Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038673 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2745 -: Януари 21, 2015, 08:19:37 pm »
Здравейте.
Преди време имаше една тема за хорари за изгубени вещи, но в момента не мога да я намеря, за това пиша в тази тема.
Днес разбрах, че са се изгубили в офиса банковите извлечения на една фирма. Преди няколко дни ги взех лично от банката, осчетоводих ги и ги прибрах в класьора на съответната фирма. Днес не ги намерих там. Проверих в класьорите на други фирми, но също успях да ги открия. Къде са? Някакви идеи??
В офиса на службата ти е, У2 в съвпад със Сатурн У6- в някой ъгъл, на тъмно място, където цари безредие и се търкалят стари и похабени вещи; Луната в съвпад с Меркурий У3- сред купчина книжа, в бюро или в библиотека; последен аспект на Луната е хармоничен- ще се намерят

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2746 -: Януари 22, 2015, 08:59:05 pm »
Здравейте, нереална и акрукс. Благодаря ви много, че вчера разгледахте хорара ми и направихте предположения по него.
Днес сутринта с колегите претърсихме всички класьори и  папки във шкафовете, както и документите  по бюрата, но не успяхме да ги намерим.
все отнякъде трябва да се появят тези дни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2747 -: Януари 22, 2015, 09:44:28 pm »
Здравейте, нереална и акрукс. Благодаря ви много, че вчера разгледахте хорара ми и направихте предположения по него.
Днес сутринта с колегите претърсихме всички класьори и  папки във шкафовете, както и документите  по бюрата, но не успяхме да ги намерим.
ами аз не съм казала, че ще се намерят на момента
до последния аспект на Луната има 6гр, а самите документи са представени от фиксиран знак в падащ дом, което не означава бързо
Търсете ги в посока- запад, на средна височина
ако сте пропуснали около, зад/под компютър също проверете

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2748 -: Януари 23, 2015, 02:12:41 pm »
приятлка пита - мъжът с който живее / в неин апартамент/ ще се изнесе ли пак? не знам колко пъти се е изнасял, аз знам за 2  ::)
понеже става въпрос за местожителство, а мц-иц е в 0 лев градус, картата радикална ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2749 -: Януари 23, 2015, 04:16:50 pm »
приятлка пита - мъжът с който живее / в неин апартамент/ ще се изнесе ли пак? не знам колко пъти се е изнасял, аз знам за 2  ::)
понеже става въпрос за местожителство, а мц-иц е в 0 лев градус, картата радикална ли е?
разбира се, че е радикална картата, а ИЦ в нулев градус показва, че е стартирало нещо ново по отношение на дом, семейство, кариера, но като се вземе предвид, че Меркурий У1, У4 за питащата е в сянката на ретроградие, а Юпитер У1, У4 за мъжа е ретрограден по време на задаване на въпроса, то едва ли ще предприеме да си сменя жилището точно сега- сигурно покрай наближаването на опозицията от страна на Меркурий с Юпитер, се е появило противопоставяне и възможност мъжът да напусне нейния дом, но това реално може да се случи едва когато Меркурий стане директен и извърши докрай споменатата опозиция. Обаче няма да получава в бъдеще пари от него, ако го изгони, освен тези за детето.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2750 -: Януари 23, 2015, 04:20:37 pm »
благодаря Аркус.
те нямат дете, така че за пари мисля, че няма да става въпрос. освен , ако нямат нещо взето на изплащане, но само предполагам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2751 -: Януари 23, 2015, 04:30:54 pm »
те нямат дете, така че за пари мисля, че няма да става въпрос. освен , ако нямат нещо взето на изплащане, но само предполагам.
Той като живее в нейния дом не дава ли пари за сметки и храна?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2752 -: Януари 23, 2015, 04:54:46 pm »
мисля, че дава

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2753 -: Януари 23, 2015, 05:00:54 pm »
мисля, че дава
за тези пари споменах, че ще загуби като го изгони

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #2754 -: Януари 24, 2015, 06:48:53 pm »
Има едно улично куче на около 3-4 години,мелез с един родител немска овчарка.Та този уличен звяр(голямо,здраво и красиво куче) много ме трогва(ше) с идеалния си нрав на куче пазач,но прекаляваше с агресията спрямо минувачите по тъмно.Той се "влюби" в една жена,спеше пред входа и,беше си втълпил,че и е лична охрана,следваше я вярно и предано навсякъде,пазеше я от всичко и всички.Хвърляше се директно върху кучетата по пътя и лаеше ожесточено срещу хората,които вървяха срещу нея.  :)
 Днес разбрах,че същата повикала някакви кучкари,за да се отърве от него,защото всява много смут и не може да мръдне без него.И те дошли и го взели.Боя се,че могат да го приспят,защото е много зъл и хапе,но такова трябва да е едно куче пазач.Някакъв младеж,който не можаха да ми обяснят кой е точно, полудял като разбрал,че са отвели точно него и тръгнал да го издирва,за да си го вземе в къщи.



