

Хепи ми се вижда силно поставена - Марс управлява и нея, и нейния 6 дом. Вероятно се стреми към позиция, която да отговаря на опита и квалификацията й, да предполага някакъв "статус".

И на мен ми се струва, че засега може да не се появи някоя по-благоприятна възможност или питащата да не я сметне за такава. На този етап има тенденция да "избира" и нещо да не я "устройва" сред евентуалните предложения. Но по-нататък ситуацията може да се промени.

Ако се търси работа на ръководно ниво или свързана с някакви управленски функции, засега не виждам достатъчно удовлетворяващи възможности.
Ще си остане на настоящата.
Секстила между Плутон У1 и Марс У6  (+ взаимната им рецепция) може да поуспокои напрежението в настоящата работа, описано от Уран в 6 дом.

Все още съм си на тази работа, а повече подробности написах в темата за тарото:

http://astra.la/forum/index.php?topic=87.1320

п.с. не знам как да кача картата от хорара.....
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 11:54:10 am от Happy58 »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2714 -: Януари 15, 2015, 01:25:26 pm »
Моля, ако някой иска да помогне по този хорар. Майка ми пита дали да сключи сделка за продажба на апартамента ни с въпросните клиенти. (колебанието идва от факта, че има 2 кандидата, но с единия не може да се свърже, а другия напира)

Не мога да давам съвет на някой дали да направи нещо, но според това, което показва картата мисля, че ще сключи сделката и ще е успешна откъм финанси

ОВ: Стана сделка веднага, миналата седмица са превели цялата сума.