Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039239 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2760 -: Януари 25, 2015, 07:17:57 pm »
Има едно улично куче на около 3-4 години,мелез с един родител немска овчарка.Та този уличен звяр(голямо,здраво и красиво куче) много ме трогва(ше) с идеалния си нрав на куче пазач,но прекаляваше с агресията спрямо минувачите по тъмно.Той се "влюби" в една жена,спеше пред входа и,беше си втълпил,че и е лична охрана,следваше я вярно и предано навсякъде,пазеше я от всичко и всички.Хвърляше се директно върху кучетата по пътя и лаеше ожесточено срещу хората,които вървяха срещу нея.  :)
 Днес разбрах,че същата повикала някакви кучкари,за да се отърве от него,защото всява много смут и не може да мръдне без него.И те дошли и го взели.Боя се,че могат да го приспят,защото е много зъл и хапе,но такова трябва да е едно куче пазач.Някакъв младеж,който не можаха да ми обяснят кой е точно, полудял като разбрал,че са отвели точно него и тръгнал да го издирва,за да си го вземе в къщи.



Въпросът ми е:В кучкарника ще убият ли кучето?
Този У8 съвпад с асц ме плаши,а също и Марс(у4) на К8 в Риби-упояване?.  :'(
Толкова се плаша,че не знам дали Луната в началните градуси като и предстоят добри аспекти може да повлияе положително.
По тази карта може ли да се види грижовен собственик за кучето?Луната прави тригон към Сатурн(У6),а след това секстил със Слънцето.-Това може ли да е индикация за добра надежда и сигурност за него?  :'(
По-добре пиши във форумите на dog.bg, секция "Без дом". Там хората са спасявали много животинки и са им намирали дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2761 -: Януари 25, 2015, 09:32:20 pm »
В следващите 3 месеца ще отслабна ли?
Да, но не разчитай само на хранителен режим-У1, 10 в 6д, а и на повече движение 3д, спорт 5д

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2762 -: Януари 27, 2015, 02:58:55 pm »
Ще се промени ли работното ми време до края на април?  ???

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2763 -: Януари 27, 2015, 03:07:00 pm »
И още едно въпросче.... Последно! Ще остана ли на тази работа до края на юни или ще напусна? Планирам да напусна за отпускарските месеци ако случайно ми се увеличи работното време до час, който не ме кефи.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #2764 -: Януари 27, 2015, 04:30:05 pm »
По-добре пиши във форумите на dog.bg, секция "Без дом". Там хората са спасявали много животинки и са им намирали дом.
Няма да го убиват.
Това куче трябва да бъде убито или прибрано,защото хапе хората.Лично съм го виждала да разкъсва торбите на минувачите и да ги хапе по краката.И върху мен е налитал,но аз съм по-лоша от него   :012: и той беше започнал да ме разпознава и избягва  ;).Но има качества като лоялност и смелост,които биха били много полезни на някой,който се нуждае от идеалния пазач.С такъв звяр никой крадец няма шансове,освен ако не го застреля.Още не мога да видя онази,за да я питам на коя служба се е обадила,но научих,че били казали,че няма да го убиват.  :08:
 Със сигурност има Марс аспектиран от малефици (и мажорен аспект с Юпитер)-няма как да е иначе. :D Във време когато хората пречупват бойни породи и ги докарват до котешки манталитет той е съкровище. Намерила съм му човек с двор в провинцията,сега остава да намеря него,ако някой не го е взел вече.  :)
 
« Последна редакция: Януари 27, 2015, 04:32:27 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2765 -: Януари 27, 2015, 06:44:32 pm »
Ще се промени ли работното ми време до края на април?  ???
Да,  Луната е в входящ квадрат с Юпитер - последен аспект.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2766 -: Януари 27, 2015, 09:29:29 pm »
Да,  Луната е в входящ квадрат с Юпитер - последен аспект.
Значи май ще напускаам скоро...  :'(

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #2767 -: Януари 28, 2015, 04:16:34 pm »
Здравейте,
Човешки ресурси съм в една компания  и  шефа за пръв път ще присъства на провеждани от мен интервюта / ще ме проверява  ??? / Той обаче е доста емоционален човек и се притеснявам, че може да изпусна нещата от контрол  ???
Кажете, моля Ви , ще минат ли успешно интервютата ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2768 -: Януари 28, 2015, 06:03:51 pm »
Здравейте,
Човешки ресурси съм в една компания  и  шефа за пръв път ще присъства на провеждани от мен интервюта / ще ме проверява   / Той обаче е доста емоционален човек и се притеснявам, че може да изпусна нещата от контрол 
Кажете, моля Ви , ще минат ли успешно интервютата ?
не, че те проверява, просто е решил да се включи в подбора на персонал
представена си от Луната, на която не предстоят аспекти, така че нищо няма да се случи, ще запазиш положението си

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2769 -: Януари 28, 2015, 06:24:33 pm »
А. (назован по име) че ми честити ли рождения ден?
щом не даде ов, значи не ти е честитил.
?  :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2770 -: Януари 28, 2015, 06:56:54 pm »
Здравейте,
Човешки ресурси съм в една компания  и  шефа за пръв път ще присъства на провеждани от мен интервюта / ще ме проверява  ??? / Той обаче е доста емоционален човек и се притеснявам, че може да изпусна нещата от контрол  ???
Кажете, моля Ви , ще минат ли успешно интервютата ?
да.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2771 -: Януари 29, 2015, 09:30:06 am »
щом не даде ов, значи не ти е честитил.
?  :017:
Нереална, сори, забравих да дам ОВ-не, не ми честити. Явно на някои приятелства им минава срока на годност. Отива в боклука.  ;)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2772 -: Януари 29, 2015, 09:32:13 am »
Нереална, сори, забравих да дам ОВ-не, не ми честити. Явно на някои приятелства им минава срока на годност. Отива в боклука.  ;)
eh, sajalqvam:( 6te si prerazgledam kartata.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2773 -: Януари 29, 2015, 10:28:30 am »
Вчера съм изгубила една от обиците си. Ще я намеря ли? Къде да я търся?  :'(
« Последна редакция: Януари 29, 2015, 10:49:25 am от Just_a_Dream »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2774 -: Януари 29, 2015, 10:55:16 am »
Вчера съм изгубила една от обиците си. Ще я намеря ли? Къде да я търся?  :'(
да, ще я намериш, в гардероб. провери в някой шкаф на съпруга.