Въпросът ми е:В кучкарника ще убият ли кучето?
Този У8 съвпад с асц ме плаши,а също и Марс(у4) на К8 в Риби-упояване?.  :'(
Толкова се плаша,че не знам дали Луната в началните градуси като и предстоят добри аспекти може да повлияе положително.
По тази карта може ли да се види грижовен собственик за кучето?Луната прави тригон към Сатурн(У6),а след това секстил със Слънцето.-Това може ли да е индикация за добра надежда и сигурност за него?  :'(
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 07:18:22 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2755 -: Януари 24, 2015, 08:16:31 pm »
Въпросът ми е:В кучкарника ще убият ли кучето?
Този У8 съвпад с асц ме плаши,а също и Марс(у4) на К8 в Риби-упояване?.  :'(
Толкова се плаша,че не знам дали Луната в началните градуси като и предстоят добри аспекти може да повлияе положително.
По тази карта може ли да се види грижовен собственик за кучето?Луната прави тригон към Сатурн(У6),а след това секстил със Слънцето.-Това може ли да е индикация за добра надежда и сигурност за него?  :'(
Ти кучо по 1д ли го гледаш, нали не задава въпроса кучето, а ти, кучето по 6д, У8 за кучето е Слънцето в негов 1д, което е извършило хармоничен аспект със Сатурн У1 за кучето0 явно са го ваксинирали, Сатурн У1 за кучето в негов 11д- в колектив сред приятели се намира в момента, Марс У4 за кучето е извършил квадрат с негов У1- напуснал е мястото, което е смятало за свой дом принудително, Луната У7 за кучето (4ти от 4ти) в негов 3д е в сходящ хармоничен аспект с негов У1- скоро ще заживее на ново място, където ще има възможност да се разхожда, последен аспект на Луната е хармоничен- секстил с Венера у5, У9 във 2д на кучо- може да извади късмет да го купят от чужбина

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #2756 -: Януари 24, 2015, 08:20:19 pm »
Нали знаеш,че не мога да чета хорари?  Не знам какво се гледа в такава карта за мен и едно куче. Не знам къде му е дома.
Много ти благодаря за тълкуването.Аз ще се опитам да науча той как е и ще дам ОВ.  :'( Но ме е страх за него
Благодаря.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 08:23:04 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2757 -: Януари 25, 2015, 09:08:31 am »
В следващите 3 месеца ще отслабна ли?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2758 -: Януари 25, 2015, 03:46:27 pm »
В следващите 3 месеца ще отслабна ли?
Да, но очакванията са ти за по - голям (Юпитеров) резултат.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2759 -: Януари 25, 2015, 04:24:14 pm »
Има едно улично куче на около 3-4 години,мелез с един родител немска овчарка.Та този уличен звяр(голямо,здраво и красиво куче) много ме трогва(ше) с идеалния си нрав на куче пазач,но прекаляваше с агресията спрямо минувачите по тъмно.Той се "влюби" в една жена,спеше пред входа и,беше си втълпил,че и е лична охрана,следваше я вярно и предано навсякъде,пазеше я от всичко и всички.Хвърляше се директно върху кучетата по пътя и лаеше ожесточено срещу хората,които вървяха срещу нея.  :)
 Днес разбрах,че същата повикала някакви кучкари,за да се отърве от него,защото всява много смут и не може да мръдне без него.И те дошли и го взели.Боя се,че могат да го приспят,защото е много зъл и хапе,но такова трябва да е едно куче пазач.Някакъв младеж,който не можаха да ми обяснят кой е точно, полудял като разбрал,че са отвели точно него и тръгнал да го издирва,за да си го вземе в къщи.



Въпросът ми е:В кучкарника ще убият ли кучето?
Този У8 съвпад с асц ме плаши,а също и Марс(у4) на К8 в Риби-упояване?.  :'(
Толкова се плаша,че не знам дали Луната в началните градуси като и предстоят добри аспекти може да повлияе положително.
По тази карта може ли да се види грижовен собственик за кучето?Луната прави тригон към Сатурн(У6),а след това секстил със Слънцето.-Това може ли да е индикация за добра надежда и сигурност за него?  :'(
Няма да го убиват.