Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040134 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2775 -: Януари 29, 2015, 11:08:39 am »
Обицата е паднала от ухото ми, понеже не се закопчаваше добре. Забелязах, че я няма вечерта преди да си лягам. Мислех, че е паднала в леглото, но уви... Надявам се да я намеря.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2776 -: Януари 29, 2015, 11:16:52 am »
Вчера съм изгубила една от обиците си. Ще я намеря ли? Къде да я търся?  :'(
Ще я намериш сравнително бързо. Някой парньор може да ти помогне.

Парса е на 8* 30 ' във везни.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2777 -: Януари 29, 2015, 11:25:27 am »
Благодаря и на двама ви!  :58: Дано сте прави-или е вкъщи, или на работата ми, или в колата, или в пицарията където бяхме. Лошо ще е обаче да е паднала някъде на пътя-ще я търсим и ако я открием ще дам ОВ...

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2778 -: Януари 29, 2015, 11:57:31 am »
Благодаря и на двама ви! Дано сте прави-или е вкъщи, или на работата ми, или в колата, или в пицарията където бяхме. Лошо ще е обаче да е паднала някъде на пътя-ще я търсим и ако я открием ще дам ОВ...
би трябвало да е у вас - стелиум в първи дом, луна в 4-ти, юпитре в 7-ми.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2779 -: Януари 29, 2015, 12:17:42 pm »
Хора, бързам да се похваля-намерих обицата си. Докато говорех с мъжа ми по телефона изведнъж съзерцах нещо черно навряно в контакта на земята-и като приклекнах що да видя? Обицата ми!!! :-* :58: :38:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2780 -: Януари 29, 2015, 12:19:06 pm »
би трябвало да е у вас - стелиум в първи дом, луна в 4-ти, юпитре в 7-ми.
И аз бях написал същото, но съобщението не ми се е пратило ..  :57:

навряно в контакта на земята
Последният съвпад на Луната е с Уран. :)

Поздравления!  :) Време е Меркурий да стане директен! Амин!  :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2781 -: Януари 29, 2015, 12:21:24 pm »
Идва ми да ви разцелувам и двамата!  :-* :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2782 -: Януари 29, 2015, 12:28:06 pm »
Идва ми да ви разцелувам и двамата!  :-* :58:
Усетих аз позитивна енергия и пея песни вече!  :72: :38:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2783 -: Януари 29, 2015, 12:36:55 pm »
Хора, бързам да се похваля-намерих обицата си. Докато говорех с мъжа ми по телефона изведнъж съзерцах нещо черно навряно в контакта на земята-и като приклекнах що да видя? Обицата ми!!!
:clap:
защо нямаше нищо в земен знак  :017: може би защото не е била дирекно на земята, а в контакта  :012:
юпитер в 7- ми - и съпругът беше намесен някак си. нагласих го :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2784 -: Януари 31, 2015, 03:39:22 pm »
Към какво хоби да се насоча?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2785 -: Януари 31, 2015, 03:57:23 pm »
Към какво хиоби да се насоча?
Скорпионче, този въпрос се разнищва в наталната карта. По тази хорарната има Скорпион на к5. Предполагам знаеш хобитата на Скорпиона. Марс У5 е в Риби, намира се в 9ти дом и Луната У1 ще направи тригон с него, което означава, че ще заемеш с хобито си все пак. Тук предполагам, че става въпрос за окултна наука, мистика, енергийни практики, спорт като Йога , нещо с физическа активност. Знам ли  :012: Секс или конна езда  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2786 -: Януари 31, 2015, 07:26:14 pm »
Преди малко от бързане взех, че паднах точно на коленете си (особено на лявото, оперираното преди години коляно). Ожулени са и ме болят, но ме е страх дали не съм им навредил по-сериозно или са само драскотини). Движа се без проблем, макар и да ме боли, ама знам ли.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2787 -: Януари 31, 2015, 07:36:24 pm »
Ще продължа ли да го правя това списание?

От няколко месеца превеждам едно списание, вчера без да иска никой преди това съгласието ми, ми изпратиха преводи на същото списание за следващия брой, които да редактирам. Отказах да изпълня задачата - мисля, че просто са минати през гугъл, целта е да се спестят пари за превод, а на мен да се плати за редакция. Трудът, който трябва да положа за редакция е в пъти по-голям от този, който ще положа за нов превод, затова и предпочитам да не се занимавам повече с тези възложители и да не съм част от схемата им за намаляване на разходите за сметка на качеството.  Преди това обаче ще уведомя реалните възложители, които едва ли са наясно какви схеми се правят, за да се усвоят едни пари... Та - аз отказах да го правя, днес те ми казаха, че са принудени да ме уволнят след като отказвам, а аз в понеделник ще уведомя директно възложителя на проекта, за да не стана така, че да бъда обвинена в непрофесионализъм. Затова и въпросът ми е: Ще продължа ли да работя точно по този проект?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2788 -: Януари 31, 2015, 09:21:58 pm »
Към какво хоби да се насоча?
към такова, което ще ти помогне да се разгърнеш професионално и да вършиш професията си с любов- Луната У1  ще извърши хармоничен аспект с Марс У5, съУ10- диспозитор е на вмъкнат знак в 10д- има голяма област в сектора на професията/кариерата, който дреме и чака да го подхванеш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2789 -: Януари 31, 2015, 09:30:59 pm »
Преди малко от бързане взех, че паднах точно на коленете си (особено на лявото, оперираното преди години коляно). Ожулени са и ме болят, но ме е страх дали не съм им навредил по-сериозно или са само драскотини). Движа се без проблем, макар и да ме боли, ама знам ли.
Щом се движиш няма опасност. Все пак им направи компрес с реванол и се наблюдавай за подутини и усилване на болката.